Program TV na niedzielę, 20.05.2018. Co obejrzeć w telewizji? [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w niedzielę, 20.05.2018? W programie TV na dziś m.in. "Zapowiedź", "W rytmie serca", "Wojenne dziewczyny", "Świetliki w ogrodzie", "Karol. Papież, który pozostał człowiekiem", oraz "Rewers". Sprawdź program telewizyjny na niedzielę, 20 maja 2018!

Multimedia

Program tv na niedzielę, 20 maja 2018 r.:

Z okazji otwarcia szkoły w Bostonie dzieci mają narysować, jak będzie wyglądał świat za 50 lat. Jedna z uczennic oddaje kartkę zapisaną cyframi. Pół wieku później uczniowie otrzymują prace rówieśników sprzed lat. Dzieło wypełnione cyferkami wpada w oko astrofizykowi. Naukowiec stwierdza, że oznaczają one daty katastrof, do których doszło w ciągu 50 lat, a także liczbę ofiar oraz współrzędne geograficzne miejsc kataklizmów. Są tam też zapisane informacje o wydarzeniach, które mają nastąpić. Profesor podejmuje starania, by zapobiec wypadkom.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Zapowiedź" - TVN, godz. 20:00

Olga odwiedza Edwarda i namawia ukochanego, by uciekł razem z nią z Kazimierza. Tymczasem Adam ma dla ojca dobrą wiadomość: znaleziono potencjalnego dawcę szpiku. Wilczyński przed powrotem do szpitala postanawia spotkać się z przyjaciółmi i rodziną na pożegnalnej kolacji. Nieświadomy, że mafia wydała na niego wyrok… Z kolei Maria - po tym, jak dowiedziała się o ciąży Weroniki - żąda w końcu od Adama wyjaśnień. Do Kazimierza przeprowadza się małżeństwo z piątką dzieci - zwolennicy twardej dyscypliny i naturalnej medycyny... czytaj więcej
"W rytmie serca" - Polsat, godz. 20:00

Z sali przesłuchań na Szucha, półprzytomny Witek zostaje doprowadzony do ambulatorium. Skatowanego mężczyznę opatruje doktor Marszycki, pomaga mu doktor Andrzej, którego dzięki kontaktom umieszczono na izbie przyjęć jako lekarza funkcyjnego. Stefan kontaktuje się z Margarethe, informuje ją, że Brodzki sprawdza jego ucieczkę z oflagu. Prosi Niemkę o zlikwidowanie porucznika Porębskiego osadzonego na Pawiaku, który może przekazać informacje, dzięki którym Stefan może zostać zdemaskowany. Leokadia zdobywa kontakt do folksdojczki Lewczyńskiej, która pracuje jako tłumaczka na Szucha. Jest też kochanką Dreslera, który za jej pośrednictwem bierze duże pieniądze za uwalnianie osadzonych na Pawiaku... czytaj więcej
"Wojenne dziewczyny" - TVP1, godz. 20:10

Film HBO będący adaptacją głośnej powieści Ray’a Brabury’ego o tym samym tytule. W dystopijnej przyszłości media manipulują rzeczywistością, a historia wciąż pisana jest od nowa. W tym świecie wszelka literatura została zakazana, a strażacy zajmują się paleniem książek. Guy Montag, młody i sumiennie wypełniający swoje obowiązki strażak, zaczyna podważać istniejący porządek rzeczy. Chce porzucić dotychczasowe życie. W tym celu musi podjąć walkę ze swoim mentorem - kapitanem straży pożarnej Beattym. W główną rolę młodego strażaka Montaga wciela się Michael B. Jordan, towarzyszy mu dwukrotnie nominowany do Oscara Michael Shannon w roli kapitana oraz Sofia Boutella w roli Klarysy, informatorki uwikłanej w spór między dwoma strażakami.
"451° Fahrenheita" - HBO, godz. 20:10

Po śmierci ojca Ella zostaje na łasce macochy i jej odpychających córek. Mimo okrucieństwa z ich strony dziewczyna nie traci nadziei ani pogody ducha. Dzięki matce chrzestnej, która jest dobrą wróżką, Ella trafia na bal, podczas którego tańczy z księciem. O północy musi opuścić przyjęcie, ale mężczyzna jej marzeń odnajduje Ellę.
"Kopciuszek" - TVN Fabuła, godz. 21:00

Karol Wojtyła, wybrany na papieża 16 października 1978 roku, był głową Kościoła katolickiego ponad 26 lat. Przyjął imię Jan Paweł II. Od początku pontyfikatu skupiał uwagę na odbudowaniu chrześcijaństwa, myśląc jednocześnie o nowej ewangelizacji, która dotrze do każdego zakątka kuli ziemskiej. Już pierwsze dni pontyfikatu nowego papieża wywołały duże poruszenie w siedzibie głównej KGB. Jana Pawła II postrzegano jako poważne zagrożenie dla pozycji ZSRR w świecie. Przygotowanie zamachu stało się kwestią czasu.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Karol. Papież, który pozostał człowiekiem" - TVP1, godz. 21:05

Despotyczny nauczyciel akademicki Charles Waechter obmyślał dla syna, Michaela, wyrafinowane i okrutne kary. Oparciem dla chłopca były dwie kobiety: Lisa, opiekuńcza i wyrozumiała matka, oraz ciotka. Po latach Michael, uznany pisarz, jedzie z Nowego Jorku w rodzinne strony, by świętować zdobycie przez Lisę dyplomu ukończenia studiów. Rodzinne spotkanie rodzi w nim wiele obaw, tym bardziej że w planach ma wydanie pamiętnika wyjawiającego tajemnice Waechterów. Na miejscu mężczyzna dowiaduje się o wypadku, który wszystko zmienia.
"Świetliki w ogrodzie" - TVP2, godz. 22:30

Lata 50. XX w. Pochodząca z inteligenckiej rodziny Sabina Jankowska pracuje w dziale poezji w redakcji warszawskiego wydawnictwa. Mieszka z matką i babką. Choć skończyła trzydzieści lat, u jej boku nie ma mężczyzny. Matka postanawia znaleźć córce męża. W mieszkaniu Jankowskich zjawiają się adoratorzy, jednak Sabina zakochuje się dopiero w tajemniczym Bronisławie, który pewnego wieczoru ratuje ją z rąk opryszków. Nie potrafi się oprzeć urokowi przystojnego mężczyzny, lecz wkrótce okazuje się, że intencje jej obrońcy nie są szczere.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Rewers" - Polsat, godz. 23:05

Zobacz galerię

TIOP5 filmów o superbohaterach

Sprawdź pełny program tv na niedzielę, 20.05.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×