Program tv na niedzielę, 29.11.2015. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Sprawdźcie, co warto obejrzeć dzisiaj w telewizji!

Multimedia

Klasyka kina kopanego. Nowy Jork, lata 20 XX w. Christopher Dubois przywłaszcza sobie pieniądze należące do mafii. Uciekając przed gangsterami, ukradkiem przedostaje się na pokład statku płynącego na Daleki Wschód. Gdy załoga odkrywa jego obecność, zostaje uwięziony i zmuszony do niewolniczej pracy. Z opresji wybawia go atak piratów dowodzonych przez lorda Edgara Dobbsa. Herszt sprzedaje go w niewolę panu Khao, trenerowi wschodnich sztuk walki. Wkrótce bohater trafia do legendarnego Zaginionego Miasta, gdzie ma się odbyć turniej Złotego Smoka.
"Quest" - TV4, godz. 20.00

Film Stevena Spielberga. Anglia, czasy I wojny światowej. Małżeństwo farmerów kupuje synowi Albertowi źrebaka o imieniu Joey. Między chłopcem a koniem powstaje silna więź emocjonalna. Gdy wybucha wojna, ojciec Alberta oddaje konia na potrzeby wojska. Joey zostaje przetransportowany do Francji, gdzie wraz z żołnierzami bierze udział w krwawych walkach. Tymczasem Albert tęskni za nim tak bardzo, że postanawia zaciągnąć się do armii. Wierzy, że dzięki temu odnajdzie swojego przyjaciela.
"Czas wojny" - Polsat, godz. 20.05

Przebywający na zwolnieniu warunkowym czarnoskóry O2 chce skorzystać z danej mu szansy i rozpocząć nowe życie. Motywacją do zerwania z przeszłością jest opieka nad synem, Juniorem. Gdy wszystko wydaje się być na dobrej drodze, rodzinny spokój zostaje zburzony przez kradzież samochodu O2. Junior znajdował się w aucie. Zrozpaczony ojciec odkrywa, że chłopiec został uprowadzony przez członków gangu. Ich szef postanawia zarobić na przypadkowym porwaniu i szantażuje O2. Ten z pomocą oszustki Coco opracowuje plan odbicia dziecka z rąk przestępców.
"Cios poniżej pasa" - TVP2. godz. 20.05

Ostatni odcinek pierwszej serii przebojowego serialu.
"Dziewczyny ze Lwowa" - TVP1, godz. 20.25

Czas na wielki finał! Pierwsza edycja programu w 2014 r. spotkała się z ogromnym zainteresowaniem i była najchętniej oglądanym show w Polsce. Finałowy odcinek, wyemitowany 23 listopada, śledziło średnio 4,84 mln widzów. Do drugiej edycji, oprócz panów, zgłosiły się także kobiety - rolniczki, które szukają miłości swojego życia. Jedna z nich znalazła się w ostatecznej piątce uczestników. To właśnie Anna, Eugeniusz, Grzegorz, Robert i Rafał będą szukać miłości. Program prowadzi Marta Manowska.
"Rolnik szuka żony 2" - TVP1, godz. 21.25

Niepoprawna komedia. Po zakończeniu edukacji w liceum czwórka angielskich nastolatków udaje się na Kretę, by przeżyć najlepsze wakacje w życiu. Libacje i dziewczyny interesują ich bardziej niż zabytki. Mózgiem wyprawy jest Will, pucułowaty okularnik i szkolny prymus, który jako jedyny z przyjaciół realistycznie ocenia swoje możliwości w kwestii uwodzenia. Wygadany Jay, który wiedzę na temat seksu czerpie z Internetu, ma nadzieję na zmianę tego stanu rzeczy. Porzucony przez ukochaną Simon rozpamiętuje nieudany związek. Grupę uzupełnia niezbyt rozgarnięty Neil.
"Seksualni, niebezpieczni" - TV4, godz. 22.00

Wspaniała kobieca obsada: Charlize Theron, Kim Basinger oraz Jennifer Lawrence. Maria musi zmierzyć się z ciężkim wypadkiem ojca i odnaleźć matkę, która porzuciła ją tuż po narodzinach. Sylvia z sukcesem zarządza restauracją. Nie potrafi jednak uporać się z demonami przeszłości, sypia z przypadkowymi mężczyznami i wykazuje silne skłonności autodestrukcyjne. Zajęta dziećmi i domem Gina pewnego dnia dowiaduje się, że ma raka i lekarze muszą usunąć jej pierś. Odrzucona przez męża wdaje się w romans z namiętnym Meksykaninem, który kocha ją taką, jaka jest. Losy tych trzech kobiet pewnego dnia łączą się ze sobą.
"Granice miłości" - TVP1, godz. 22.20

Klasyka. Starzejący się Michael Corleone ma zamiar zalegalizować wszystkie dotychczasowe interesy i doprowadzić do połączenia rodziny, której drogi rozeszły się przed laty. Zerwanie z kryminalną przeszłością jest trudne. Bank watykański, z którym miał przeprowadzić transakcje, okazuje się instytucją skorumpowaną. Chcąc odkupić winy, Michael wpłaca dużą sumę pieniędzy na rzecz Kościoła. Na uroczystości, podczas której Corleone ma zostać nagrodzony za działalność charytatywną, pojawia się Vincent, nieślubny syn brata Michaela, Sonny'ego.
"Ojciec chrzestny III" - TVN7, godz. 22.50

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×