Program tv na niedzielę, 8.07.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Program tv na niedzielę - co warto obejrzeć? Przede wszystkim najnowszy film Wojciecha Smarzowskiego, koncert dla Ziemi i karierę Nikosia Dyzmy. Sprawdź nasz program tv i nasze hity dnia na niedzielę, 8 lipca!

Multimedia

Program telewizyjny na niedzielę, 8 lipca 2018 r.:

W południowym Bostonie policja wypowiada wojnę mafii. Powstaje ściśle tajny projekt, od którego zależy powodzenie całej misji. Agent Billy Costigan musi wejść w mafijne struktury, którymi dowodzi Frank Costello. W czasie gdy Billy stara się pozyskać zaufanie mafijnego bossa, do policji podstępem dostaje się przestępca Sullivan, którego zadaniem jest monitorowanie policyjnych ruchów i zdobywanie najświeższych informacji na temat postępów misji związanej z rozbiciem mafii.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Infiltracja" - TVN, godz. 20:00

Nikoś Dyzma jest człowiekiem obdarzonym rzadkim talentem: potrafi wygłaszać niezwykłe mowy pogrzebowe. Żyje z tego całkiem dobrze. Pewnego dnia trafia na dyplomatyczny raut. Tam jakiś gbur oblewa go trunkiem. Wściekły Nikoś wywołuje awanturę, a osłupiałe VIP-y patrzą, jak nikomu nieznany młodzian obrzuca stekiem wyzwisk samego wicepremiera. Jeszcze tego samego wieczoru po mieście rozchodzi się wieść: jest ktoś, kto ma takie plecy, że nikogo się nie boi. W ten sposób Nikoś rozpoczyna wędrówkę na sam szczyt politycznej i finansowej kariery.
"Kariera Nikosia Dyzmy" - TV Puls, godz. 20:00

Zanieczyszczenie środowiska i niszcząca przyrodę działalność człowieka są problemami globalnymi. Pierwsza edycja "Earth Festival" ma na celu przybliżenie idei ochrony środowiska, by zwiększyć jej świadomość w społeczeństwie. Pomiędzy występami artystów zostaną wyemitowane krótkie filmy poruszające zagadnienia ekologii. Na scenie wystąpią: Kayah, Andrzej Piaseczny, Agnieszka Chylińska, Grubson, Kamil Bednarek, Happysad, Jamal, LemON, Tomek Kowalski, IRA. Koncert poprowadzą Maciej Dowbor i Anita Sokołowska.
Gwiazdy dla Ziemi - Earth Festival - Polsat, godz. 20:05

Kayah, Agnieszka Chylińska, LemON i inni zagrają dla Ziemi [TRANSMISJA Z KONCERTU, GDZIE OGLĄDAĆ?]Zobacz więcej

Przestępca Lester Vesco, odsiadujący dożywotni wyrok za morderstwo i napad z bronią w ręku, ucieka z zakładu karnego. Agenci FBI Malcolm Turner i John Maxwell wyruszają do miasteczka Cartersville w stanie Georgia, by obserwować dom Hattie Mae Pierce - babci byłej dziewczyny Lestera, Sherry. Kobieta niespodziewanie wyjeżdża, by opiekować się chorą przyjaciółką. Malcolm jest zmuszony przebrać się za Hattie. Podszywając się pod kobietę, musi ugościć Sherry, która postanowiła przyjechać do babci z wizytą.
"Agent XXL" - TVP2, godz. 20:10

Wiosna 1939 r., wołyńska wioska zamieszkana przez Ukraińców, Polaków i Żydów. 17-letnia Zosia Głowacka jest zakochana w rówieśniku, Ukraińcu Petrze. Ojciec postanawia wydać ją za bogatego polskiego gospodarza Macieja Skibę, wdowca z dwójką dzieci. Wybucha wojna. Życie mieszkańców odmienia najpierw okupacja sowiecka, później niemiecki atak na ZSRR. Rozpoczyna się ludobójstwo. Zosia staje się uczestniczką wydarzeń wywołanych wzrastającą falą ukraińskiego nacjonalizmu. Kulminacja ataków nadchodzi latem 1943 r. Zosia próbuje ocalić siebie i dzieci.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Wołyń" - TVP1, godz. 20:10

Detektyw Jack Cates i zwolniony warunkowo więzień Reggie Hammond mają dwie doby na wytropienie i unieszkodliwienie pary bandytów, którzy zbiegli z aresztu i grasują w chińskiej dzielnicy San Francisco. Przestępca Albert Ganz i jego indiański partner Billy Bear muszą przeczekać weekend. Chcą zdobyć pół miliona dolarów. Pochodzące z napadu pieniądze ponownie trafiły do banku - można je odebrać dopiero w poniedziałek rano.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"48 godzin" - Polsat, godz. 22:45

Zobacz galerię

TOP5 filmów o superbohaterach

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×