Program tv na dziś, 23.01.2019. Co obejrzeć w środę w tv? [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Program tv na dziś - 23 stycznia. W telewizji m.in. "Koliber" z Agatą Buzek, "Piksele" oraz "Nebraska". Jeśli lubicie seriale, to w programie tv na środę znajdzie m.in. nowy odcinek "Na dobre i na złe", a w nim: powrót Barbary do Leśnej Góry. Sprawdźcie nasz program telewizyjny na 23 stycznia!

Multimedia

Program tv na środę, 23.01.2019 r.:

Były żołnierz sił specjalnych Joey Jones ucieka przed sądem wojskowym. Pewnej nocy w Covent Garden znajduje pusty apartament, a w nim kartę kredytową i kluczyki do samochodu. Porzuca alkohol i narkotyki, znajduje pracę jako pomywacz w restauracji. Tam zauważa go chiński gangster i zatrudnia jako kierowcę oraz egzekutora. Joey awansuje w przestępczej hierarchii Soho, ale nie zapomina o przyjaciołach z czasów, gdy błąkał się po ulicach. Poprzez siostrę Cristinę stara się odnaleźć byłą dziewczynę. Wkrótce okazuje się, że ciężarna Isabel nie żyje.
"Koliber" - TV Puls, godz. 20:00

W 1982 roku NASA wysłała w kosmos paczkę składającą się z przedmiotów związanych z kulturą, aby zamieszkujące wszechświat obce cywilizacje mogły lepiej poznać i zrozumieć ludzkość. Jednym z materiałów była kaseta VHS z wideo z mistrzostw świata w "Pac-Mana", "Donkey Konga" i "Galagę". Kosmici opacznie odczytali przesyłkę jako wypowiedzenie wojny i po trzydziestu latach atakują Ziemię, przybierając formę bohaterów gier komputerowych. Byli gracze muszą stawić im czoła i uratować planetę przed zagładą.
"Piksele" - Polsat, godz. 20:40

Pod opiekę Borysa trafia Iza, młoda pacjentka doktora Grabskiego. Gdy ordynator poznaje historię jej choroby, od razu się irytuje i oskarża brata o to, że popełnił błąd. Tymczasem okazuje się, że sytuacja rodzinna Izy jest dość skomplikowana, bo do szpitala przyjeżdżają razem z nią ojciec, matka i jej kochanek. Z kolei Michał wraz ze swoim dziadkiem odwiedzają Falkowicza. Młody Wilczewski jest zdecydowany wyznać w końcu Matyldzie, że jest jej ojcem. Cezary jednak nagle zaczyna źle się czuć i trafia do szpitala. Do Leśnej Góry wraca też Barbara po zrobieniu kolejnych badań...
"Na dobre i na złe" odcinek 728. - TVP2, godz. 20:55

Julie Stevens jest właścicielką galerii sztuki w Waszyngtonie. Poznaje 40-letniego Martina Hale'a, który wydaje się ideałem mężczyzny - jest przystojny, szarmancki i bogaty. Julie jest zafascynowana Martinem, coraz częściej się z nim spotyka. Jednocześnie ma wrażenie, że ktoś ją obserwuje z ukrycia. Okazuje się, że Martin ma pewną tajemnicę - okradł bogatą kobietę, z którą miał się ożenić. Zdradzona kochanka chce się na nim zemścić.
"W kręgu zdrady" - TVP1, godz. 21:00

Woody Grant jest alkoholikiem. Pewnego dnia dowiaduje się, że wygrał na loterii milion dolarów. Problem w tym, że aby odebrać nagrodę, musi pojechać do odległej Nebraski. Postanawia poprosić syna, Davida, o pomoc. Mężczyźnie trudno uwierzyć w wygraną. Jest pewien, że ojciec padł ofiarą oszustwa. Mimo to decyduje się wyruszyć z nim w podróż. Po drodze spotykają krewnych i znajomych, którym Woody jest winny mniejsze lub większe pieniądze.
"Nebraska" - TVN7, godz. 22:15

Jennifer robi karierę w organizacji charytatywnej. Kobieta pozwala zamieszkać u siebie przyjacielowi z dzieciństwa, który po studiach ma problemy z usamodzielnieniem się. Tymczasowa sytuacja zamienia się w 7-letnie wspólne mieszkanie. Chłopak Jennifer chce się pozbyć Kevina. Gdy Kevin przyłapuje chłopaka Jennifer na zdradzie, orientuje się, że dziewczyna jest dla niego kimś więcej niż przyjaciółką.
"Do zakochania siedem lat" - TVP2, godz. 22:35

Zobacz galerię

Wspieramy WOŚP!

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź pełny program tv na środę, 23.01.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×