Program tv na czwartek, 8.12.2016. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Program tv na czwartek to przede wszystkim doskonałe produkcje filmowe. W tv będziemy mogli obejrzeć słynny melodramat Jamesa Camerona oraz przygody agenta WD-40. Oprócz tego głośny film Katarzyny Rosłaniec i kolejny odcinek "Barw szczęścia". Sprawdź, co warto obejrzeć w czwartek w tv!

Multimedia

Nicholas "Oz" Oseransky mieszka wraz z żoną na przedmieściach Montrealu. W nowym sąsiedzie z przeciwka rozpoznaje chicagowskiego gangstera, Jimmy'ego Tudeskiego, ukrywającego się przed zemstą Janniego Gogolaka. Sophie nakłania męża, by wydał Jimmy'ego mafii. Liczy na nagrodę. W Chicago Nicholas godzi się na współpracę z mafią, przygotowującą plan wyeliminowania Tudeskiego. Stawką w gangsterskich rozgrywkach jest 10 milionów dolarów. Tymczasem jego żona nawiązała współpracę z Tudeskim.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Jak ugryźć 10 milionów" - TV Puls, godz. 20:00

Melodramat w reżyserii Jamesa Camerona. Nagrodzona 11 Oscarami, w tym dla najlepszego filmu, historia miłosna, która została najbardziej kasowym filmem wszech czasów. 17-letnia Rose, podróżująca z narzeczonym transatlantykiem do Filadelfii, zakochuje się w uzdolnionym artystycznie pasażerze trzeciej klasy. Katastrofa statku kładzie kres namiętności.
"Titanic" - Polsat, godz. 20:05

W 1553. odcinku "Barw szczęścia" do klubu Kasi zajrzy Madejski, udając biznesmena, który wymyślił "Fit System" - program lojalnościowy dla osób ćwiczących na siłowni. Oszust namówi Górkę, by nawiązała z nim współpracę i przyjmowała należących do programu klientów. Zachwycona Kasia wieczorem pochwali się swoim "sukcesem" Łukaszowi. Madejski prosto z fitness klubu pojedzie na widzenie do aresztu i doniesie szefowi, że "rybka połknęła haczyk"... czytaj więcej
"Barwy szczęścia" odcinek 1553. - TVP2, godz. 20:05

Victoria Dahl ginie podczas interwencji skierowanej przeciwko sadystycznemu generałowi Rancorowi. Po piętnastu latach od tamtej tragedii do akcji wkracza piękna i dzielna córka Victorii, agentka Barbara Dahl. Zostaje jednak porwana przez Rancora, który, jak się okazuje, ocalał. Teraz zamierza przejąć władzę nad światem. Szaleńca może powstrzymać tylko były tajny agent WD-40, który przeszedł na zasłużoną emeryturę.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Szklanką po łapkach" - TVP2, godz. 20:45

Wiele lat temu pokojówka Wilhernów zaszła w ciążę z dziedzicem rodu. Młodym ludziom nie pozwolono wziąć ślubu. Zrozpaczona dziewczyna popełniła samobójstwo. Jej matka, wiedźma, rzuciła na Wilhernów klątwę - następna kobieta, która urodzi się w rodzinie, będzie mieć oblicze świni. Minęło sporo czasu, a na świat przychodzili jedynie męscy potomkowie rodu. Penelopa jest pierwszą od wielu pokoleń dziewczynką w rodzinie. Zamiast nosa ma świński ryjek. Wilhernowie ukrywają ją w posiadłości, nie pozwalając na to, by świat się o niej dowiedział.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Penelopa" - TVN7, godz. 21:00

Po czteroletniej odsiadce Danny Ocean zostaje warunkowo zwolniony z więzienia. Ledwie wyszedł na wolność, a już ma nowy genialny pomysł. Tym razem postanawia upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu: zrobić skok na skarbiec trzech największych kasyn w Las Vegas, a przy okazji zemścić się na ich właścicielu, który odbił mu żonę. Zbiera jedenastoosobową grupę najlepszych fachowców w branży i rozpoczyna przygotowania do skoku. W grze, w której stawką jest 150 milionów dolarów, wszystko musi iść jak w zegarku.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Ocean's Eleven: Ryzykowna gra" - TVN, godz. 21:55

Majami, młody policjant z warszawskiego Mokotowa, próbuje rozpracować grupę gangsterów wymuszających haracze. Szybko okazuje się, że ci sami ludzie interesują również trzech funkcjonariuszy Komendy Stołecznej _ Gebelsa, Igora Rosłonia i Barszczyka. Co gorsza, są odpowiedzialni za serię porwań i zabójstw. Policjanci zaczynają rozumieć, że mają do czynienia z najsilniejszą organizacją przestępczą w Polsce. Wiedzą, że aby ją rozbić, muszą ze sobą współpracować. PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Pitbull. Nowe porządki" - HBO, godz. 21:55

Po przybyciu do nowego miasta nastoletnia Alicja nie może znaleźć dla siebie miejsca. Ignorowana przez matkę i ojca, szuka akceptacji wśród rówieśników. W szkole imponuje jej Milena, która zwraca uwagę pewnością siebie i białymi kozaczkami. Ulubionym zajęciem dziewczyny i jej przyjaciółek - Kai i Julii, jest dbanie o wygląd. Nastolatki w galeriach handlowych zaczepiają mężczyzn, proponując seks w zamian za upominki. Alicja zaczyna się do nich upodabniać. Zakochany Michał staje się dla Mileny rywalem w walce o duszę dziewczyny.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Galerianki" - Polsat, godz. 22:10

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×