Program tv na dziś, 28.06.2018. Co obejrzeć w czwartek w telewizji? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program tv na dziś - co obejrzeć w czwartek w telewizji? Wieczór rozpoczniemy z od historii Paige i Leo - bohaterów komedii romantycznej "I że cię nie opuszczę...". Przed nami również ostatni w tym tygodniu odcinek "Na Wspólnej". Program tv na czwartek to również historia Grace Kelly z Nicole Kidman w roli głównej. Sprawdź resztę hitów dnia na czwartek, 28 czerwca!

Multimedia

Program tv na czwartek, 28 czerwca 2018 r.:

Serial „Sherlock” to współczesna wersja opowiadań kryminalnych Arthura Conana Doyle’a. Dzisiejszy detektyw Holmes surfuje po Internecie, korzysta z systemu GPS oraz komunikuje się za pomocą SMS-ów. Wykorzystując najnowsze technologie, nie zapomina jednak o starych, sprawdzonych metodach pracy. Razem ze swoim współlokatorem, doktorem Johnem Watsonem rozwiązują największe zagadki kryminalne współczesnego Londynu. Czasem na prośbę Scotland Yardu, a czasem na zlecenie osób, które znają Sherlocka z prasy lub z prowadzonej przez Watsona strony internetowej. W niepozbawionego humoru ekscentryka wcielił się Benedict Cumberbatch. Ten światowej sławy aktor popularność zdobywał m.in. za sprawą filmu „Hawking” oraz dzięki produkcjom o superbohaterach studia Marvel. W roli Johna Watsona zobaczyć będzie można natomiast Martina Freemana – bohatera serii filmów o Hobbicie.
"Sherlock" odcinek 1. sezon 1. - Stopklatka TV, godz. 20:00

Paige i Leo są młodym małżeństwem z Chicago. Ona jest początkującą rzeźbiarką, on - muzykiem, właścicielem studia nagrań. Pewnego dnia w ich saaba uderza ciężarówka. W wyniku urazu czaszki Paige traci pamięć. Mąż staje się dla niej obcym człowiekiem. Mentalnie kobieta cofa się do wieku licealnego. Marzy o karierze prawnika, nie może zrozumieć, dlaczego zerwała zaręczyny z Jeremym. Rita i Bill próbują odzyskać córkę, która przez lata nie utrzymywała z nimi kontaktu. Leo postanawia sprawić, by żona zakochała się w nim po raz drugi.
"I że cię nie opuszczę..." - Polsat, godz. 20:10

Tajemniczy i pełen uroku Camiel Borgman prowadzi życie wagabundy. Zmuszony do ucieczki z dotychczasowej kryjówki, znajduje schronienie w domu bogatej rodziny z przedmieścia. Początkowo przyjacielski włóczęga bardzo szybko zamienia życie gospodarzy, ich dzieci oraz opiekującej się nimi niani w koszmar.
"Borgman" - Ale kino+, godz. 20:10

Igor uświadamia Elżbiecie, że wszyscy powinni poznać prawdę o jej przeszłości. Przecież Marcinkowa była tylko jedną z wielu skrzywdzonych dziewcząt! Marta załatwia jej wywiad w RMF. Czy Ela nie będzie żałować tego kroku? Marek planuje dzień z Natalią. Nagle Popławska traci przytomność! Przerażony Zimiński wzywa pogotowie i z dzieckiem na ręku pędzi za karetką do szpitala! Co się dzieje z Natalią? Iza proponuje Olafowi pracę - od razu podpisują umowę... czytaj więcej
"Na Wspólnej" odcinek 2704. - TVN, godz. 20:15

Axel Foley, nieujarzmiony detektyw z Detroit, znów odwiedza Beverly Hills. Przyjechał, tropiąc dwóch złodziei samochodów. Na miejscu odkrywa, że są to ci sami bandyci, którzy zabili jego szefa. Podążając ich śladem, trafia na ślad ogromnego fałszerstwa. Pomimo niechęci miejscowych władz policji Axel może liczyć na pomoc wypróbowanego przyjaciela z posterunku w Beverly Hills, Rosewooda, którego poznał podczas pierwszego pobytu w Mieście Aniołów. Rozpoczyna się szaleńczy pościg, z finałem w ogromnym wesołym miasteczku w Los Angeles.
"Gliniarz z Beverly Hills III" - TVN, godz. 22:30

Grace Kelly, amerykańska aktorka i zdobywczyni Oscara za rolę w filmie "Dziewczyna z prowincji", w 1956 r. zostaje żoną księcia Rainiera III. Porzuca Hollywood i dotychczasowy styl życia. Sześć lat później Grace znajduje się na emocjonalnym rozdrożu. Odwiedza ją Alfred Hitchcock, który proponuje powrót do fabryki snów poprzez zagranie głównej roli w filmie "Marnie". Grace musi wybrać pomiędzy życiem, do którego tęskni, a zaakceptowaniem roli księżnej Monako.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Grace księżna Monako" - Polsat, godz. 23:35

TOP5 seriali Netfliksa

Sprawdź program tv na czwartek, 28.06.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×