Program TV na niedzielę, 25.02.2018. Co warto obejrzeć w TV? [PROGRAM TELEWIZYJNY]

Co obejrzeć w telewizji w niedzielę, 25.02.2018 w telewizji? W programie telewizyjnym na dziś m.in. odcinek specjalny "MasterChefa", "Samba, "Zawód szpieg" i "Iron Man". Sprawdź program TV na 25 lutego 2018!

Multimedia

Program telewizyjny na niedzielę, 25 lutego 2018 r.:

Spojrzenie za kulisy świata wielkiej mody. Bohaterowie filmu Michaela Rymera - kreatorzy mody, fotografowie i modelki - to ludzie z krwi i kości, podlegający takim samym regułom życia jak każdy z nas. Sławny projektant Lorenzo Mancini przed śmiercią pragnie pojednać się z żoną, którą opuścił przed laty. Tymczasem ich syn chciałby połączyć rodzinną firmę z imperium mody hip-hopowej. Małżeństwo fotografa Antony'ego stoi na granicy rozpadu, a projektantka Roberta usiłuje skończyć swą najnowszą kolekcję mimo narastających trudności... Reżyser dał aktorom wolną rękę w improwizowaniu dialogów, dzięki czemu film jest barwną mozaiką scen, podobnie jak Pret-a-Porter Roberta Altmana.
"Perfumy" - Paramount Channel, godz. 20:00

Uczestnicy VI edycji "MasterChefa" oraz dzieci z I i II edycji "MasterChefa Juniora" łączą siły, by stoczyć kulinarną walkę o szczytny cel. Kucharze zostaną podzieleni na cztery pięcioosobowe drużyny i zmierzą się w przygotowanych przez jury zadaniach. Magda Gessler, Ania Starmach i Michel Moran nie mają zamiaru ich oszczędzać, oczekując pysznych dań i rozpływających się w ustach deserów. Sprawdzą również ich pracę pod presją czasu w kulinarnej sztafecie. Drużyny będą musiały wykazać się współpracą i szybkością.
"MasterChef - najlepsi z najlepszych" - TVN, godz. 20:00

U wybrzeży Marsylii załoga włoskiej łodzi rybackiej wyławia z morza mężczyznę, który jest umierający. Nie mogą zidentyfikować, kim jest ten człowiek, ponieważ nie ma przy sobie żadnych dokumentów. Szybki transport do lekarza ratuje mu życie, gdzie doktor usuwa kilka kul z jego ciała i opatruje mu rany postrzałowe. Mężczyzna szybko odzyskuje przytomność, ale nie odzyskuje pamięci. Podążając za informacjami znajdującymi się na chipie, który miał umieszczony pod skórą, uratowany trafia do banku w Zurychu. Tam czekają na niego nieznane tożsamość, kilka paszportów i sporo gotówki. Jason Bourne rozpoczyna walkę o przeszłość.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Tożsamość Bourne'a" - TV4, godz. 20:00

Obok Majaków, we wsi Pyrzyce, na dużej fermie padają kury. Miejscowi myślą, że to ptasia grypa. Sylwia ma pełne ręce roboty. Od jej diagnozy zależy czy cała hodowla będzie musiała zostać zutylizowana. Doktor Kubus wysyła do laboratorium próbki organów i paszy. Właściciel hodowli, Dawidowicz, teść wójta Steca, próbuje przekupić Sylwię, żeby wyniki były właściwe. W leśniczówce choruje też strusica Auguścików. Auguścikowa podnosi alarm, bo myśli, że jej podopieczna padła. Pęka układ między Rychterową i Menedżerem, który wycofuje się z umowy w sprawie domu doktora. Boi się szumu, jaki powstał wokół zlikwidowanej lecznicy, a poza tym na jaw wychodzi niejasna przeszłość Rychterowej.
"Blondynka" - TVP1, godz. 20:15

Absorbująca historia, czasami kontrowersyjna, skupiająca na sobie uwagę widza. Połączenie niezależnego kina z mainstremem. Ben jest ojcem sześciorga dzieci, które wspólnie z żoną wychowuje z dala od zgiełku miasta. Żyją inaczej niż przeciętna amerykańska rodzina: jedzą to, co uda im się upolować, nie chodzą do normalnej szkoły, uczą się sztuki przetrwania, żyjąc w miłości i wzajemnym szacunku. Jednak ta sytuacji przypominająca sielankę z czasem się zmienia i muszą stawić czoła cywilizacji.
"Captain Fantastic" - Canal+, godz. 21:30

Multimilioner Tony Stark jest genialnym inżynierem, któremu daleko jednak do ideału- słynie z bezczelności i zadufania. Dzięki jego pomysłom zakłady zbrojeniowe Stark Industries są najnowocześniejsze na świecie. W celu prezentacji nowej broni inżynier udaje się do Iraku. Tam, mimo silnej ochrony, zostaje porwany przez oddział fanatycznych bojowników, którzy żądają od niego najnowszej broni. Starkowi w tajemnicy udaje się skonstruować superkombinezon bojowy i uciec z niewoli. Trzymiesięczny pobyt w obozie fanatyków zmienia większość jego poglądów, zaś superkombinezon otwiera przed nim nowe możliwości. Teraz jako Iron Man próbuje powstrzymać zło, do którego przyczynił się dawny Tony Stark.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Iron Man" - TVN, godz. 21:35

Pochodzący z Senegalu Samba od dziesięciu lat mieszka w Paryżu. Pracuje na zmywaku w paryskim hotelu i czeka na szansę zalegalizowania pobytu. Marzenia się kończą, gdy wskutek pomyłki zostaje aresztowany i trafia do ośrodka, skąd ma być deportowany. Tam odwiedzają go dwie wolontariuszki. Alice po latach pracy w korporacji próbuje znaleźć w życiu sens poprzez pomoc nielegalnym imigrantom. Dla niej to część terapii. Bardziej doświadczona Manu ostrzega koleżankę, by za bardzo nie angażowała się w sprawy podopiecznych, ale Alice postanawia pomóc Sambie za wszelką cenę i zignoruje dobre rady Manu.
"Samba" - TVP2, godz. 22:10

Weteran CIA, oficer Nathan Muir, przechodzi na emeryturę. Tymczasem jego były podopieczny, Tom Bishop, zostaje uwięziony w Chinach pod zarzutem szpiegostwa _ w ciągu 24 godzin ma być na nim wykonany wyrok śmierci. Amerykańskie władze obawiają się międzynarodowego skandalu. Rezygnują z próby odbicia pracownika. Muir postanawia działać na własną rękę. Bishop jest dla niego kimś więcej niż byłym podwładnym, dlatego agent po raz ostatni stawia wszystko na jedną kartę.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Zawód szpieg" - TVP1, godz. 22:55

Zobacz galerię

Show DO ZOBACZENIA wiosną 2018

Sprawdź pełny program tv na niedzielę, 25.02.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×