Program TV na czwartek, 5.11.2020. Co obejrzeć w Zczwartek, 5 listopada w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w czwartek, 5.11.2020 roku? W programie TV na czwartek m.in. "Zasady nie obowiązują", "Przyjaciółki", "Polowanie na druhny", "Co się zdarzyło w Las Vegas" i "Ilu miałas facetów?". Sprawdź program telewizyjny na czwartek, 5 listopada 2020 roku!

Multimedia

Program tv na czwartek, 5 listopada 2020 r.:

Hollywood, rok 1958. Marla Mabrey to królowa piękności z miasteczka, aktorka i pobożna baptystka. Pewnego dnia wyrusza do Los Angeles, gdzie ma podpisać kontrakt z miliarderem Howardem Hughesem. Na lotnisku poznaje swojego osobistego kierowcę, Franka Forbesa, który również pochodzi z konserwatywnej rodziny. Para przypada sobie do gustu. Zauroczenie sprawi, że nie tylko wystawią oni na próbę przekonania religijne, ale również złamią pierwszą zasadę Hollywood - pracownikom zabrania się być w bliskich stosunkach z aktorkami.
"Zasady nie obowiązują" - TVP2, godz. 21:00

Ance coraz lepiej żyje się na wsi. Po tym, jak zaangażowała się w obronę miejscowego lekarza, społeczność zaczyna traktować ją jak „swoją”. Czuje, że znalazła swoje miejsce na ziemi. Inga jest przeszczęśliwa, gdy podczas spotkania Maks wyznaje, że nadal ją kocha. Zuza (Anita Sokołowska) ukrywa przed szefostwem banku w Wiedniu sytuację, w jakiej się znalazła z powodu narkotyków. Kobieta postanawia pojechać do Gdańska, by odwiedzić synów. Jest wściekła, gdy dowiaduje się, że Jasiek zabrał chłopców na wycieczkę do Danii, nie informując jej o tym.
"Przyjaciółki" - Polsat, godz. 21:10

Bez względu na charakter wesela John i Jeremy przestrzegają sprawdzonego już zresztą wielokrotnie mechanizmu - zostają gośćmi weselnymi, po czym poznają i podrywają kobiety podekscytowane samą myślą o małżeństwie. U schyłku kolejnego udanego sezonu weselnego Jeremy dowiaduje się, że córka ministra skarbu ma wyjść za mąż, co zapewne stanie się wydarzeniem towarzyskim roku. John i Jeremy niezwłocznie gromadzą szczegółowe informacje oraz identyfikują druhny panny młodej, Claire i Glorię, które zamierzają uwieść.
"Polowanie na druhny" - TVN7, godz. 21:30

Dwójka frustratów, Jack Fuller i Joy McNally, szukając zapomnienia, udaje się do Las Vegas. Choć się nie znają, hotelowy system komputerowy umieszcza ich w jednym pokoju. Po upojnej nocy wypełnionej tańcem, drinkami i hazardem okazuje się, że podpisali akt małżeństwa. Rozważając kwestię rozwodu, Jack pożycza od Joy monetę. Wrzuca ją do maszyny i wygrywa 3 miliony dolarów. Po powrocie do Nowego Jorku para zwraca się do sądu o unieważnienie małżeństwa i podział majątku. Sędzia Whopper decyduje, że Jack i Joy mają podjąć próbę wspólnego życia.
"Co się zdarzyło w Las Vegas" - TV Puls, godz. 22:00

Rozgoryczona kolejnymi nieudanymi związkami Ally zaczyna zastanawiać się, czy przegapiła szansę na wielką miłość. Aby to sprawdzić, postanawia odwiedzić wszystkich byłych chłopaków i dowiedzieć się, czy któryś z nich dojrzał w takim stopniu, by na nowo się nim zainteresować. W poszukiwaniach pomaga jej sąsiad, Colin.
"Ilu miałaś facetów?" - Polsat, godz. 22:20

Tomasz Adamczyk (Marek Kondrat) postanawia odejść z branży spożywczej. Pewnego dnia, gdy ulega wypadkowi samochodowemu, odnajdują go byli pracownicy upadłego PGR-u. Bezrobotni porywają Tomasza. Żądają też okupu w wysokości miliarda złotych.
"Pieniądze to nie wszystko" - TVN, godz. 22:30

Luke pracuje przy motocyklowym show, jeździ z miasta do miasta. Gdy pewnego lata powraca do Schenectady w stanie Nowy Jork, dowiaduje się, że dziewczyna, z którą miał romans, urodziła mu syna. Chce porzucić dotychczasowe życie i poświęcić się rodzinie, ale nie jest przygotowany do bycia ojcem. Korzystając z umiejętności jazdy na motocyklu, okrada banki. Podczas jednego ze skoków krzyżują się drogi Luke'a i ambitnego funkcjonariusza policji Avery'ego Crossa, co dla obu kończy się fatalnie. Kilkanaście lat później ich synowie zawierają znajomość.
"Drugie oblicze" - TVP2, godz. 23:20

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 5.11.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×