Program tv na niedzielę, 18.11.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, PLAN DNIA]

Przed nami niedziela, 18 listopada 2018 roku. Macie ochotę na film, serial czy program rozrywkowy? Z pewnością każdy z was znajdzie coś dla siebie! Sprawdźcie, co dzisiaj warto obejrzeć w TV. Oto program telewizyjny na niedzielę, 18.11.2018.

Multimedia

Program tv na niedzielę, 18 listopada 2018 r.:

James Bond dostaje poważne zadanie. Wraz z uroczą urzędniczką Ministerstwa Finansów, Vesper Lynd, i kolegą z CIA musi rozpracować siatkę terrorystów. Szybko wpada na ślad bankiera organizacji, "Le Chiffre'a", który bez zgody zwierzchników obraca ich pieniędzmi na giełdzie. W wyniku akcji Bonda traci ponad 100 milionów dolarów i żeby je odzyskać, organizuje w Czarnogórze turniej pokera. Zadaniem agenta 007 jest doprowadzić do jego przegranej i tym samym pozbawić organizację środków finansowych.
"Casino Royale" - TVP2, godz. 20:05

Christian Wolff jest geniuszem matematycznym, który nie najlepiej odnajduje się wśród ludzi. Mężczyzna skrywa mroczną tajemnicę - pod osłoną małomiasteczkowego biura rachunkowego pracuje dla najniebezpieczniejszych organizacji przestępczych na świecie. Kiedy wydział ds. ścigania przestępstw Departamentu Skarbu zaczyna się nim interesować, Christian podejmuje współpracę z nowoczesną firmą specjalizującą się w robotyce. Jej dział księgowy wykrywa niezgodność opiewającą na miliony dolarów, a sytuacja zaczyna wymykać się spod kontroli.
"Księgowy" - HBO, godz. 20:10

Film Piotra Szulkina. Świat przyszłości zniszczony wojną atomową rządzony jest przez Doktorów. Ich program naprawy biologicznej obejmuje wyłapywanie jednostek zdegenerowanych, które są poddawane eksperymentom naprawy osobowości. Takim poprawionym osobnikiem jest Pernat, powracający ze szpitala do swej kamienicy. Pernat buntuje się i próbuje uciec od zdehumanizowanego świata. Niestety, bez powodzenia.
"Golem" - TVP Kultura, godz. 20:10

Wielki finał 5. edycji programu! Program, w którym pięciu rolników szuka miłości życia. Mają wszystko - dostęp do najnowszych technologii, ciekawą i pewną pracę, dach nad głową, przyzwoite zarobki oraz czas na rozwijanie pasji i zainteresowań. Do pełni szczęścia brakuje im tylko partnerki, która zechce dzielić z nimi radości i smutki dnia codziennego.
"Rolnik szuka żony" sezon 5 - TVP1, godz. 21:15

Mieszkanka Nowego Jorku, Zoe, lubi życie singielki, lecz marzy o dziecku i rodzinie. Niestety lata mijają, a jej nie udaje się spotkać człowieka, który nadawałby się do roli męża i ojca. W tej sytuacji Zoe decyduje się na zmianę taktyki. Postanawia skorzystać z planu B, czyli poddać się zabiegowi sztucznego zapłodnienia. W dniu, w którym dowiaduje się, że jest w ciąży, poznaje Stana, sympatycznego sprzedawcę z delikatesów. Stan wydaje się ideałem. Zoe obawia się, czy będąc w ciąży, powinna nawiązywać romans z nieświadomym niczego mężczyzną.
"Plan B" - TVP1, godz. 22:15

Jimmy Conlon, gangster i płatny morderca z Brooklynu, był znany w przestępczym świecie i przyjaźnił się z szefem mafii. Obecnie ma pięćdziesiąt pięć lat; prześladują go duchy przeszłości. Także policja zaczyna deptać mu po piętach. Gangster znajduje ukojenie w whisky. Gdy jego syn staje się celem mafii, Jimmy musi dokonać wyboru między rodziną przestępców a bliskimi, których kiedyś porzucił. Ma tylko jedną noc, by naprawić sytuację.
"Nocny pościg" - TVN, godz. 22:30

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na niedzielę, 18.11.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×