Program TV na czwartek, 29.10.2020. Co obejrzeć w czwartek, 29 października w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w czwartek, 29.10.2020 roku? W programie TV na czwartek m.in. "Przyjaciółki", "Jestem na tak", "Burleska", "Podatek od miłości", "Kobieta na Marsie, mężczyzna na Wenus" i "Gunman: Odkupienie". Sprawdź program telewizyjny na czwartek, 29 października 2020 roku!

Multimedia

Program tv na czwartek, 29 października 2020 r.:

Bohaterem jest stażysta, który dzięki nieporozumieniu na punkcie kontrolnym między Izraelem a Palestyną awansuje na scenarzystę tytułowej opery mydlanej. Sukces ma cenę - od tej pory autor musi konsultować zwroty akcji z izraelskim dowódcą punktu, ale tak, żeby nie narazić się arabskim producentom.
"Tel Awiw w ogniu" - Ale kino+, godz. 20:10

Inga mówi Maksowi prawdę o powodzie jej ucieczki sprzed ołtarza. Wyznaje, że żałuje i zrobi wszystko, by Maks do niej wrócił. Bardzo stara się odbudować relację, choć wie, że na drodze do jej szczęścia może stanąć koleżanka z pracy jej ukochanego. Natomiast Zuza jest wstrząśnięta po nocy spędzonej w areszcie. Gdy odbiera ją Anka, kobieta jest w takiej euforii, że nie dopuszcza przyjaciółki do słowa. Zostaje jednak wytrącona ze stanu uniesienia, gdy dochodzi do niej, że razem z Anką przyjechał po nią Jasiek.
"Przyjaciółki" - Polsat, godz. 21:10

Carl Allen to sfrustrowany urzędnik bankowy - introwertyk, który na większość propozycji odpowiada nieodmiennie "nie". Tkwiąc w bezruchu spotyka nagle charyzmatycznego guru, który nakłania go do zmiany trybu życia. Carl poddaje się w końcu perswazji nawołującego do zmian mówcy i postanawia spróbować postawy "na tak". Wplątuje się przez to w wir zabawnych sytuacji i kłopotów.
"Jestem na tak" - TVN7, godz. 21:30

Pochodząca z małego miasteczka Ali marzy o karierze w show-biznesie. Wyjeżdża do Los Angeles, gdzie trafia do The Burlesque Lounge, niegdyś słynnej, a obecnie podupadającej rewii. Właścicielką lokalu jest Tess, była tancerka, która boryka się z problemami finansowymi. Ali zostaje kelnerką, lecz niebawem kierownik sceny i konferansjer odkrywają jej wyjątkowy głos. Dziewczyna trafia na scenę i odnosi sukces. Staje się główną atrakcją rewii. Jednak wraz ze sławą pojawiają się problemy.
"Burleska" - Polsat, godz. 22:15

Ariane i Hugo Marciacowie są małżeństwem od dziesięciu lat. Hugo jest zapracowanym szefem dużej firmy budowlanej i niewiele czasu poświęca rodzinie. Ariane dba o dom, opiekuje się dziećmi i zajmuje się obnośną sprzedażą biżuterii. Marciacowie są kochającą się parą, ale zaczynają popadać w rutynę. Kiedy pewnego dnia Hugo, zaabsorbowany ważnym projektem, zostawia córkę na ulicy, sfrustrowana Ariane proponuje mężowi nietypowy układ - zamianę ról życiowych. Małżonkowie na rok wymienią się obowiązkami zawodowymi i domowymi.
"Kobieta na Marsie, mężczyzna na Wenus" - TV Puls, godz. 22:25

Marian może być postrzegany jako pan do towarzystwa, ale także jako sprytny oszust uwodzący kobiety. Atrakcyjna inspektor podatkowa, Klara, zamierza zdemaskować nieuczciwe postępowanie mężczyzny. Jednak urok osobisty przeciwnika wprowadzi chaos w uporządkowane życie Klary.
"Podatek od miłości" - TVN, godz. 22:30

James Terrier przed laty pracował jako likwidator dla tajnych amerykańskich służb specjalnych. Teraz, zdradzony przez swoją organizację, sam stał się jej celem. Śledzony przez grupę wyszkolonych płatnych zabójców zmuszony jest odbyć niebezpieczną podróż - od afrykańskiej dżungli, poprzez największe stolice Europy. Wyścig z czasem się rozpoczął. W tej grze wszystkie chwyty są dozwolone!
"Gunman: Odkupienie" - TVP2, godz. 23:10

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 29.10.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×