Program TV na czwartek, 28.01.2021 roku. Co obejrzeć w czwartek, 28 stycznia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w czwartek, 28.01.2021 roku? W programie TV na czwartek, m.in. "Incepcja", "Ojciec Mateusz", "To nie tak jak myślisz, kotku", "Szczęściarz" oraz "Żyj i pozwól umrzeć". Sprawdź program telewizyjny na czwartek, 28 stycznia 2021 roku!

Multimedia

Program tv na czwartek, 28 stycznia 2021 r.:

Dom Cobb jest wyjątkowym złodziejem - razem ze współpracownikami wykrada informacje z umysłów śpiących ludzi. Ze względu na nadzwyczajne umiejętności często wykonuje zlecenia dla wielkich korporacji. Pewnego dnia mężczyzna otrzymuje niecodzienną ofertę. Bogaty japoński biznesmen chce, by Cobb przeprowadził incepcję - zaszczepił w umyśle śniącego człowieka nową ideę. Cobb i jego zespół przystępują do pracy.
"Incepcja" - TVN Fabuła, godz. 20:00

Drogi bohaterów krzyżują się w sopockim hotelu. Przystojny neurochirurg Filip Hoffman wybiera się na zjazd lekarzy. Zabiera ze sobą pielęgniarkę Dominikę, mając nadzieję na flirt. Z jego nieobecności korzysta żona, która także wybiera się z kochankiem do Sopotu. W hotelowej restauracji Hoffman spotyka najważniejszego neurochirurga w kraju, prof. Gaszyńskiego. Ten planuje ogłosić go swoim następcą. Profesor bierze Dominikę za żonę lekarza. Sytuację pogarsza pojawienie się asystenta Hoffmana oraz sekretarza profesora, konkurenta Filipa do awansu.
"To nie tak jak myślisz, kotku" - Polsat, godz. 20:00

Sierżant Logan Thibault powraca bezpiecznie do domu z trzeciej misji w Iraku. Jest przekonany, że ocaliło go zdjęcie nieznajomej kobiety, którą teraz bardzo pragnie odnaleźć. Thibault dowiaduje się, że ma ona na imię Beth. Zdobywa również adres dziewczyny i zatrudnia się w prowadzonym przez jej rodzinę schronisku dla zwierząt. Wierzy, że Beth może stać się dla niego kimś więcej niż tylko kobietą z fotografii, która przyniosła mu szczęście.
"Szczęściarz" - TVN7, godz. 20:30

Wieczorem babcia rozmawia przez telefon z koleżanką Ludwiką Walicką o przepisie na indyka. W pewnym momencie Ludwika zauważa w mieszkaniu naprzeciwko złodziei. Niestety, jeden z opryszków też dostrzegają w oknie. Babcia każe jej natychmiast zamknąć drzwi i dzwonić na policję. Gdy podchodzi do drzwi, oprych wpada do jej domu. Babcia szybko powiadamia policję i wzywa pogotowie. Wojtek operuje Walicką, wychodzi z sali bardzo zmęczony. Usunął kobiecie rozległy krwiak. Pierwsza doba zdecyduje, czy Ludwika przeżyje. Ewa jest z niego bardzo dumna, obiecuje mu to wynagrodzić.
"Ojciec Mateusz" - TVP1, godz. 20:55

Wielki fresk historyczny o jednej z największych bitew rozegranych podczas drugiej wojny światowej na Pacyfiku. W czerwcu 1942 roku wojska amerykańskie stoczyły bitwę z siłami japońskimi, która zmieniła oblicze wojny na Pacyfiku - od tej pory Amerykanie zaczęli zwyciężać. Film obfituje w świetne sceny walki, a w obsadzie pojawia się plejada największych gwiazd światowego kina.
"Bitwa o Midway" - TV4, godz. 21:05

16-letnia Andie po śmierci matki trafia pod opiekę jej przyjaciółki, Sary. Ku rozczarowaniu opiekunki Andie nie radzi sobie w szkole, całą uwagę i energię skupiając na tańcu, który wypełnia jej życie i marzenia. Dziewczyna większość czasu poświęca na próby, ćwiczenia oraz pokazy z grupą 4 1 0, która walczy o zwycięstwo w nielegalnym konkursie tańca ulicznego The Streets. Gdy Sarah postanawia odesłać podopieczną do ciotki, do Teksasu, kolega Andie namawia Sarę, by dziewczyna spróbowała dostać się do renomowanej szkoły tańca.
"Step Up 2" - Polsat, godz. 22:15

Bond podąża śladem ukrywającego się na Karaibach handlarza heroiną. Idąc jego tropem, trafia do Nowego Jorku, gdzie toczą się właśnie obrady Organizacji Narodów Zjednoczonych, w których bierze również udział dyplomata Kananga, podejrzewany o kontakty ze światem przestępczym i praktyki voodoo. Bond usiłuje go unieszkodliwić, ale okazuje się to trudniejsze, niż początkowo się wydawało.
"Żyj i pozwól umrzeć" - TVP2, godz. 22:45

Przedszkolanka Sara Nolan jest rozwódką od ośmiu miesięcy i wciąż nie ma nowego partnera. Aby temu zaradzić, siostry Sary wpadają na pomysł umieszczenia w Internecie ogłoszenia matrymonialnego z adnotacją, że idealny kandydat musi kochać psy. Efekt ogłoszenia jest zaskakujący, a Sara nie wie, którego z kandydatów wybrać.
"Facet z ogłoszenia" - TVN7, godz. 22:45

Najlepsi kumple, Rick i Fred, od wielu lat są żonaci. Kiedy w domu zaczynają wykazywać oznaki zniecierpliwienia, ich żony podejmują próbę ożywienia związków i dają chłopakom tydzień wolności, podczas którego mogą robić wszystko, na co mają ochotę.
"Bez smyczy" - TVN, godz. 23:15

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 28.01.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×