Program tv na piątek, 13.10.2016. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Program tv na piątek to kolejny odcinek programu "Wyspa przetrwania" oraz walka o marzenia w nowym teleturnieju TVP. W tv obejrzymy także "Pitbulla" Patryka Vegi. Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć w piątek 13-go!

Multimedia

Program tv na piątek, 13 października 2017:

Jill odkrywa, że jej siostra Molly zaginęła bez śladu. Dziewczyna jest przekonana, że uprowadził ją morderca kobiet, z którego rąk cudem wyrwała się rok wcześniej. Porywacz nie zostawił żadnych śladów. Policja podejrzewa Jill o zaburzenia osobowości. Zdesperowana dziewczyna próbuje odnaleźć zabójcę na własną rękę. Uznana za uzbrojoną i niebezpieczną, jest ścigana przez funkcjonariuszy.
"Zaginiona" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Na skutek przesunięcia uskoku San Andreas w Kalifornii dochodzi do ogromnej tragedii. Region zostaje dotknięty trzęsieniem ziemi o sile 9 stopni w skali Richtera. Doświadczony pilot helikoptera ratunkowego i jego żona próbują za wszelką cenę dostać się z Los Angeles do San Francisco. Zrobią wszystko, aby uratować przed śmiercią jedyną córkę. Szybko okaże się, że nie będzie to łatwe zadanie.
"San Andreas" - TVN, godz. 20:00

Przed nami 6. odcinek reality show Polsatu. Program wchodzi już w decydującą fazę. Jak wynika z zapowiedzi odcinka, plemiona Mataka i Yakavi przestaną istnieć. Jak to się skończy? Jakie zadania czekają tym razem na uczestników programu?
"Wyspa przetrwania" odcinek 6. - Polsat, godz. 20:05

Walka o kurczaka i choroba w drużynie. Kto odpadł z programu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Przemek i Łukasz są braćmi. Obaj mają żony i po dwójce dzieci. Młodszy Łukasz jest prawnikiem. Przemek natomiast pracuje w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym oraz jest kapitanem reprezentacji Polski w ampfutbolu – piłce nożnej dla osób po amputacjach. Bracia, jako głowy rodzin, część swojej wygranej chcą zainwestować na przyszłość dla siebie i swoich rodzin... czytaj więcej
"The Wall. Wygraj marzenia" odcinek 4. - TVP1, godz. 20:25

Iga ma sąsiadkę w swojej sali szpitalnej, nastoletnią Lusię, która jest po nieudanej próbie samobójczej. Dla Igi to ważny dzień, z pomocą Kuby będzie próbowała chodzić z balkonikiem. Denerwuje ją i frustruje powolny proces rehabilitacji. Nieoczekiwanie jednak staje się świadkiem rozmowy, która wyjaśni, co właściwie przydarzyło się Lusi i kto powinien za to odpowiedzieć. Tymczasem Marcin, zirytowany informacjami o doktorze Jurkowskim, traktuje Igę z dystansem... czytaj więcej
"O mnie się nie martw" odcinek 6. sezon 7. - TVP2, godz. 20:40

Lata 30. XX. Archeolog dr Indiana Jones w czasie jednej z niecodziennych ekspedycji jedzie do Szanghaju. Wdaje się w awanturę w klubie nocnym, po czym trafia do indyjskiej dżungli. Tu znajduje tajemniczą kopalnię, gdzie dzieci są zmuszane do niewolniczej pracy. Nad procederem sprawuje władzę zbrodnicza sekta wyznawców bogini Kali. By ocalić dzieci, archeolog musi stawić czoła mordercom. Indiana uzyskuje pomoc w osobach szansonistki z klubu nocnego, Willie Scott, i 12-letniego Azjaty - Shorta Rounda.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Indiana Jones i Świątynia Zagłady" - Polsat, godz. 22:05

Majami, młody policjant z warszawskiego Mokotowa, próbuje rozpracować grupę gangsterów wymuszających haracze. Szybko okazuje się, że ci sami ludzie interesują również trzech funkcjonariuszy Komendy Stołecznej - Gebelsa, Igora Rosłonia i Barszczyka. Co gorsza, są odpowiedzialni za serię porwań i zabójstw. Policjanci zaczynają rozumieć, że mają do czynienia z najsilniejszą organizacją przestępczą w Polsce. Wiedzą, że aby ją rozbić, muszą ze sobą współpracować.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Pitbull. Nowe porządki" - TVP1, godz. 22:45

Zobacz galerię

Premiery kinowe październik 2017

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×