Program tv na niedzielę, 28.10.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, PLAN DNIA]

Niestety weekend dobiega końca, ale nie traćmy dobrego humoru! Przed nami niedziela, 28 października 2018 i dzisiaj w TV znajdziecie solidną porcję rozrywki! Na pewno każdy z was znajdzie coś dla siebie! Sprawdźcie, co warto obejrzeć w telewizji w niedzielę 28.10.2018.

Multimedia

Program tv na niedzielę, 28 października 2018 r.:

Elio Perlman jest błyskotliwym siedemnastolatkiem, który wraz z rodzicami spędza lato we włoskiej, siedemnastowiecznej willi. Chłopak komponuje i gra muzykę klasyczną, czyta książki i flirtuje z pełną uroku Marzią. Jego ojciec jest szanowanym profesorem specjalizującym się w kulturze greko-romańskiej, a matka Annelle oczytaną tłumaczką. Pewnego dnia przyjeżdża do nich młody, amerykański stypendysta Oliver, który pracuje z ojcem Elia nad swoim doktoratem. Elio i Oliver szybko łapią dobry kontakt i odkrywają siłę wzajemnego przyciągania.
"Tamte dni, tamte noce" - Cinemax, godz. 20:00

Po karkołomnym pościgu na polu minowym w strefie zdemilitaryzowanej James Bond wpada w ręce wroga i trafia do północnokoreańskiego więzienia. Po kilkunastu miesiącach zostaje zwolniony w ramach wymiany więźniów. Szef Krajowej Agencji Bezpieczeństwa Falco jest jednak przekonany, że Bond pod wpływem tortur zdradził towarzyszy. Aby odzyskać dobre imię i licencję, agent 007 podejmuje się kolejnej misji, w której kluczową rolę odegrają dwie piękne kobiety - Jinx i Miranda Frost.
"Śmierć nadejdzie jutro" - TVP2, godz. 20:05

Listopad 1923 rok. W Krakowie panuje nerwowa atmosfera: strajkują kolejarze i pocztowcy. Na jednym z wieców komunistek policja zgarnia Kocię. Marynia szuka sposobu, by wyciągnąć ją z aresztu. Wybucha kolejny konflikt: Karol Doster ogłasza, że dystrybucją tygodnika od tej pory zajmie się IKC, Alina z Marynią nie chcą się na to zgodzić. Sytuacja strajkowa zaognia się i na ulicy wybuchają zamieszki. Szymon wraz z innymi żołnierzami musi wspierać policję.
"Drogi wolności" odcinek 9 - TVP1, godz. 20:10

Tuż po starcie z nowojorskiego lotniska pilotowany przez doświadczonego kapitana Chesleya Sullenbergera airbus A320 traci dwa silniki. Pilot bez wahania podejmuje decyzję o awaryjnym lądowaniu na zimnych wodach rzeki Hudson i tym samym ratuje 155 osób. Media nazywają zdarzenie cudem, a Sullenberger zdobywa ogromne uznanie. Z czasem jednak rozpoczyna się śledztwo, podczas którego wychodzą na jaw informacje mogące zniszczyć reputację i karierę bohatera.
"Sully" - HBO, godz. 20:10

W zachodniej telewizji i w radiu berlińskim ogłoszono, że przejścia graniczne zostały otwarte. Tłumy mieszkańców Berlina Wschodniego ruszyły w kierunku granicy. Z powodu naporu mas ludzi na przejście graniczne Bornholmer Strasse, w obawie o bezpieczeństwo żołnierzy, zastępca dowódcy został zmuszony do podjęcia decyzji, która zmieniła wszystko.
"Szlaban na wolność" - TVP2, godz. 22:25

Bruce Wayne, dziedzic ogromnej fortuny, jako mały chłopiec był świadkiem zamordowania rodziców. W tamtej chwili zawładnęły nim gniew i żądza zemsty. Pragnąc przeniknąć naturę zła i nauczyć się sposobów walki z przestępcami, podróżuje po świecie. Trafia do więzienia, gdzie spotyka tajemniczego Ducarda. Wraca do rodzinnego Gotham. Widząc szerzącą się przestępczość i korupcję, Bruce postanawia stawić temu czoła. Przebrany za nietoperza, za pomocą wszelkich dostępnych środków rozpoczyna walkę z siłami zła, które już na dobre opanowały miasto.
"Batman: Początek" - TVN, godz. 22:30

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na niedzielę 28.10.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×