Program tv na niedzielę, 12.02.2017. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Przed nami niedziela. W tv będziemy mogli obejrzeć m.in. odcinek specjalny "MasterChefa", miłosne zawirowania w filmie "Dirty Dancing II" i jeden z najbardziej oczekiwanych filmów sagi "Gwiezdne wojny". Co wybierzecie?

Multimedia

Przed Magdą Gessler, Anią Starmach i Michelem Moran niezwykle trudne zadanie – w „MasterChef - Najlepsi” będą oceniać najlepszych z najlepszych! Pięć wyjątkowych drużyn pod dowództwem małych kucharzy: Natalii Paździor, Jakuba Tomaszczyka, Luizy Baaziz, Karola Labudy i Mateusza Truszkiewicza stanie do walki o tytuł najlepszego zespołu – „MasterChef Team”. W kuchni będą ich wspierać uczestnicy poprzednich edycji „MasterChefa”... czytaj więcej
"MasterChef - najlepsi z najlepszych" - TVN, godz. 20:00

John Wick był najlepszym płatnym zabójcą w USA, w pojedynkę zlikwidował wszystkich konkurentów gangstera Viggo Tarasova. Wick wycofał się z branży dla żony, lecz po jej śmierci musi wrócić do dawnego zajęcia, gdy syn Tarasova, Iosef, odbiera mu ostatnią pamiątkę po ukochanej. Na wieść o tym, co zrobił arogancki młodzieniec, przestępcy, na czele z Tarasovem, zamierają w przerażeniu. Rosyjski mafioso próbuje zapobiec zemście. Wyznacza nagrodę za głowę Wicka.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"John Wick" - TV Puls, godz. 20:00

Utalentowany, lecz niedoświadczony kierowca rajdowy Jimmy Bly w środku sezonu zaczyna gwałtownie spadać w rankingach i nie potrafi sprostać oczekiwaniom, które narzuca mu chorobliwie ambitny brat i menedżer, Demille. W trosce o karierę Jimmy'ego właściciel ekipy kierowców, Carl Henry, szuka rozwiązania problemu u byłego mistrza wyścigów Joego Tanta.
"Wyścig " - TVP2, godz. 20:05

Rok 1958. 18-letnia Katey Miller przenosi się z rodzicami i młodszą siostrą na Kubę. Rodzina zamieszkuje w luksusowym hotelu w eleganckiej dzielnicy Hawany. Skromna i delikatna Katey nie potrafi się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Brakuje jej przyjaciół. Na życzenie ojca dziewczyna spotyka się z synem jego szefa, Jamesem. Tymczasem poznaje młodego kelnera Javiera. Przypadkowa znajomość z czasem przeradza się w przyjaźń. Javiera i Katey łączy wspólna pasja - taniec. Dziewczyna namawia Javiera do udziału w prestiżowym konkursie tanecznym.
"Dirty Dancing II" - TVP1, godz. 21:20

Obi-Wan Kenobi, młody rycerz zakonu strzegącego równowagi w galaktyce, i jego mistrz, Qui-Gon Jinn, lądują na pustynnej planecie Tatooine, na której mieszka obdarzony niezwykłą mocą 9-letni Anakin Skywalker. Według Qui-Gona to właśnie on ma pokonać okrutne plemię Sithów władające Ciemną Stroną Mocy i przywrócić ład w kosmosie. Obi-Wan po śmierci Qui-Gona zostaje nauczycielem Anakina. Tymczasem na Tatooine ląduje królowa Padmé Amidala. Jej planeta, Naboo, została zaatakowana przez siły chciwej Federacji Handlowej.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Gwiezdne wojny I - Mroczne widmo" - TVN, godz. 21:40

Prześladowany przez demony przeszłości Max Rockatansky wierzy, że najlepszym sposobem na przeżycie jest samotna wędrówka. Pewnego dnia mężczyzna zostaje wciągnięty do grupy uciekinierek z Cytadeli, które ściga mściwy tyran Wieczny Joe. Kobiety prowadzi piękna i pełna charyzmy Furiosa. Rozwścieczony władca zrobi wszystko, żeby dopaść buntowników i wymierzyć im karę.
"Mad Max: Na drodze gniewu" - HBO, godz. 22:00

W Ameryce narasta fala islamskiego terroryzmu. Nad kryzysem próbują zapanować szef si ;ł antyterrorystycznych Anthony Hubbard (Denzel Washington) i specjalistka CIA od spraw Bliskiego Wschodu, Elise Kraft (Annette Bening). Po serii eksplozji w centrum Nowego Jorku i ataku na kwaterę FBI prezydent ogłasza stan wyjątkowy. Do akcji wkracza armia pod dowództwem generała Williama Devereaux (Bruce Willis), znanego z brutalnych metod działania...
"Stan oblężenia" - Polsat, godz. 23:05

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×