Program tv na niedzielę, 14.04.2019. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, PLAN DNIA]

Przed nami niedziela, 14 kwietnia 2019 roku. Co macie ochotę dzisiaj obejrzeć? Serial? Program rozrywkowy? Film? Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na niedzielę, 147.04.2019.

Multimedia

Program tv na niedzielę, 14.04.2019 r.:

Maria wychodzi z wypadku prawie bez szwanku i tuż po kraksie trafia na grupę młodych imprezowiczów, którzy zabierają ją do klubu w Warszawie. Na miejscu Biernacka poznaje Justynę - nastolatkę, którą odurzono narkotykami i zmuszono do prostytucji - i od razu postanawia dziewczynie pomóc. Wzywa na ratunek Piotra... Tymczasem Adam próbuje pocieszyć załamaną Helenę… i w końcu zaczyna przyjaciółkę namiętnie całować. Prokurator Siedlecki wpada za to w panikę, gdy do Kazimierza przyjeżdża bez zapowiedzi jego "ukochana" żona Julia.
"W rytmie serca" odcinek 47 - Polsat, godz. 20:00

Michael kradnie torbę z pieniędzmi i dokumentami. Zabiera z niej wartościowe rzeczy, resztę wyrzuca do śmieci w paryskim metrze. Występek kieruje na niego uwagę CIA. Agencja prowadzi śledztwo w sprawie serii wybuchów w mieście. Kierujący dochodzeniem doświadczony agent Sean Briar nabiera podejrzeń, że za zamachami stoi ktoś inny. Michael i Sean muszą stworzyć duet, znaleźć sprawców i zapobiec kolejnym atakom. Mają na to 24 godziny.
"Dzień Bastylii" - TVP2, godz. 20:05

Ania i Mania uczą się w gimnazjum Platerek w Warszawie. Z Brwinowa dochodzą niepokojące wieści o zdrowiu Antoniego. Po konsultacji w warszawskiej klinice, lekarz stwierdza u Winnego chorobę otępienną. Paweł wyznaje Ani miłość i nalega na szybki ślub. Źle znosi wyjazd ukochanej do Warszawy, a za swoje cierpienie wini Lilpopa. - To on ci zawrócił w głowie... ta cała Warszawa, ta pensja dla panienek z wyższych sfer...
"Stulecie Winnych" odcinek 7 - TVP1, godz. 20.15

Uczestnicy przeszczepu dowiadują się, że jest problem z jednym z dawców. Każda z par podejrzewa, że to ich problemy osobiste spowodowały zatrzymanie procedury. Beata załamuje się - bardzo liczyła na szybki powrót do zdrowia. Jej marzeniem jest zostać matką, lecz pogarszający się stan zdrowia może wkrótce uniemożliwić powiększenie rodziny. Lekarze chcą wiedzieć, jakie są relacje pomiędzy parą, która kłamała. Podejrzewaj, że Kamil zgodził się na przeszczep pod przymusem lub za pieniądze. Paweł dowiaduje się, że Olga chce oddać nerkę, by ratować ojca. Jest wściekły. Tymczasem John wpada w coraz większe kłopoty. Wierzyciele nie mają zamiaru darować mu długów. Decyzję w sprawie przeszczepów musi podjąć sąd. Nie ma pewności, że wyda zgodę.
"Szóstka" odcinek 3 - TVN, godz. 21:30

Od pamiętnej bitwy o Nowy Jork minęły dwa lata. Steve Rogers, który jako bohaterski Kapitan Ameryka bronił miasta, mieszka teraz spokojnie w Waszyngtonie i próbuje odnaleźć się we współczesnym świecie. Steve nadal współpracuje z szefem agencji T.A.R.C.Z.A., Nickiem Furym, i razem z agentką Natashą Romanoff uczestniczy w niebezpiecznych misjach. Gdy Fury zostaje wplątany w złowrogą intrygę i pada ofiarą zamachu, Rogers i Natasha muszą stawić czoła tajemniczemu wrogowi - Zimowemu Żołnierzowi.
"Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz" - TVN 7, godz. 21:40

Rok 2019. W Los Angeles policjant ze specjalnego oddziału "Blade Runner" otrzymuje zadanie wytropienia i zlikwidowania grupy replikantów skonstruowanych na podobieństwo ludzi. Roboty, które wykorzystuje się do niebezpiecznych przedsięwzięć, produkowane są w laboratorium Tyrella przez najlepszych genetyków. Androidy nie mają jednak prawa przebywać na Ziemi. Czterech z nich buntuje się i ucieka.
"Łowca androidów" - TV 4, godz. 22:15

Opowieść o przygodach Elle Woods, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Absolwentka Harvardu otrzymuje posadę w prestiżowej kancelarii prawniczej i doskonale sobie tam radzi. Wszyscy wróżą jej wielką karierę. Elle znalazła także miłość życia i wkrótce ma stanąć na ślubnym kobiercu. Jednak gdy dziewczyna dowiaduje się, że jeden z klientów kancelarii wykorzystuje matkę jej psa do testowania kosmetyków, nie waha się zaprotestować. W rezultacie traci pracę. Zdesperowana wyrusza do Waszyngtonu, by tam walczyć o prawa zwierząt.
"Legalna blondynka II" - TVP1, godz. 22:30

18-letnia Star o niczym bardziej nie marzy niż o wyrwaniu się z miasteczka. Po kolejnej domowej kłótni porzuca dotychczasowe życie i dołącza do spotkanej grupy rówieśników. Tak zaczyna podróż po Ameryce. Grupę łączy poszukiwanie przygody i łatwych pieniędzy. Włóczęga jest ich codziennością, motele - domem, a życie - zabawą w rytmie popularnych melodii. Przewodzi im Krystal. Jej najbliższy współpracownik, Jake, otacza Star opieką. Ich wspólne przygody na granicy prawa zamieniają się w uczucie, które zostanie wystawione na próbę.
"American Honey" - Ale kino+, godz. 22:35

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź pełny program tv na niedzielę, 14.04.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×