Program tv na czwartek, 30.03.2017. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Program tv na czwartek to Robin Williams w obliczu miłości i powrót Jurka Kilera. Sprawdź, co dziś warto obejrzeć.

Multimedia

Program tv na czwartek, 30 marca 2017:

Nikki (Annette Bening) była przez lata szczęśliwą mężatką. Gdy jej ukochany mąż Garrett (Ed Harris) ginie w wypadku, jej poukładany świat w jednej chwili rozpada się jak domek z kart. Kobieta pogrąża się w rozpaczy, apatii i całkowitym braku nadziei na przyszłość. Pewnego dnia spotyka mężczyznę, który jest do złudzenia podobny do jej zmarłego męża. Tom okazuje się profesorem malarstwa na lokalnej uczelni. Nikki pod pretekstem prywatnych lekcji zbliża się do niego. Ich romans daje jej siłę do życia, ale martwi przyjaciela Garretta (Robin Williams), który miał nadzieję zaopiekować się Nikki. Przez długi czas Tom nie jest świadom tego, jak bardzo przypomina męża Nikki. Ale okazuje się, że nie tylko ona stara się coś ukryć.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Oblicze miłości" - Ale Kino+, godz. 20:10

Trzy różne historie miłosne. Trzy relacje, które narodziły się w pogrążonym w chaosie kraju, pomiędzy przybyszami z zagranicy a Grekami. Każda z par należy do innego pokolenia. Wszystkie odkrywają, że mimo różnych przeciwności losu w Grecji wciąż istnieją piękno i prawda i że nawet w najczarniejszej godzinie może tu rozwinąć się uczucie. Poetyckie kino osadzone w pogrążonej w kryzysie polityczno-ekonomicznym współczesnej Grecji.
"Rozdzielne światy" - HBO, godz. 20:10

Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska - Brauer), Dorota (Agnieszka Sienkiewicz), Julka (Nicole Bogdanowicz) i Maria (Ewa Kasprzyk) mają powody do zmartwień. Dorota uważa, że Łukasz (Mikołaj Krawczyk) jej nie rozumie. Jak panie poradzą sobie z problemami... czytaj więcej
"Przyjaciółki" - Polsat, godz. 21:30

Tytułowy "Fotograf" to przydomek psychopatycznego seryjnego mordercy, terroryzującego mieszkańców stolicy Rosji. Za każdym razem zabójca pozostawia przy ofierze tabliczki z numerami, naśladując w ten sposób policyjnych techników, oznaczających i zabezpieczających miejsce zbrodni. Policja jest bezradna wobec działań mordercy, nie mają konkretnych dowodów, ani świadków. Wygląda na to, że nikt go nie widział, nikt nie przeżył spotkania z nim.
"Fotograf" - TVP2, godz. 21:45

Rok 1999. Jurek wraz z Ewą stoją na czele prestiżowej fundacji, wspierającej organizacje państwowe i grupy zawodowe. Były taksówkarz obraca się w gronie VIP-ów, grywa także w tenisa z Prezydentem RP. Siara i Lipski siedzą w więzieniu. Nie przeszkadza to jednak Siarze zlecić płatnemu zabójcy Szakalowi (Peter J. Lucas) zabicie Kilera.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Kiler-ów 2-óch" - TVN, godz. 22:30

Film dokumentalny o fenomenie telenowel tureckiej produkcji. W ostatnich latach tureckie seriale podbijają serca milionów widzów nie tylko w muzułmańskim świecie. To zjawisko analizują w filmie socjologowie i psychologowie. Głos zabierają również reżyserzy i scenarzyści oraz gwiazdy popularnych seriali.
"Kismet - turecka telenowela zmienia świat" - TVP1, godz. 23:35

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×