Program tv na czwartek, 31.01.2019. Zobacz, co warto obejrzeć w Mikołajki! [PROGRAM TELEWIZYJNY, PLAN DNIA]

Czas zakończyć styczeń mocnym filmowym akcentem! Macie ochotę na film, serial czy program rozrywkowy? Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na czwartek, 31 stycznia 2019.

Multimedia

Program tv na czwartek, 31.01.2019 r.:

Rok 2001. Franciszek Kalina, który na początku lat 80. wyemigrował do USA, wraca do kraju na wieść o problemach młodszego brata. Józef popadł w konflikt z mieszkańcami wsi, opuściła go żona. Przyczyną animozji jest odkryta przez Józefa tajemnica z czasów okupacji, która dotyczy Kalinów i innych mieszkańców wioski. Skłóceni dotychczas bracia próbują razem dociec prawdy. Prowadzone przez nich śledztwo eskaluje konflikt i ostatecznie prowadzi do otwartej agresji ze strony mieszkańców wsi.
"Pokłosie" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Al Donnelly ubiega się o stanowisko gubernatora stanu Waszyngton i ma szansę na wygraną. Gdy jego młodszy brat, Mike, zaczyna wtrącać się do kampanii wyborczej, notowania Ala drastycznie spadają. Chociaż Mike ma dobre chęci, jest nieudacznikiem, który łatwo zraża do siebie otoczenie. Al musi się ratować przed bratem i wynajmuje mu opiekuna. Dystyngowany Dodds pilnuje, aby Mike nie popełniał gaf. Sytuacja się komplikuje, gdy przeciwnicy Ala postanawiają skompromitować go, wykorzystując do tego celu jego brata.
"Czarna owca" - TVN 7, godz. 20:00

Jamie to młoda, żyjąca pełnią życia specjalistka od spraw rekrutacji. Dzięki pracy poznaje Dylana, dyrektora artystycznego z Los Angeles, i namawia go na przeprowadzkę do Nowego Jorku, gdzie mieszka. Przy okazji oboje odkrywają, że dogadują się. Szybko się zaprzyjaźniają i, jako wrogowie romantycznej miłości, postanawiają spróbować związku bez zobowiązań. Sytuacja się komplikuje, gdy uświadamiają sobie, że ich wzajemne relacje są bardziej romantyczne, niż im się wydawało.
"To tylko seks" - Polsat, godz. 20:10

Rudolf uważa, że kobieta powinna walczyć o mężczyznę, by go przy sobie zatrzymać. Sądzi też, że związek nie powinien być nudny. Mimo dojrzałego wieku Rudolf z powodzeniem wykorzystuje swoje teorie w praktyce. Jego zięć, Ondrej, sumiennie wykonuje obowiązki i nie dostrzega znudzenia żony małżeństwem. Rudolf udziela Ondrejowi kilku rad. W efekcie Ondrej wdaje się w romans z piękną Sarlotą. Staje się pożądanym mężczyzną, adorowanym przez kochankę i podziwianym przez żonę. Prowadzi to do kłopotliwych sytuacji.
"Faceci przy nadziei" - TVP2, godz. 21:40

Dalszy ciąg zwariowanych przygód studenta Boogera i jego kolegów - największych oferm na uczelni - oraz bogatego wuja, Lewisa Skolnicka. Okazuje się, że wuj również zaliczany był do najbardziej gamoniowatych studentów, o czym chciałby zapomnieć. Tym razem przychodzi z pomocą siostrzeńcowi i organizacji "3-L", stosując te same sztuczki co dawniej.
"Zemsta frajerów: następne pokolenie" - TV Puls, godz. 22:00

Sam i Molly są zgodną i kochającą się parą. Pewnego dnia Sam zostaje zastrzelony na ulicy. Będąc już duchem, przekonuje się, że jego zabójstwo nie było przypadkowe, a ukochanej grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Za wszelką cenę usiłuje ostrzec żonę. W tym celu nawiązuje kontakt ze spirytystką Odą Mae Brown. Szalona Oda, początkowo niechętna, z czasem zaprzyjaźnia się z duchem Sama i robi wszystko, by uratować jego ukochaną żonę.
"Uwierz w ducha" - TVN, godz. 22:35

Zobacz galerię

Najlepsze komedie romantyczne według gwiazd

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź pełny program tv na czwartek, 31.01.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×