Program tv na czwartek, Święto Flagi, 2.05.2019. Co obejrzeć 2 maja w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w czwartek, 2.05.2019? W programie TV na Święto Flagi m.in. roztańczona impreza na Śląsku, "Ojciec Mateusz", "Tylko mnie kochaj", "Notting Hill" i "Nadchodzi Polly". Sprawdź program telewizyjny na czwartek, 2 maja 2019!

Multimedia

Program tv na Święto Flagi, 2.05.2019 r.:

Transmisja z koncertu "Roztańczony Śląski", który odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Na największej majówce w Polsce pojawi się dwudziestu wykonawców, a wśród nich znajdą się m.in. zespół Alphaville, Ricchi e Poveri, Fun Factory, Filatov & Karas, Kate Ryan, Danzel i Shaun Baker. Dzięki wsparciu władz województwa śląskiego wstęp na koncert będzie bezpłatny.
"Roztańczony Śląski" - Polsat, godz. 20:00

William Thacker mieszka w modnej londyńskiej dzielnicy Notting Hill. Prowadzi księgarnię. Pewnego dnia pojawia się w niej hollywoodzka gwiazda Anna Scott, która w Londynie bierze udział w zdjęciach do najnowszego filmu. Podekscytowany spotkaniem William, wracając z zakupów z kubkami pełnymi soku pomarańczowego, zderza się z aktorką na zakręcie ulicy. Mężczyzna zaprasza Annę do siebie, by mogła się umyć. Ku jego zaskoczeniu ta przyjmuje zaproszenie, a na pożegnanie całuje go. Kilka dni później gwiazda próbuje skontaktować się z Williamem.
"Notting Hill" - TV Puls, godz. 20:00

Jack Stanfield odpowiada za bezpieczeństwo informatyczne jednego z największych banków w Seattle. Nadzoruje działanie odpowiednich systemów, które mają chronić konta klientów przed sieciowymi włamywaczami. Są to trudne do pokonania, najnowocześniejsze zabezpieczenia. Złodziej Bill Cox porywa żonę i dzieci Jacka, a jemu stawia twarde warunki. Nie zabije przetrzymywanych, jeśli Stanfield przeleje z banku, w którym pracuje, sto milionów dolarów na konto porywacza. Według planu podejrzenia o kradzież mają paść na Jacka.
"Firewall" - TVN Fabuła, godz. 20:00

Polskie i zagraniczne hity filmowe na majówkę 2019!Zobacz więcej

Rankiem zdenerwowana Natalia opuszcza plebanię. Łapie na rynku taksówkę i jedzie do niewielkiej miejscowości pod Sandomierzem. Zatrzymuje się w miejscowym pensjonacie. Babcię budzi hałas. W przedpokoju znajduje martwego mężczyznę z raną głowy. Możejko i Nocul przyjeżdżają na miejsce. Wszystkich niepokoi brak gosposi, komendant podejrzewa, że to ona w obronie własnej mogła zabić nieznajomego. Jej telefon jest wyłączony. Ksiądz postanawia szukać Natalii. Na komendzie wszyscy próbują ustalić kim jest denat. Marczak przyjmuje zgłoszenie o włamaniu do willi Jaskułowej. Dziubak z Ewą jadą na miejsce. Zastają splądrowany salon. W sypialni znajdują skrępowaną i zakneblowaną martwą starszą kobietę. Marczak z Gibalskim wypytują taksówkarzy o Natalię. Trafiają na jej trop.
"Ojciec Mateusz" - TVP1, godz. 20:35

Światowej sławy skrzypek Ryan Harrison zostaje niesłusznie oskarżony o zamordowanie multimilionera, którego w zabił jednoręki, jednooki i jednonogi mężczyzna. Skazanemu na śmierć Harrisonowi udaje się uciec z więziennego autobusu. Ryan tropi zabójcę i umyka przed ścigającym go policjantem Fergusem Fallsem. W ucieczce oraz rozwikłaniu zagadki pomaga Harrisonowi urocza Cass Lake, niegdyś zakochana w ofierze, a teraz oczarowana Ryanem.
"Ściągany" - TV4, godz. 21:00

Reuben Feffer, rzeczoznawca w firmie ubezpieczeniowej, zostaje zdradzony przez żonę podczas miodowego miesiąca. Upokorzony mężczyzna postanawia nigdy więcej nie wiązać się z kobietą. W słuszności podjętej decyzji utwierdza go przyjaciel, Sandy Lyle. Pewnego dnia obaj panowie spotykają znajomą ze szkolnej ławy, Polly Prince. Atrakcyjna dziewczyna rozpala wyobraźnię Reubena, choć jest jego przeciwieństwem. A jednak to dla niej mężczyzna unikający jak ognia niespodzianek, mający drobiazgowo zaplanowane życie, postanawia się zmienić.
"Nadchodzi Polly" - TVN7, godz. 21:00

Dwudziestokilkuletni architekt Michał jest właścicielem firmy projektowej. Nie narzeka na brak gotówki - ma luksusowe mieszkanie w Warszawie, jeździ najnowszym modelem BMW. Jego życie uczuciowe ogranicza się do luźnego związku ze wspólniczką, Agatą. Kiedy studio otrzymuje zlecenie na zabudowę terenu wokół hotelu w Sopocie, rozpoczyna u nich pracę Julia - specjalistka w dziedzinie architektury zieleni. Dziewczyna wpada w oko szefowi. Tymczasem pewnego dnia do jego drzwi puka 7-letnia Michalina, twierdząca, że jest jego córką.
"Tylko mnie kochaj" - TVN, godz. 22:30

Bogaty pisarz Jean-Etienne Fougerole podczas programu telewizyjnego nieopatrznie zaprasza pod dach romską rodzinę. Gdy do jego doskonałego domu wprowadzają się nowi lokatorzy, rzeczywistość ulega zmianie.
"Czym chata bogata!" - TVP2, godz. 23:05

Zobacz galerię

Najlepsze komedie romantyczne według gwiazd

Sprawdź pełny program tv na czwartek, 2.05.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×