Program tv na czwartek, 25.10.2018. Co obejrzeć w czwartek, 25 października w tv? [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Program tv na wtorek - co dziś w TV? "Przyjaciółki", "Ze śmiercią jej do twarzy", a może "Polowanie na drużbów". Będzie też Brad Pitt w "Sprzymierzonych"? Sprawdź nasz program tv na czwartek. Oto nasze propozycje!

Multimedia

Program tv na czwartek, 25 października 2018 r.:

Madeline, gwiazda show-biznesu, coraz bardziej odczuwa nieubłagany upływ czasu. Ratunkiem okazuje się dr Menville, narzeczony jej przyjaciółki, Helen, który jest cenionym specjalistą chirurgii plastycznej. Niewinna z pozoru znajomość kończy się ślubem. Wściekła z rozpaczy Helen poprzysięga zemstę. Po latach kobiety znów się spotykają. Madeline jest zdruzgotana wyglądem dawnej przyjaciółki. Chwytając się każdego sposobu na ratowanie upadłej urody, trafia do tajemniczej kobiety, od której otrzymuje specyfik gwarantujący wieczną młodość i urodę.
"Ze śmiercią jej do twarzy" - TVN7, godz. 20:00

Paweł wraca do domu po trzydniowym ciągu alkoholowym. Anka nie wytrzymuje nerwowo, wyrzuca męża z domu. Paweł zatrzymuje się u Żółkowskiego. Franek ma pretensje do Anki, o to jak potraktowała męża. Julka pokłóciła się z Rafałem, w żalu wyznaje Ance, że nie kocha Oliwiera. Zuza po operacji wraca do domu. Jasiek uważa, że powinna bardziej się oszczędzać. Ona natomiast wybiera się z przyjaciółkami na koncert do filharmonii, jak zawsze zgrywa twardzielkę, udaje, że z nowotworem może funkcjonować jak dotychczas. Inga chce otworzyć salon manicure. Relacja Andrzeja i Ingi nieco się poprawia... czytaj więcej
"Przyjaciółki" - Polsat, godz. 21:10

Doug Harris jest poczciwym, ale bardzo nieśmiałym mężczyzną, który nie radzi sobie w relacjach społecznych. Nie ma też żadnych przyjaciół. Kiedy w końcu znajduje miłość życia i planuje ślub, pojawia się poważny problem - nikt nie chce być jego drużbą. Zdesperowany Doug zwraca się do Jimmy'ego Callahana, właściciela firmy Best Man Inc., która za pewną opłatą zapewnia pomoc w znalezieniu świadków.
"Polowanie na drużbów" - TV Pul, godz. 21:25

Policjant David Starsky to służbista tropiący przestępców na służbie i w cywilu, zaś funkcjonariusz Ken "Hutch" Hutchinson nie zawsze stosuje się do regulaminu. Detektywi wspólnie rozpoczynają dochodzenie w sprawie śmierci mężczyzny, którego zwłoki znaleziono na brzegu zatoki. Śledztwo prowadzi ich do szanowanego biznesmena Reese'a Feldmana. Sądzą, że jest on bossem narkotykowym. Z ich ustaleń wynika, że zamierza on wprowadzić na rynek kokainę niewykrywalną tradycyjnymi sposobami.
"Starsky i Hutch" - TVP2, godz. 21:50

Zmarli powstają z grobów i polują na żywych. Garstka ludzi chroni się w olbrzymim centrum handlowym na przedmieściach jednej z amerykańskich metropolii. Są wśród nich: młoda pielęgniarka Ana Clark, sprzedawca Michael oraz Andre i jego ciężarna żona. Muskularny policjant Kenneth zostaje nieformalnym przywódcą grupy. Rzesze wygłodniałych zombie nadciągają do centrum handlowego. Po bezskutecznych próbach powstrzymania potworów ludzie postanawiają przerobić znalezione w piwnicach autobusy tak, by można było nimi uciec.
"Świt żywych trupów" - TV4, godz. 22:00

Latem 1997 r. umiera księżna Diana. Opłakujący ją poddani domagają się jakiejś reakcji dworu, jednak królowa Elżbieta II chroni się przed naciskiem mediów i społeczeństwa za murami zamku w Balmoral. Królowa jest zaskoczona histerią narodu. Uważa, że pośmiertny kult Lady Di uderza w starą monarchię. Jednak zdaje sobie sprawę, że pałacowe apartamenty, w których czuje się bezpiecznie z domownikami, nie uchronią jej przed zmianami, które przynoszą nowe czasy. Postanawia skonfrontować się z narodem i popracować nad nowym wizerunkiem monarchii.
"Królowa" - Stopklatka TV, godz. 22:05

1942 rok, Afryka Północna. Oficer wywiadu Max Vatan spotyka działaczkę francuskiego ruchu oporu, Marianne Beauséjour. Para udaje małżeństwo. Ich zadaniem jest zabicie niemieckiego ambasadora stacjonującego w Casablance. Vatan i Beauséjour spędzają razem kilka dni i zakochują się w sobie. Mężczyzna postanawia zabrać partnerkę do bazy w Londynie. Pewnego dnia dowiaduje się, że Marianne jest podejrzewana o bycie niemieckim szpiegiem. Ma tylko 72 godziny, aby udowodnić jej niewinność.
"Sprzymierzeni" - Polsat, godz. 22:10

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na czwartek, 25.10.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×