Program TV na niedzielę, 9.06.2019. Co obejrzeć dziś w TV? [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w niedzielę, 9.06.2019? Dziś każdy znajdzie coś dla siebie, bo w programie TV na niedzielę m.in. koncert "Gwiazdy dla Ziemi" w Uniejowie, finał Ligi Narodów, "Szybcy i wściekli VI" oraz "Wszyscy mają się dobrze". Sprawdź program telewizyjny na niedzielę, 9 czerwca 2019!

Multimedia

Program tv na niedzielę, 9.06.2019 r.:

Pół roku po skoku w Rio Dom, Elena, Brian i Mia mieszkają na Wyspach Kanaryjskich, Han Lue i Gisele Harabo są w Hong Kongu, Tej Parker osiedlił się na Kostaryce, a Roman Pearce podróżuje. Dzięki milionom z Rio żyje im się wygodne, lecz muszą się ukrywać. Tymczasem agent Luke Hobbs jest na tropie działającej w 12 krajach organizacji przestępczej. Prawą ręką jej przywódcy jest Letty, niegdyś ukochana Doma. Jedyny sposób na powstrzymanie gangsterów to pokonanie ich w ulicznych wyścigach. Hobbs zwraca się do Doma z propozycją.
"Szybcy i wściekli VI" - TVN, godz. 20:00

Jest rok 1933. Kapitan Legii Cudzoziemskiej Rick O'Connell i badaczka Egiptu Evelyn pobrali się i mieszkają w Londynie z synem Aleksem. Przechowywana w muzeum mumia kapłana Imhotepa ożywa. W tym samym czasie z trwającego setki lat snu zostaje obudzony król Skorpion. Obie złe moce dążą do objęcia panowania nad światem. Skorpion jest potężniejszy od Imhotepa. Kapłan może pokonać króla tylko za pomocą przedmiotu, który przypadkiem znalazł się w rękach Aleksa. Chłopiec zostaje porwany. Aby ratować syna, Rick i Evelyn wyruszają do Egiptu.
"Mumia powraca" - TVN Fabuła, godz. 20:00

W ideę ochrony środowiska angażuje się coraz więcej ludzi, ale jej świadomość w polskim społeczeństwie jest wciąż zbyt mała. By ją rozpropagować, w Uniejowie już po raz drugi zostanie zorganizowany koncert pod hasłem "Earth Festival - Gwiazdy dla Ziemi". W wydarzeniu muzycznym wezmą udział: Beata Kozidrak i Bajm, Maryla Rodowicz, Kayah, Andrzej Piaseczny, LemON, Grzegorz Hyży, Kasia Kowalska, Piotr Cugowski, Stachursky, Future Folk, Liber, InoRos oraz Tomek Barański ze swoją grupą taneczną.
"Gwiazdy dla Ziemi - Earth Festival Uniejów 2019" - Polsat, godz. 20:05

Gwiazdy zaśpiewają dla Ziemi w Uniejowie! Kto wystąpi? Gdzie oglądać w TV?Zobacz więcej

Rok 1841. Na północy USA czarnoskórzy obywatele od lat cieszą się wolnością. W południowych stanach panuje niewolnictwo. Mieszkający w Waszyngtonie Salomon Northup, czarnoskóry muzyk, ojciec i mąż, szanowany obywatel, zostaje porwany i sprzedany handlarzom niewolnikami. Trafia na targ, gdzie kupuje go plantator z Luizjany. Rozpoczyna się trwająca 12 lat walka Northupa o życie i zachowanie godności. Po latach ciężkiej pracy na plantacjach mężczyzna spotyka kanadyjskiego abolicjonistę, który przywraca mu nadzieję na powrót do normalnego życia.
"Zniewolony" - TVP2, godz. 20:05

Najważniejszy mecz pierwszej edycji Ligi Narodów UEFA rozegrany zostanie w Porto. O pierwsze miejsce rywalizować będą Portugalia, mistrz Europy, i Holandia. W fazie grupowej LN UEFA reprezentanci gospodarzy pokonali Włochów i Polaków, a Holendrzy okazali się lepsi od Francuzów, mistrzów świata, i Niemców.
"Finał Ligi Narodów" - TVP1, godz. 20:35

Frank przez całe życie ciężko pracował, by zapewnić szczęśliwe życie rodzinie. Po śmierci żony odkrywa, że właściwie nie zna dorosłych już dzieci. Wyrusza w podróż, podczas której chce odwiedzić każde z nich i jak najwięcej się o nim dowiedzieć. Ku jego zaskoczeniu okazuje się, że David, Amy, Robert i Rosie wcale nie mają się tak dobrze, jak sądził.
"Wszyscy mają się dobrze" - TVP2, godz. 22:25

Terrorysta Hassan porywa samolot, na którego pokładzie znajduje się 400 pasażerów. Ponieważ jego motywy nie są do końca jasne, policja sądzi, że uczynił to, by zakładników wykorzystać jako kartę przetargową w rokowaniach o uwolnienie uwięzionego w Anglii przywódcy grupy. David Grant, agent CIA, nie zgadza się z tym przypuszczeniem. Twierdzi, że celem Hassana jest zdobycie DZ-5, zabójczej trucizny. Czas pokaże, kto ma rację.
"Krytyczna decyzja" - TVN, godz. 22:45

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na niedzielę, 9.06.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×