Program tv na dziś, 21.09.2018. Co obejrzeć w piątek w tv? [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Program tv na piątek, 21.09.2018. W telewizji m.in. "Jeziorak", "300" i "Niesamowity Hulk". Program telewizyjny na piątkowy wieczór to również kolejne odcinki programów rozrywkowych Polsatu, czyli "World od Dance - Polska" i "Lepiej późno niż wcale". Na tym oczywiście nie koniec. Sprawdź nasze hity dnia na piątek, 21 września!

Multimedia

Program tv na piątek, 21 września 2018 r.:

W chwili silnego stresu doktor Bruce Banner zmienia się w olbrzymiego zielonego mutanta - Hulka. To efekt napromieniowania, któremu uległ podczas eksperymentu w wojskowym laboratorium. Naukowiec porzuca ukochaną Betty i udaje się do Brazylii, gdzie uczy się panować nad gniewem. Zostaje odnaleziony przez ojca Betty, generała Rossa. Wojskowy chce wykorzystać Bruce'a do celów militarnych. Wysyła po niego oddział z bezwzględnym rosyjskim komandosem Emilem Blonskym na czele. Blonsky sam poddaje się napromieniowaniu.
"Niesamowity Hulk" - TVN, godz. 20:00

Przed nami kolejny odcinek muzycznego programu stacji Polsat. W 2. odcinku poznamy m.in. Agnieszkę i Grzegorza - jedną z najbardziej utytułowanych par tańczących rock and rolla. Zaczynali od międzynarodowego konkursu im. Billa Haleya w Warszawie. W swojej karierze zdobyli już tytuł Mistrzów Europy i Wicemistrzów Świata, byli również 7 razy Mistrzami Polski i choć zakończyli już karierę turniejową, postanowili spróbować swoich sił w „World of Dance - Polska”.
"World of Dance - Polska" odcinek 2. - Polsat, godz. 20:05

11-letnia Edyta Herbuś w tańcu z…Tomkiem Barańskim! Jak wtedy wyglądali? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Polscy siatkarze rozpoczynają rywalizację w drugiej rundzie mistrzostw świata. Na początku zmierzą się z Argentyną. W grupie H nie ma słabych zespołów. W kolejnych meczach Reprezentacja Polski pod wodzą Vitala Heynena powalczy o punkty z Francją i Serbią.
Polska - Argentyna - TVP1, godz. 20:10

Monika poznaje Pawła, który po wyjściu ze szpitala zmienił całe swoje życie i ostentacyjnie celebruje swój nowy wizerunek. Sylwia przygląda się temu z dystansu. Zaprzyjaźniona z Kubą, aktualnie nie zamierza wchodzić w żadne nowe relacje damsko - męskie, ale niezbyt starannie ukrywa swoje rozczarowanie zachowaniem Pawła. Marek dochodzi do siebie po nieoczekiwanym i - jak się zdaje - definitywnym rozstaniu z Renatą. Ku niezadowoleniu Marcina, Iga proponuje teściowi, żeby tymczasowo zamieszkał na Żelaznej. Iga jest przekonana, że nawet nie zauważą jego obecności w domu...
"O mnie się nie martw" sezon 9. odcinek 2. - TVP2, godz. 20:45

Sylwia wyjdzie za Kubę, żeby dopiec Pawłowi?! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Panowie nie zdążyli jeszcze ochłonąć, a Masny zaserwuje im kolejne atrakcje m.in. wizytę w krainie automatów do gier Pachinko. To tutaj, ocierając się o hazard, wyżywają się i odstresowują tłumy tokijczyków. Czy obserwowanie spadających kulek w przeraźliwym zgiełku oraz feerii kolorowych świateł odpręży polskich podróżników? Kto z nich odkryje w sobie żyłkę hazardzisty? Czy kręci ich ryzyko? Kto ma największe szczęście? Gra grą, ale największym zaskoczeniem będą dla nich wygrane nagrody!
"Lepiej późno niż wcale" odcinek 2. - Polsat, godz. 21:35

W 480 roku p.n.e. król perski, Kserkses, wkracza do Grecji, by wziąć we władanie lud Sparty i zająć jego tereny. Król Sparty, Leonidas, nie ulega potędze armii perskiej. Mimo iż przepowiednia wyroczni delfickiej sprzeczna jest z wolą króla, Leonidas decyduje się stawić opór najeźdźcy. Zbiera najdzielniejszych wojowników i wyrusza do wąwozu Termopile. Trzystu Spartan przez trzy dni toczy heroiczną walkę ze 100-tysięczną armią Persów. Ich męstwo, odwaga i poświęcenie stały się legendą i wzorem nie tylko dla Greków.
"300" - TVN, godz. 22:20

Będąca w zaawansowanej ciąży podkomisarz Izabela Dereń zmaga się z trzema sprawami. Od kilku dni trwają poszukiwania dwóch zaginionych funkcjonariuszy, z których jeden jest ojcem jej nienarodzonych bliźniąt. W trakcie likwidacji bimbrowni policja zostaje ostrzelana, a sprawca ucieka. Po tym zdarzeniu w łódce na jeziorze zostają znalezione zwłoki młodej kobiety. Aspirant Wojciech Marzec zostaje przydzielony do pomocy pani podkomisarz. Odkrywają, że wszystkie sprawy są ze sobą połączone. Intryga przeplata się z osobistym dramatem policjantki.
"Jeziorak" - TVP2, godz. 22:25

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na piątek, 21.09.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×