Program TV na czwartek, 3.01.2019. Co obejrzeć dziś w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w czwartek, 3.01.2019? W programie TV na dziś m.in. "Scenariusz na miłość", "Masz talent", "Miłość na zamówienie", "Dziewczyna z tatuażem", "Saga Zmierzch - Zaćmienie". Sprawdź program telewizyjny na czwartek, 3 stycznia 2019!

Multimedia

Program tv na czwartek, 3.01.2019 r.:

Cal i Emily sprawiają wrażenie idealnego małżeństwa. Pewnego dnia kobieta oznajmia zaskoczonemu mężowi, że chce się rozwieść. Co więcej, ma kochanka. Znajomy playboy, Jacob Palmer, wyciąga Cala z depresji, wprowadzając go w świat klubów nocnych i przygodnych romansów. Cal nie wydaje się stworzony do takiego stylu życia.
"Kocha, lubi, szanuje" - TVN Fabuła, godz. 20:00

Bella i Edward znowu są razem. On myśli o ślubie, ona zamierza poczekać z ceremonią do chwili, gdy zostanie wampirem. Przedtem musi zdać maturę i dostać się na studia. Tymczasem do Forks docierają złe wieści z Seattle. Na terenie miasta formuje się armia wampirów. Werbując członków, zabijają ludzi, sieją strach i zniszczenie. Na ich czele stoi Riley, wybrany na przywódcę przez Victorię, która czyha na życie Belli. Ukochanej Edwarda udaje się zapewnić bezpieczeństwo dzięki wizjom Alice i czujności Cullenów. Wilkołaki przychodzą im w sukurs.
"Saga Zmierzch - Zaćmienie" - Polsat, godz. 20:10

Młode małżeństwo musi nieoczekiwanie opuścić swoje mieszkanie. Wprowadzają się do użyczonego przez znajomego lokalu w centrum Teheranu, nie zdając sobie sprawy, kto był jego poprzednim najemcą. Gdy w nowym mieszkaniu nieznany sprawca napada na kobietę, jej mąż rozpoczyna prywatne śledztwo. Mężczyzna usiłuje za wszelką cenę, bez pomocy policji, dotrzeć do agresora, by poznać motywy jego działania. Seria nieoczekiwanych wydarzeń w dramatyczny sposób zmieni życie małżonków.
"Klient" - Ale kino+, godz. 20:10

Agata wraca z wakacji z Patrykiem. Widać, że wspólny wyjazd zbliżył ich do siebie. Hubert i Klara zaskakują dziewczynę wiadomościami o stypendium Klary i planowanym wyjeździe na rok do Stanów Zjednoczonych. Pyrka prosi siostrę, by wróciła do domu i zajęła się firmą na czas ich nieobecności. Gawron i Żabcia nie mogą doczekać się pierwszego dużego koncertu na wiejskim festynie. Gdy docierają na miejsce są rozczarowani brakiem publiczności. Widząc nadchodzących Aldonę i Borysa, cieszą się na ich widok. Nie wiedzą, że Grzelakowa jest wściekła za zaoranie odkupionej od niej ziemi. Do Róży dzwoni fałszywy policjant, który okradł wcześniej Basię. Spanikowana Cieślakowa wykonuje po kolei polecenia oszusta.
"Barwy szczęścia" - TVP2, godz. 20:10

Wieczorem 9 czerwca 2007 r. w Wielkiej Brytanii telewizja emituje pierwszy odcinek nowego reality show - "Britain's Got Talent". Jednym z uczestników programu jest Paul Potts, nieśmiały, nierzucający się w oczy mężczyzna, który śpiewa słynną arię "Nessun Dorma". Piękne, wzruszające wykonanie zmienia jego życie. Paul zwycięża, staje się bohaterem YouTube'a, jego głos zachwyca cały świat. Tylko nieliczni wiedzą, że dokonał heroicznego wysiłku, by znaleźć się w tym miejscu.
"Masz talent" - TVP2, godz. 21:40

Tripp ma ciekawą pracę, powodzenie u kobiet i sprawdzonych kolegów. Dzięki rodzicom, z którymi mieszka, wiedzie beztroskie życie. Jednak po 35 latach opieki nad jedynakiem matka i ojciec postanawiają pozbyć się syna z domu. Ma im w tym pomóc atrakcyjna i inteligentna Paula, która ma rozkochać w sobie Trippa i nakłonić go do wyprowadzki. Kobieta robi to bez trudu, lecz za późno zaczyna zdawać sobie sprawę, że sama straciła głowę dla mężczyzny. Tymczasem on, przejrzawszy intrygę rodziców, szykuje zemstę.
"Miłość na zamówienie" - TVN, godz. 22:30

Amerykańska ekranizacja pierwszej części bestsellerowej trylogii sensacyjnej autorstwa Stiega Larssona. Dziennikarz Mikael Blomkvist przyjmuje prywatne zlecenie. Zamożny przemysłowiec zleca Mikaelowi wyjaśnienie ponurej tajemnicy rodzinnej. W rozwikłaniu zagadki pomaga mu Lisbeth, niezwykła dziewczyna skrywająca mroczną przeszłość.
"Dziewczyna z tatuażem" - TVN7, godz. 23:25

Laureat Oscara, scenarzysta Keith Michaels, mimo serii niepowodzeń pozostaje pewnym siebie bufonem. Cierpiący na brak gotówki, pozbawiony kontaktu z synem rozwodnik przechodzi kryzys twórczy. Przyjmuje pracę wykładowcy na kursie pisania scenariuszy w prowincjonalnym Binghamton. Prowadzona przez niego selekcja chętnych do uczestniczenia w zajęciach polega na przyjęciu ładnych kobiet i brzydkich mężczyzn. Pierwszym podbojem Keitha jest Karen, która widzi w wykładowcy przepustkę do Hollywood. Wkrótce mężczyzna ulega czarowi jednej ze studentek.
"Scenariusz na miłość" - Polsat, godz. 23:50

Zobacz galerię

Relacja z premiery filmu "Pech to nie grzech"

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź pełny program tv na czwartek, 3.01.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×