Program tv na niedzielę, 22.07.2017. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, PLAN DNIA]

Przed nami niedziela, 22 lipca 2018 roku. Na jaki film, serial lub program macie dzisiaj ochotę? Jeżeli nie wiecie, to my wam pomożemy! Sprawdźcie, co warto obejrzeć dzisiaj w TV! Prezentujemy program telewizyjny na niedzielę, 22.07.2018.

Multimedia

Program telewizyjny na niedzielę, 22 lipca 2018 r.:

Brooke prowadzi beztroskie, wielkomiejskie życie. Jest wzorem dla młodszej kuzynki, Tracy, która dopiero od niedawna mieszka w Nowym Jorku. Kuzynki spędzają wspólnie czas, chodząc po klubach i rozmawiając zarówno na poważne, jak i trywialne tematy. Chociaż wydają się różne, łączy je to, że nie mają w życiu sprecyzowanego celu.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Mistress America" - Super Polsat, godz. 20:00

Drużyna pierścienia uległa rozproszeniu: Boromir nie żyje, Merry i Pippin dostali się do niewoli, a Aragorn, Legolas i Gimli znaleźli nowych sprzymierzeńców. Mimo tych przeszkód wyprawa trwa. Frodo Baggins i jego ogrodnik Samwise Gamgee podążają w stronę Mordoru, aby tam - w ogniu Góry Przeznaczenia - dopełnił się los pierścienia. Po drodze chwytają Golluma, jednego z wcześniejszych posiadaczy klejnotu, i zmuszają go, by wskazał im drogę do mrocznej krainy. Tymczasem czarodziej Saruman i Sauron sprzymierzają się w celu unicestwienia ludzkości.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Władca Pierścieni: Dwie wieże" - TVN, godz. 20:00

Wybitnie utalentowany chłopiec rozpoczyna naukę fizyki na uniwersytecie. Pracuje nad teorią światów równoległych, których łącznikiem jest światło. Nastolatek ma niezwykły umysł i pokaleczoną duszę, której nie jest w stanie uleczyć matka autorytarnie kierująca jego życiem. Pojawienie się w ich życiu mężczyzny ustanawia nowy porządek. Między trójką bohaterów tworzy się więź, ale ich wspólne szczęście nie trwa długo. Chłopiec dochodzi do rozwiązania zagadki przejścia między światami - wyrusza w podróż, kładąc na szali swoje życie.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Królewicz Olch" - TVP Kultura, godz. 20:00

Pięć lat po wielkim starciu między dwoma mafijnymi rodzinami - Sanno oraz Hanabishi - były szef yakuzy Otomo pracuje w Korei Południowej dla pana Changa, który chciałby poszerzyć swoją strefę wpływów o Japonię. Pewien z pozoru nic nieznaczący incydent rodzi napięcie między Changiem a rodziną Hanabishi. Kiedy sytuacja coraz bardziej się komplikuje, Otomo postanawia wrócić do rodzinnego kraju, aby raz na zawsze rozwiązać patową sytuację.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Koniec wściekłości" - Cinemax, godz. 20:00

W 2018 roku zostaną zorganizowane cztery koncerty w ramach cyklu "Lato, muzyka, zabawa - wakacyjna trasa Dwójki". Pierwszy koncert odbędzie się 22 lipca w Toruniu. Wizytówką miasta jest starówka, która przetrwała II wojnę światową. Na toruńskiej scenie wystąpią m.in. Ewa Farna, IRA, Blue Café, Kombii, Ewelina Lisowska, Varius Manx & Kasia Stankiewicz. Koncert poprowadzą Izabella Krzan i Ida Nowakowska.
Lato, muzyka, zabawa - wakacyjna trasa Dwójki - TVP 2, godz. 20:05

Diana jest amazońską księżniczką, która wychowała się na rajskiej wyspie. Dziewczyna od dzieciństwa szkoliła się na niepokonaną wojowniczkę. Pewnego dnia do jej magicznego świata niespodziewanie trafia amerykański pilot. Jego przybycie wywołuje poruszenie. Mężczyzna opowiada Dianie o wielkim konflikcie, który ogarnia świat. Księżniczka postanawia opuścić rodzinne strony z nadzieją, że uda jej się uratować ludzkość przed zagładą.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Wonder Woman" - HBO, godz. 20:10

Asher jest siedemnastolatkiem, który zmaga się z trudami dorastania. Chłopak nie odnajduje się najlepiej w szkole. Walczy z kadrą nauczycielską, której przedstawiciele w większości go nie rozumieją. Jedynie nauczyciel literatury - Rami - znajduje z nim nić porozumienia. Pedagogowi udaje się zachęcić młodego buntownika do odkrywania piękna języka. Ojciec Ashera nalega jednak, żeby nastolatek nie zaprzątał sobie głowy nauką, a skupił się na przejmowaniu rodzinnego biznesu.
"Droga Aszera" - Cinemax 2, godz. 20:30

Film Jacka Borcucha. Studenci Karina i Michał poznają się w Hiszpanii, dokąd przyjechali na winobranie. Zakochują się w sobie, ale szczęście nie trwa długo. Tragiczny wypadek wstrząsa beztroskim dotychczas życiem młodych ludzi, brutalnie wprowadzając ich w dorosłość.
"Nieulotne" - TVP 1, godz. 23:50

Zobacz galerię

TOP5 filmów o superbohaterach

Sprawdź aktualny program telewizyjny na niedzielę, 22.07.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×