Program tv na niedzielę, 01.11.2015. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Sprawdźcie, jakie propozycje przygotowały stacje telewizyjne dla Was na dzisiaj.

Multimedia

14-letni Harry rozpoczyna czwarty rok nauki w Szkole Magii i Czarodziejstwa. Wszystko wskazuje, że będzie to niezwykły rok, a to dzięki organizowanemu Turniejowi Trójmagicznemu, w którym biorą udział przedstawiciele trzech największych magicznych uczelni: Hogwartu, Beauxbatons i Durmstrangu. O tym, kto wystąpi w turnieju, zdecyduje Czara Ognia, która tym razem postanawia wytypować aż czterech zawodników, w tym niespełniającego jeszcze kryterium wieku Pottera. Przyjaciele Harry'ego przeczuwają, że kryje się za tym jakiś spisek.
"Harry Potter i Czara Ognia" - TVN7, godz. 20.00

Jason Statham w roli głównej. Luke Wright był nowojorskim policjantem. Podczas jednej z ustawionych walk przypadkowo znokautował przeciwnika, czym naraził się mafii. Gangsterzy zabili rodzinę funkcjonariusza, a jego skazali na banicję. Załamany mężczyzna snuje się po ulicach, planując samobójstwo. Pewnego dnia los stawia na jego drodze 12-letnią Mei, ściganą przez triadę i rosyjską mafię. Wright staje w obronie dziewczynki, która dzięki niezwykłym zdolnościom matematycznym zapamiętała kod warty miliony dolarów.
"Protektor" - TV Puls, godz. 20.00

Film w reżyserii Filipa Bajona. W rolach głównych Jan Nowicki i Maciej Stuhr. Pięćdziesięciokilkuletni Mieczysław Małecki w wyniku oskarżenia o drobne oszustwa trafia do aresztu, gdzie poznaje 25-letniego studenta filozofii Darka Kolibę. Postanawia zaangażować go w realizację swojego planu. Małecki wie o nowelizacji ustawy mającej zaostrzyć kary dla kierowców, którzy powodują wypadki, będąc pod wpływem alkoholu. Sądy mają nakładać na sprawców kary na rzecz poszkodowanych, a pieniądze przekazywać specjalnym fundacjom. Małecki postanawia założyć jedną z nich. Wkrótce na jego konto zaczynają wpływać ogromne kwoty.
"Fundacja" - TVP Kultura, godz. 20.00

Syn właściciela indyjskiego zoo, Pi, od najmłodszych lat poszukuje duchowej drogi. Na kluczowe pytania szuka odpowiedzi zarówno w hinduizmie, w którego duchu został wychowany przez matkę, jak i w chrześcijaństwie oraz w islamie. W każdej z tych religii odnajduje prawdę o Bogu. Gdy chłopiec ma 17 lat, ojciec podejmuje decyzję o przeprowadzce do Kanady. Podczas przeprawy przez morze statek rodziny tonie. Tylko Pi i kilku dzikim zwierzętom, w tym tygrysowi bengalskiemu, udało się przeżyć. Dryfują po ocenie szalupą. Pi próbuje oswoić drapieżnika.
"Życie Pi" - Polsat, godz. 20.05

Europejski przebój. Elise i Didiera połączyła miłość od pierwszego wejrzenia. Ona prowadzi studio tatuażu, on gra na banjo w zespole bluegrassowym. Para od siedmiu lat tworzy szczęśliwy, lecz niekonwencjonalny związek. Wiele ich dzieli. Różnią się zarówno pod względem charakteru, jak i spojrzeniem na życie. Mimo to jest między nimi głęboka więź. Wszystko się zmienia, gdy ich pięcioletnia córeczka zapada na groźną chorobę. Elise i Didier zaczynają się od siebie oddalać. Walczą jednak o życie córki, wierząc, że miłość jest w stanie wszystko zwyciężyć.
"W kręgu miłości" - Ale Kino+, godz. 20.10

Hit prosto z Francji! Jedna z najlepszych komedii ostatnich lat. Wychowany na paryskich przedmieściach imigrant z Senegalu - drobny złodziejaszek Driss - wychodzi z więzienia. Aby uzyskać prawo do zasiłku, musi odwiedzić kilku pracodawców. Trafia do sparaliżowanego Philippe'a. Swoją bezpośredniością wzbudza zainteresowanie milionera. Zgorzkniały mężczyzna proponuje mu zatrudnienie na okres próbny. Wkrótce okazuje się, że nienawykły do pracy Driss nadspodziewanie dobrze radzi sobie w roli pielęgniarza. Z czasem między niewykształconym chłopakiem i bogaczem arystokratycznego pochodzenia rodzi się przyjaźń.
"Nietykalni" - TVP2, godz. 20.10

Mecenas Piotr i Swieta siedzą w restauracji. Spotkanie przebiega w romantycznym nastroju: wino, kwiaty w wazonie. Swieta tłumaczy jednak Piotrowi, że nie mogą być razem. Mecenas jest wyraźnie zawiedziony. Nie zamierza dać za wygraną, chce o nią walczyć. Tymczasem Igorek postanawia zdobyć gitarę, by zaśpiewać dumkę. Wtedy Olyia na pewno do niego wróci... CZYTAJ WIĘCEJ
"Dziewczyny ze Lwowa" - odcinek 9 - TVP1, godz. 20.25

Klasyka. Pisarz Paul Sheldon jest autorem cyklu powieści o losach Misery. Ukończywszy ostatnią część, zawozi ją do wydawcy. Tego dnia panują ciężkie warunki atmosferyczne. Samochód Paula wypada z drogi. Tuż za nim jedzie Annie Wilkes - pielęgniarka, która udziela mu pomocy, zawozi do swego domu i otacza troskliwą opieką. Okazuje się wielbicielką jego książek, z niecierpliwością czekającą na dalszy ciąg losów ulubionej bohaterki. Gdy wychodzi na jaw, że Sheldon uśmiercił Misery, jego troskliwa opiekunka zmienia się nie do poznania.
"Misery" - TV4, godz. 21.55

Komentarze

Skomentuj
  • gofer (gość)

    Protektor rzeczywiście przyjemny i niezobowiązujący. W sam raz na koniec jednego weekendu i początek następnego ;)

    01.11.2015 22:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×