Program tv na czwartek, 28.04.2016. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Zbliżamy się do upragnionego weekendu, ale przed nami jeszcze czwartek! Sprawdźcie, co warto obejrzeć dziś w tv!

Multimedia

Maryl Streep i Pierce Brosnan w genialnej historii rozgrywającej się na magicznej greckiej wyspie. Kiedy miłość jest w powietrzu i towarzyszą jej dźwięki porywającej muzyki, wszystko jest możliwe! Niezależna matka Donna będąca właścicielką hoteliku, wychowuje samotnie córkę Sophie. Kiedy dziewczyna decyduje się na ślub z ukochanym, wyspę odwiedzają dawno niewidziani goście. Do Donny przyjeżdżają dwie niezawodne przyjaciółki _ Rosie i Tanya. Sophie natomiast postanawia wreszcie odkryć, kto jest jej ojcem i wysyła potajemnie zaproszenia...
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Mamma Mia!" - TV Puls, godz. 20:00

Adam (Tom Hiddleston) i Eve (Tilda Swinton) są parą wampirów, od stuleci połączonych głębokim uczuciem. On mieszka w wiktoriańskim domostwie na obrzeżach Detroit, odcięty od świata zewnętrznego, który jest źródłem jego pogłębiającej się depresji. Przy życiu trzyma go jedynie miłość do Eve i do muzyki, którą z pasją komponuje. Ona żyje w egzotycznym Tangerze, gdzie towarzystwa dotrzymuje jej Christopher Marlowe (John Hurt), czyli "prawdziwy" autor dramatów Szekspira. Kochankowie komunikują się za pomocą Internetu. Kiedy Eve zdaje sobie sprawę z tego, jak głębokie jest przygnębienie Adama, postanawia do niego pojechać, by pomóc mu odnaleźć sens życia.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Tylko kochankowie przeżyją" - Ale kino+, godz. 20:10

Rocky Balboa jest nieznanym bokserem mieszkającym w Filadelfii. Na co dzień zajmuje się ściąganiem długów. Wciąż jednak marzy o prawdziwej karierze bokserskiej. Pewnego dnia do miasta przyjeżdża mistrz wagi ciężkiej Apollo Creed. Jego menedżer postanawia zorganizować walki. Rocky podejmuje wyzwanie. Rozpoczyna intensywny trening. Noszący przydomek "Włoski Ogier" pięściarz staje się coraz popularniejszy. Telewizja przygotowuje reportaż z ćwiczeń Rocky'ego. Wreszcie dochodzi do decydującego starcia Balboy z Creedem. Stawką jest 150 tys. dolarów.
"Rocky" - TVP2, godz. 20:40

Trzy samotne kobiety z prowincjonalnego miasteczka w Nowej Anglii, Alexandra, Jane i Sukie, czekają na mężczyznę swojego życia. Kiedy w okolicy niespodziewanie pojawia się Daryl van Horne, bogaty i ekscentryczny nieznajomy, przyjaciółki upatrują w nim ucieleśnienie marzeń. Daryl po kolei uwodzi trzy kobiety i sprowadza je do pałacu, gdzie życie upływa pod znakiem czarodziejskich zabaw i wystawnych przyjęć. Tymczasem w miasteczku ma miejsce seria niewyjaśnionych i mrocznych wypadków.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Czarownice z Eastwick" - TVN Fabuła, godz. 21:00

Koniec I wojny światowej, w Europie dochodzi do przetasowań _ Polska znowu pojawia się na mapie po 123 latach. Do kraju wraca Ignacy Jan Paderewski, światowej sławy pianista zaangażowany w walkę o odzyskanie przez Polskę niepodległości. Jego powrót jest nie na rękę Niemcom, którzy angażują mrocznego Abuse'a. Zadaniem obdarzonego nadprzyrodzonymi siłami doktora jest powstrzymanie pianisty przed wizytą w Poznaniu. Na ratunek mistrzowi rusza grupa spirytystów, którzy dla idei przyłączenia Poznania do Polski są gotowi wiele poświęcić.
"Hiszpanka" - HBO2, godz. 21:35

Miłośnicy serialu znani z niezwykle popularnego podcastu "Watch the Thrones" - Andy Greenwald i Chris Ryan będą z humorem i zaangażowaniem godnym prawdziwych fanów przyglądać się kolejnym odcinkom. Prowadzący połączą fabułę produkcji z ciekawostkami, opiniami i przewidywaniami, czasami wręcz absurdalnymi. Będą analizować zdarzenia, umożliwiając głębsze zanurzenie się w skomplikowane relacje między postaciami. Program to specjalna propozycja dla fanów serialu, którzy chcą wiedzieć wszystko o Westeros i zaludniających królestwa postaciach. czytaj więcej...
""Po Grze o tron"" - HBO3, godz. 21:50

Doktor Martin Harris budzi się w szpitalu w Berlinie. Okazuje się, że uczestniczył w wypadku samochodowym. Mężczyzna miał wziąć udział w konferencji biotechnologów, na którą przyjechał z żoną. Niestety, odkrywa, że partnerka go nie poznaje, a jego tożsamość przejął ktoś inny. Martin nie ma dokumentów i nikt nie wierzy w jego wersję zdarzeń. Co gorsza, orientuje się, że pewien zamachowiec poluje na niego. Niespodziewanie tajemnicza kobieta oferuje Martinowi pomoc.
"Tożsamość" - TVN, godz. 22:30

Stalinowska Rosja. Młody funkcjonariusz bezpieki Lew Stiepanowicz Demidow pnie się po szczeblach kariery. Jest lojalnym sługą systemu do czasu, gdy jego wiara w ideały partii zostaje zachwiana. Przełożeni każą mu zatuszować sprawę zamordowania 4-letniego chłopca. Wkrótce zaczynają ginąć kolejne dzieci. Demidow naraża się na gniew władzy i prześladowania. Rozpoczyna śledztwo na własną rękę. To prowadzi go na prowincję, do komendanta milicji _ generała Michaiła Nesterowa.
"System" - CANAL+, godz. 22:30

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×