Program tv na piątek, 10.08.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, PLAN DNIA]

Czas na piątek, czyli rozpoczynamy weekend! Przed nami piątek, 10 sierpnia 2018 roku. Macie ochotę na film, serial czy program rozrywkowy? Z pewnością każdy z was znajdzie coś dla siebie! Sprawdźcie program TV na piątek, 10.08.2018.

Multimedia

Program tv na piątek, 10 sierpnia 2018 r.:

Hobbit Bilbo Baggins w towarzystwie Gandalfa i dowodzonych przez Thorina Dębową Tarczę krasnoludów kontynuuje podróż przez Śródziemie. Celem wyprawy jest odzyskanie Ereboru - dawnego królestwa krasnoludów. Przemierzając kolejne krainy i stykając się z ich mieszkańcami, bohaterowie zbliżają się coraz bardziej do siedziby Smauga - smoka stanowiącego największe niebezpieczeństwo ze wszystkich, które stanęły na ich drodze.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Hobbit: Pustkowie Smauga" - TVN, godz. 20:00

Britney Allen, kapitan drużyny cheerleaderek w szkole średniej Pacific Vista, chce wziąć udział w przesłuchaniu, którego zwyciężczynie wystąpią w teledysku Rihanny. Jej plany krzyżuje kariera ojca, który zostaje przeniesiony do Crenshaw Heights. Dla Britney przeprowadzka oznacza utratę pozycji w szkole i szansy na występ w teledysku. W nowym miejscu dziewczyna nie potrafi porozumieć się z koleżankami. Wkrótce okazuje się, że może wziąć udział w eliminacjach do teledysku, lecz będzie musiała się zmierzyć z drużyną z Pacific Vista.
"Dziewczyny z drużyny III" - TVN 7, godz. 20:00

Paryż, 2013 r. Miasto jest podzielone na dzielnice, a jedna z nich została odgrodzona od pozostałych wysokim murem. Tu rządzą mafia i gangi, policja zaś nie miesza się w sprawy getta. Jednak gdy gangsterzy kradną należącą do rządu broń masowego rażenia, do 13. dzielnicy zostaje wysłany najlepszy agent, Damien Tomaso. Musi on znaleźć sojusznika, który zna teren i prawa tu panujące. Staje się nim Leito, jeden z nielicznych mieszkańców blokowiska, który sprzeciwia się gangsterom. Leito podejrzewa, że za kradzieżą bomby stoją zwierzchnicy Damiena.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"13. dzielnica" - TV Puls, godz. 20:00

Przemytnik alkoholu o przezwisku Bandzior za pokaźną sumę przyjmuje propozycję pewnego ekscentrycznego teksańskiego milionera i zgadza się w rekordowym czasie 28 godzin przeszmuglować wielką ciężarówką 400 kartonów piwa "Coors" z Teksasu do Atlanty. W drodze powrotnej, po załadowaniu cennego ładunku, Bandzior zabiera ze sobą pannę młodą, Carrie, która właśnie zbiegła sprzed ołtarza. Jej niedoszły teść, szeryf Buford T. Justice, nie zamierza pozwolić dziewczynie spokojnie odjechać. Rozpoczyna zakrojony na szeroką skalę pościg za Bandziorem.
"Mistrz kierownicy ucieka" - TV4, godz. 20:00

Budowa drugiej Gwiazdy Śmierci dobiega końca. Siły rebeliantów przygotowują się do starcia z Imperium. Luke i Leia udają się na Tatooine, by uwolnić Hana Solo zamrożonego w karbonicie. Luke powraca na Dagobah, żeby pod okiem Yody zakończyć naukę. Szpiedzy rebeliantów odkrywają umiejscowienie Gwiazdy Śmierci, którą chroni pole siłowe księżyca Endor. Buntownicy postanawiają podzielić się na dwa oddziały. Jeden ma przeprowadzić akcję dywersyjną na Endorze. Drugi uderzy w serce Imperium. Luke przeczuwa, że czeka go spotkanie z lordem Vaderem.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Gwiezdne wojny VI - Powrót Jedi" - Polsat, godz. 20:05

Sierżant Jake Carter przyjeżdża do rodzinnego domu w miasteczku Bridgeton. Tymczasem lider ekstremistów, Jonas Pope, przygotowuje zamach terrorystyczny. Siostra Jake'a, Lilly, jest świadkiem awantury między przemytnikiem a Jonasem. Pope, doprowadzony do wściekłości, zabija przeciwnika. Lilly zostaje uprowadzona. Jake podejmuje działania, by uwolnić siostrę i powstrzymać terrorystów. Rozpoczyna się wyścig z czasem.
"W cywilu III" - TVP 2, godz. 20:40

Niemcy, rok 1946. David Berman chce wrócić do handlu wyrobami włókienniczymi. Amerykański organ okupacyjny odmawia mu wymaganego zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej. David postanawia zarejestrować firmę w imieniu swojego przyjaciela Fajnbrota i uzyskuje w ten sposób wymagane pozwolenia. Wraz z grupą przyjaciół zaczyna podróżować po okolicy, podając się za przedstawiciela handlowego.
"Bye Bye Germany" - CANAL+ Film, godz. 22:55

Zobacz galerię

Najlepsze seriale młodzieżowe

Sprawdź pełny program tv na piątek, 10.08.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×