Program TV na czwartek, 9.08.2018. Co obejrzeć dziś w tv? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w czwartek, 9.08.2018? W programie TV na dziś m.in. "Moja dziewczyna wychodzi za mąż", "Wyrolowani", "Billy Madison", "Julieta" i "Vanilla Sky". Sprawdź program telewizyjny na czwartek, 9 sierpnia 2018!

Multimedia

Program tv na czwartek, 9 sierpnia 2018 r.:

Billy Madison jest wiecznym dzieckiem, chociaż ten wiek dawno już ma za sobą. Wszystkie dni spędza w ten sam radosny sposób, bawiąc się z przyjaciółmi na basenie, pijąc drinki i przeglądając kolorowe czasopisma, z obrazkami dla dorosłych. Jego ojciec postanowił poddać syna trudnej próbie. Otóż rodzinny biznes, polegający na prowadzeniu luksusowego hotelu ma w przyszłości poprowadzić Billy, albo obecny wiceprezes spółki, Eryk. Ojciec nie zamierza powierzyć dorobku swojego życia obcemu człowiekowi, ale nie chce też oddać hotelu w ręce nieuka i ignoranta. Dlatego daje Billy'em szansę. Jeżeli chłopak wróci do szkoły i ukończy edukację, wtedy przejmie firmę. Billy chce udowodnić ojcu, że jest godnym jego następcą i wraca do szkoły, czyli do zerówki.
"Billy Madison" - TVN7, godz. 20:00

Życie Toma to sielanka: jest seksowny, odniósł sukces, ma szczęście do kobiet i wie, że w każdej sytuacji może polegać na Hannah swojej najlepszej przyjaciółce i jedynej stałej rzeczy w jego życiu. Układ jest idealny do chwili, kiedy Hannah wyjeżdża do Szkocji w sześciotygodniową podróż służbową, a Tom nagle zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, jak puste jest bez niej jego życie. To właśnie wtedy podejmuje ważną decyzję _ kiedy Hannah wróci, poprosi ją o rękę i dostaje obuchem w głowę. Dowiaduje się bowiem, że dziewczyna zaręczyła się z przystojnym i bogatym Szkotem i planuje przeprowadzić się za granicę. Kiedy Hannah prosi Toma, żeby został jej honorowym drużbą, ten niechętnie się zgadza...
"Moja dziewczyna wychodzi za mąż" - Polsat, godz. 20:00

Gwiazda komedii Rob Schneider powraca jako Deuce Bigalow - ulubieniec pań, boski żigolo. Po serii życiowych niepowodzeń Deuce Bigalow jedzie do kolegi, który mieszka w Amsterdamie. Na miejscu ma zamiar doskonalić swoje umiejętności żigolaka. Wkrótce odkrywa istnienie elitarnej, tajnej organizacji zrzeszającej męskie prostytutki, w rankingu której znajduje się na szarym końcu. Najlepsi uczniowie holenderskiej szkoły nie mogą jednak spać spokojnie, bowiem na ich życie czyha okrutny seryjny morderca. Na skutek niefortunnego zbiegu okoliczności policja zaczyna podejrzewać, że jest nim kolega Deuce'a. Bigalow rozpoczyna prywatne śledztwo, by oczyścić przyjaciela z zarzutów.
"Boski żigolo w Europie" - TV Puls, godz. 20:00

Trzymająca w napięciu historia matki poszukującej swojej córki, która wiele lat wcześniej zniknęła bez śladu. Opowieść o skrajnych uczuciach, jakie odczuwamy wobec najbliższych i tajemnicach, które przed nimi skrywamy. Produkcja była licznie doceniana nominacjami m.in od: Hiszpańskiej Akademii Sztuk Filmowych, Europejskiej Akademii Filmowej czy Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Julieta" - Ale kino+, godz. 20:10

David Aames ma wszystko: jest młody, przystojny i bogaty. Młodego utracjusza, szefa dużego nowojorskiego wydawnictwa, charakteryzuje raczej cyniczny stosunek do kwestii miłości - z piękną kochanką Julie Gianni nie łączy żadnych planów na przyszłość. Tak jest do czasu, gdy na jednym z przyjęć spotyka tajemniczą Sofię Serrano. Wzajemne uczucie, które ich połączy, usuwa w cień niedawną kochankę Davida. Julie nie zamierza jednak zbyt łatwo się poddawać. W końcu zdesperowana powoduje wypadek samochodowy, w którym sama ginie i ciężko rani wiarołomnego kochanka. Zmasakrowana twarz, której stanu nie poprawiają kolejne operacje plastyczne, wpędza Davida w depresję.
"Vanilla Sky" - Polsat Film, godz. 21:00

Dwóch skłóconych ochroniarzy musi wspólnie stawić czoła złodziejskiej szajce. Marzeniem czarnoskórego Earla Mongomery'ego jest praca w policji. Niestety skłonny do niesubordynacji i pyskaty mężczyzna zostaje wyrzucony z akademii. Załamany Earl wpada na policjanta Hanka Rafferty'ego, który niedawno stracił w strzelaninie partnera. Dochodzi do szarpaniny, a w jej wyniku - Hank trafia do więzienia. Po skończeniu kary mężczyzna nie może wrócić do służby, więc zatrudnia się jako ochroniarz w sklepie, gdzie wpada... na Earla. Obaj stają się świadkami napadu na sklep, a Hank w złodziejach rozpoznaje szajkę odpowiedzialną za śmierć jego partnera. Mimo konfliktu dwaj ochroniarze postanawiają dopaść zabójców.
"Parasol bezpieczeństwa" - TV4, godz. 21:05

Danny i Wheeler pracują razem od 10 lat, są dobrymi kumplami, choć to bardzo szorstka przyjaźń. Często się spierają i kłócą o różne drobiazgi i poglądy na życie. Mimo to od lat razem objeżdżają ciężarówką szkoły w całym kraju, zachęcając uczniów do picia napoju energetycznego Minotaur, zamiast zażywania narkotyków. Wheeler to lekkoduch i sowizdrzał, nie dba o zasady i konwenanse, żyje dniem dzisiejszym, od jednej przygody miłosnej do drugiej. Danny ma większe ambicje, choć również niczego nie osiągnął jeszcze w życiu, nie zrobił kariery zawodowej, a ma już 35 lat. Po ostrej sprzeczce ze swoją dziewczyną, Danny ma wyrzuty sumienia i postanawia się zmienić, rozpocząć nowe życie.
"Wyrolowani" - TVN, godz. 22:30

Zobacz galerię

Najlepsze seriale młodzieżowe

Sprawdź pełny program tv na czwartek, 9.08.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×