Program TV na niedzielę, 12.05.2019. Co obejrzeć dziś w TV? [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Program TV na niedzielę, 12 maja to m. in. program rozrywkowy "Piosenki z drugiej ręki", w którym zobaczymy parodie znanych utworów, czy polskie seriale jak "W rytmie serca" czy "Stulecie Winnych". Program telewizyjny na niedzielę to także mnóstwo filmowych hitów! Sprawdź, co będzie w TV w niedzielę, 12.05.2019 r.!

Multimedia

Program tv na niedzielę, 12.05.2019 r.:

Ksiądz Stanisław nadal walczy o życie. A Helena wyznaje w końcu Adamowi, że nielegalnie produkuje narkotyki i że to jej diler zaatakował duchownego. Weronika - po tym, jak Szarek rozpoznał bandytę na zdjęciu - szuka dowodów w podziemiach klasztoru. Mario - w Warszawie - próbuje przekonać naczelnika, by dał Piotrowi kolejną szansę… Tymczasem do Polski - zaalarmowana tym, co spotkało jej ojca - wraca Agnieszka, wspierana przez swojego męża, Toma. Doktor Zych znów musi pomóc małemu Kubie - po tym, jak ojciec chłopca został potrącony przez samochód.
"W rytmie serca" odcinek 51. - Polsat, godz. 20:00

Ostatni rok XII w. Łucznik Robin Longstride służy u boku króla Ryszarda Lwie Serce. Gdy monarcha umiera na polu bitwy, Robin odchodzi z armii. Wraz z nim do Anglii wracają trzej kompani - Mały John, Szkarłatny Will i Allan A'Dayle. Po drodze są świadkami napadu na sir Roberta Loxleya, eskortującego koronę poległego króla. Umierający rycerz prosi, by Robin zawiózł jego miecz ojcu, sir Walterowi Loxleyowi z Nottingham. Robin z drużyną przebierają się za sir Roberta i jego rycerzy, aby bezpiecznie przewieźć do Anglii insygnia Ryszarda Lwie Serce.
"Robin Hood" - TVN, godz. 20:00

Po tragicznej w skutkach interwencji negocjator Jeff Talley rezygnuje z pracy i obejmuje posadę szefa policji w miasteczku Bristo Camino. Pewnego ranka dostaje meldunek o włamaniu. Sprawa wydaje się banalna - troje nastolatków próbowało ukraść samochód i zostało uwięzionych w willi właścicieli. Nieoczekiwany splot wydarzeń sprawia, że Talley musi znów zagrać rolę negocjatora. Tym razem nie może się pomylić - w grę wchodzi życie jego żony i córki.
"Osaczony" - TV4, godz. 20:00

Lato 1938 roku. Winni i przyjaciele rodziny bawią się na weselu Andzi i Guido. Kazia i Damian dostają pracę u Iwaszkiewiczów. Damian znajduje się w orbicie zainteresowań literata. Kazia i Ania widzą, co dzieje się z Damianem. Chcąc uniknąć skandalu, Anna Lilpop zwalnia chłopaka. Guido i Andzia otwierają w Brwinowie włoską lodziarnię, a Mania, Ania i Paweł starają się unormować swoje relacje. Jasiek nie ukrywa przed Łucją swoich uczuć. Między młodymi dochodzi do sprzeczki, dziewczyna upada na ziemię i traci przytomność. Wezwana przez Jaśka Bronia, cuci Łucję i odkrywa na jej plecach znamię. Gdy odkrywa datę podrzucenia Łucji, Bronia łączy fakty. Tymczasem Jasiek wyznaje Łucji miłość.
"Stulecie Winnych" odcinek 11. - TVP1, godz. 20:15

Po raz pierwszy w historii polskiej telewizji z cyfrowego świata wyjdą twórcy najpopularniejszych przeróbek, którzy zaprezentują znane z YouTube'a hity. Profile gości gali subskrybuje łącznie prawie cztery miliony osób, a ich piosenki mają ponad sto osiemdziesiąt milionów odsłon. Na scenie wystąpią między innymi Letni Chamski Podryw, Na pełnej, Cyber Marian i Chwytak. Ponadto zespół Łobuzy i Sławomir zaprezentują się w premierowych parodiach.
"Piosenki z drugiej ręki" - Polsat, 21:05

Krzysztof Ibisz youtuberem? Twórcy przeróbek przejmują telewizję!Zobacz więcej

W afrykańskim buszu znajduje się mityczna puszka Pandory, skrywająca siły, które mogą zagrażać ludzkości. Sławna Lara Croft - Tomb Raider, musi odnaleźć niebezpieczne naczynie, zanim trafi ono do rąk dr. Jonathana Reissa, laureata Nagrody Nobla prowadzącego badania nad bronią biologiczną. Naukowiec chce wykorzystać moc tkwiącą w puszce do produkcji śmiercionośnych środków rażenia. Znaleziona przez Larę mapa, pozwalająca na dotarcie do legendarnego przedmiotu, zostaje przejęta przez szefa chińskiej mafii i trafia do rąk Reissa.
"Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia - TVN7, godz. 21:40

Nieśmiały i zagubiony 30-letni taksówkarz Jurek K. uważa się za pechowca i nieudacznika. Zdarza się jednak coś, co zmienia jego życie. Niezwykłe podobieństwo do płatnego zabójcy o pseudonimie Kiler sprawia, że Jurek zostaje aresztowany. Międzynarodowa sława kryminalisty zyskuje mu podziw i szacunek ludzi, z którymi przychodzi mu dzielić celę, policjantów i więziennej służby. Spotyka się też z zainteresowaniem płci przeciwnej. Gdy zostaje odbity przez gangsterów, którzy żądają od niego wykonania brudnej roboty, postanawia działać.
"Kiler" - TVN, godz. 22:55

Zobacz galerię

Czadoman w programie "MiauCzat":

Sprawdź pełny program tv na niedzielę, 12.05.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Olga (gość)

    Czy to ksieza zabili Roberta Wojtowicza?

    11.05.2019 19:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×