Program TV na piątek, 14.06.2019. Co obejrzeć dziś w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w piątek, 14.06.2019? W programie TV na piątek m.in. pierwszy dzień festiwalu w Opolu, "Miłosna zagrywka", "Hobbit: Niezwykła podróż", "Super 8", "Masz wiadomość" i "Blade - wieczny łowca". Sprawdź program telewizyjny na piątek, 14 czerwca 2019!

Multimedia

Program tv na piątek, 14.06.2019 r.:

Hobbit Bilbo Baggins jest miłośnikiem dobrego jedzenia i tytoniu. To prawdziwy elegant i domator. Pewnego dnia czarodziej Gandalf namawia Bilba, by dołączył do wyprawy krasnoludów pod wodzą legendarnego Thorina Dębowej Tarczy. Celem misji jest przepędzenie smoka Smauga, który wymordował mieszkańców miasta Dal, u podnóża Samotnej Góry. Gandalf uważa, że krasnoludy potrzebują pomocy Bilba, który jest mały, zwinny i sprytny, a to czyni go wyśmienitym włamywaczem. Baggins wyrusza w podróż, podczas której odkrywa w sobie wielką odwagę.
"Hobbit: niezwykła podróż" - TVN, godz 20:00

Ciężko chory Kazimierz Pawlak szuka spadkobiercy, któremu mógłby przekazać ziemię. Również Kargul martwi się o przyszłość dobrze prosperujących gospodarstw. Jedyną nadzieją jest piękna wnuczka Ania, której trzeba tylko znaleźć właściwego męża. Obaj rozpoczynają więc poszukiwania idealnego kandydata na zięcia. A chociaż łączy ich wspólny cel, różnica temperamentów i cechujący każdego z nich nieprzeciętny upór prowadzą do wielu równie zabawnych, co groźnych w skutkach nieporozumień.
"Nie ma mocnych" - Polsat, godz. 20:05

Romantyczna opowieść o miłości kobiety sukcesu do zagorzałego bejsbolisty to remake filmu z 1997 roku. Akcja zaczyna się w momencie, gdy 7 - letni Ben Wrightman wybiera się na mecz ulubionej drużyny ze swoim wujem Carlem, który zaraził go miłością do tego sportu. 23 lata później Ben nadal interesuje się bejsbolem i jest nauczycielem w liceum. To jego spotyka na swej drodze robiąca wielką karierę zawodową Lindsey Meeks. Połączy ich namiętne uczucie.
Miłosna zagrywka" - TVP2, godz. 20:10

Podczas koncertu galowego "Od Opola do Opola" zaprezentowane zostaną najważniejsze wydarzenia muzyczne, koncerty telewizyjne, jubileusze obecności na scenie, a także wyjątkowe wydawnictwa muzyczne. Koncert poprowadzi Tomasz Kammel, a Marek Sierocki podsumuje okres od Opola 2018 do Opola 2019. Podczas koncertu wystąpią m.in. Golec uOrkiestra, Sylwia Grzeszczak, Stanisława Celińska, Varius Manx, Papa D, Majka Jeżowska, Ania Dąbrowska, Edyta Górniak i Roksana Węgiel. Podczas koncertu "Debiuty" widzowie usłyszą utwory młodych i zdolnych wokalistów, którzy po raz pierwszy staną na opolskiej scenie. Wśród nich znajdzie się zwycięzca programu "Szansa na Sukces. Opole 2019".
"56. KFPP Opole 2019" - TVP1, godz. 20:15

Ohio, rok 1979. Grupa nastolatków rejestruje kamerą katastrofę kolejową. Niebawem wojsko wkracza do ich miasteczka. Powodem interwencji armii jest rosnąca liczba niedających się racjonalnie wytłumaczyć incydentów, tajemniczych zniknięć ludzi i zwierząt. Miejscowy szeryf odkrywa, że niewytłumaczalne zajścia mają związek z katastrofą pociągu.
"Super 8" - TVN7, godz. 21:00

Kathleen jest właścicielką księgarni. Mieszka z narzeczonym, ale gdy chce porozmawiać z kimś, kto dzieli jej upodobania, wymienia korespondencję elektroniczną z nieznajomym z Internetu. Tymczasem w okolicy powstaje salon wydawniczy Joego Foksa, który może zagrozić istnieniu księgarni Kathleen. Dziewczyna postanawia ratować sklepik, w czym utwierdza się zwłaszcza po nieprzyjemnym spotkaniu z samym Foksem. Gdy jednak jej wysiłki okazują się daremne, a narzeczony ją opuszcza, Kathleen postanawia się spotkać z nieznajomym.
"Masz wiadomość" - TVN7, godz.23:20

Blade jest pół wampirem, pół człowiekiem. Spodziewająca się jego narodzin matka została ugryziona przez wampira i wkrótce po porodzie zmarła. Pomieszanie krwi zapewniło Blade'owi nieśmiertelność i ponadludzką siłę. Jego misją jest obrona ludzi przed zagrożeniem ze strony upiorów. Pragnie też pomścić śmierć matki. Jego sprzymierzeńcem w walce jest Abraham Whistler, który wychował go jak własnego syna. Tymczasem wampir Frost chce zdobyć dominującą pozycję wśród współbraci i zapanować nad ludźmi. By osiągnąć cel, potrzebuje krwi Blade'a.
"Blade - wieczny łowca" - TVN, godz. 23:30

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na piątek, 14.06.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×