Program tv na dziś, 29.01.2019. Co obejrzeć we wtorek w telewizji? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program telewizyjny na wtorek zapowiada się bardzo ciekawie. Przed nami nie tylko kolejne odcinki uwielbianych przez Was seriali, ale też masa filmów, które z pewnością umilą zimowy wieczór. Sprawdź nasz program tv na wtorek, 29 stycznia!

Multimedia

Program tv na wtorek, 29.01.2019 r.:

Anglia, rok 1925. Książę Yorku, Albert, syn króla Jerzego V, zostaje poproszony o wygłoszenie przemówienia. Wystąpienie ujawnia szokującą prawdę - potomek królewskiej rodziny jąka się. Tymczasem pozycja Alberta obliguje go do publicznych wystąpień. Żona księcia, Elżbieta, szuka lekarza, który mógłby pomóc małżonkowi. Po kilku nieudanych próbach terapii księżna otrzymuje adres gabinetu, w którym logopeda amator stosuje niekonwencjonalne metody leczenia wad wymowy. W 1934 r. Albert rozpoczyna kurację pod okiem ekscentrycznego Australijczyka.
"Jak zostać królem" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Missisipi. Dwóch białych mężczyzn gwałci dziesięcioletnią Murzynkę. Jej ojciec, Carl Lee Hailey, postanawia wymierzyć sprawiedliwość i zabija napastników. Ambitny prawnik, Jake Brigance, podejmuje się jego obrony przed sądem. Sprzymierzeńcami Jake'a zostają: były mentor Lucien Wilbanks, koleżanka po fachu Ellen Roark i przyjaciel Harry Rex Vonner. Brat jednego z zabitych gwałcicieli mobilizuje członków Ku-Klux-Klanu. Dochodzi do zamieszek i aktów wandalizmu, wzmagają się uprzedzenia rasowe. Lecz prawnicy nie rezygnują ze sprawy.
"Czas zabijania" - TV Puls, godz. 20:00

Pracownik portu Ray Ferrier nie najlepiej sprawdza się jako ojciec dorastającego Robbiego i niespełna 10-letniej Rachel. Tymczasem jego była żona, Mary Ann, przywozi do niego dzieci, by zamieszkały z nim przez pewien czas. Nagle dochodzi do niecodziennych wydarzeń - na niebie pojawiają się błyskawice, trzęsie się ziemia. Spod jej powierzchni wydobywa się machina na gigantycznym trójnogu, niszcząca wszystko dookoła. Okazuje się, że Ziemianie stali się celem ataku obcej cywilizacji. Ray, chcąc ocalić dzieci, podejmuje niebezpieczną wyprawę.
"Wojna światów" - Polsat, godz. 20:10

Darek i Aneta wracają z podróży poślubnej. Aneta marzy o dziecku - co na to Żbik?! Do ich kancelarii zgłasza się redaktor naczelny znanej gazety codziennej. Burski jest oskarżany przez dwie byłe pracownice o mobbing i molestowanie seksualne. Aneta i Darek decydują się go bronić. Roman budzi się za śpiączki! Zawstydzony Hoffer przysięga Honoracie i bliskim, że już nigdy nie tknie alkoholu. Ale nikt mu nie chce wierzyć. Jerzy przypadkowo zostawia Klementynkę na parkingu przed galerią. Kiedy, spanikowany, wraca - dziewczynki już nie ma! Dudek odchodzi od zmysłów… A jak na zaginięcie córki zareaguje Izabela?!
"Na Wspólnej" odcinek 2816. - TVN, godz. 20:15

Julka źle się czuje i podejrzewa, że zaszła w ciążę. Tymczasem do Polski wraca nagle Katia. Dziewczyna wyznaje Pawłowi, że jest w nim zakochana i próbuje namówić Zduńskiego, by zerwał z jej rywalką. Ich rozmowę słyszy przypadkiem Julka. Z kolei w Grabinie rozkwita nowy romans. Maciek Jaracz szuka okazji do kolejnych spotkań z Agatą i uparcie namawia lekarkę, by umówiła się z nim na kawę. Siostra Artura w końcu zgadza się na randkę.
"M jak miłość" 1416. - TVP2, godz. 20:55

Gene Mason, młody księgowy, podróżował z sześcioletnią córeczką do Los Angeles. Miał umówione spotkanie w sprawie pracy. Tymczasem na dworcu wydarzyło się coś, co dramatycznie odmieniło jego spojrzenie na życie. W sztucznie wywołanym zamieszaniu Gene traci z oczu córeczkę. Wkrótce przekonuje się, że dziewczynka została porwana. Zrozpaczony ojciec otrzymuje informację od porywaczy, którzy żądają niezwykłego okupu. Aby odzyskać dziecko, Gene musi zabić gubernatora Kalifornii. Na wykonanie zadania ma zaledwie półtorej godziny.
"Na Żywo" - TVN7, godz. 22:45

Ona i on wiodą wolne od trosk życie w miejscu, które można nazwać rajem. Pewnego dnia ich spokój zostaje zakłócony przez parę nieznajomych. W tajemniczy sposób są oni związani z cierpiącym na pisarską niemoc twórczą panem domu. Miłość i wzajemne zaufanie między gospodarzami szybko zostają wystawione na próbę.
"Mother!" - HBO, godz. 22:55

Rok 1954. Dwaj detektywi przyjeżdżają do szpitala psychiatrycznego dla kryminalistów mieszczącego się na niewielkiej wyspie. Prowadzą oni dochodzenie w sprawie zniknięcia jednej z pacjentek zakładu. W początkowej fazie śledztwa wydaje się, że kobiecie udało się uciec i ukrywa się w pobliżu. Wkrótce intensywne dochodzenie prowadzi do niepokojących wniosków. Ponura atmosfera miejsca zaczyna niekorzystnie wpływać na policjantów. Wkrótce nad wyspę nadciąga potężny huragan, a w więzieniu wybucha bunt.
"Wyspa przetrwania" - Polsat, godz. 23:45

Zobacz galerię

Najlepsze komedie romantyczne według gwiazd

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź aktualny program tv na wtorek, 29.01.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×