Program TV na piątek, 16.10.2020. Co obejrzeć w piątek, 16 października w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w piątek, 16.10.2020 roku? W programie TV na piątek m.in. "Harry Potter i Insygnia Śmierci: część I", "Paranoja", "The Four. Bitwa o sławę", "Notting Hill", "Rocky II". Sprawdź program telewizyjny na piątek, 16 października 2020 roku!

Multimedia

Program tv na piątek, 16 października 2020 r.:

Ojciec Lozano bada przypadek 27-letniej Angeli, która w zagadkowy sposób sprowadza śmierć i cierpienie na znajdujące się w jej pobliżu osoby. Dochodząc do wniosku, że kobieta została opętana, ksiądz zwraca się o pomoc do Watykanu. Stolica Apostolska wysyła doświadczonych egzorcystów, którzy będą zmuszeni zmierzyć się z potężnym starożytnym demonem.
"Taśmy Watykanu" - Stopklatka, godz. 20:00

Wpływy lorda Voldemorta rosną. Jego zwolennicy zaczynają pełnić coraz istotniejsze role w Ministerstwie Magii. Po śmierci Dumbledore'a dyrektorem szkoły w Hogwarcie zostaje poplecznik Księcia Ciemności, Severus Snape. Harry, Ron i Hermiona opuszczają Hogwart i rozpoczynają zleconą im przed Dumbledore'a misję. Chcą znaleźć horkruksy, tajemnicze przedmioty, w których polujący na nich Voldemort ukrył część swojej duszy.
"Harry Potter i Insygnia Śmierci: część I" - TVN, godz. 20:05

Adam Cassidy jest wschodzącą gwiazdą międzynarodowej korporacji technologicznej. Wystarczy jednak jeden błąd, by Adam został zmuszony do zaryzykowania wszystkiego, co udało mu się osiągnąć. Młody mężczyzna staje się korporacyjnym szpiegiem, a jego zadaniem jest zdobycie sekretów handlowych konkurencyjnej firmy. W ten sposób trafia do bezlitosnego świata bogatych ludzi. Dostaje się w środek morderczej, wieloletniej rozgrywki pomiędzy dwoma gigantami branży technologicznej: Nicolasem Wyattem i Jockiem Goddardem.
"Paranoja" - TVP1, godz. 21:25

William Thacker mieszka w modnej londyńskiej dzielnicy Notting Hill. Prowadzi księgarnię. Pewnego dnia pojawia się w niej hollywoodzka gwiazda Anna Scott, która w Londynie bierze udział w zdjęciach do najnowszego filmu. Podekscytowany spotkaniem William, wracając z zakupów z kubkami pełnymi soku pomarańczowego, zderza się z aktorką na zakręcie ulicy. Mężczyzna zaprasza Annę do siebie, by mogła się umyć. Ku jego zaskoczeniu ta przyjmuje zaproszenie, a na pożegnanie całuje go. Kilka dni później gwiazda próbuje skontaktować się z Williamem.
"Notting Hill" - TVN7, godz. 21:35

Rocky Balboa przeżywa trudne miesiące ale dawny wróg Apollo Creed pomaga mu, stając do walki o Złoty Pas. Po długiej, szarpiącej nerwy kampanii reklamowej, wygrywa, znajdując wreszcie sens swego trudu.
"Rocky II" - TV Puls, godz. 21:45

Program, w którym utalentowani wokaliści walczą w muzycznych pojedynkach o zwycięstwo. W pierwszej rundzie uczestnicy występują na żywo przed jurorami oraz zgromadzoną w studiu publicznością. Gdy uzyskają pozytywne noty od wszystkich jurorów, przechodzą do drugiej rundy, w której mogą rywalizować z uczestnikiem z tzw. "wielkiej czwórki". W tym gronie znajdują się już wcześniej wyłonieni wokaliści, którzy walczą o pozostanie w programie. Ta osoba, która zawładnie sercami publiczności, wyjdzie zwycięsko z pojedynku.
"The Four. Bitwa o sławę" - Polsat, godz. 22:10

Trzy odważne dziewczyny - Tes, Kara i Dawn - postanawiają przechwycić transport narkotyków przeznaczonych dla szefa mafii, Mela. Brawurowa akcja kobiet będzie początkiem dramatycznych zdarzeń. Dojdzie do strzelanin i zaskakujących zwrotów akcji.
"Paragraf 44" - Ale kino+, godz. 22:55

Blade jest pół człowiekiem, pół wampirem, chce się zemścić za to, kim jest i pragnie uratować ludzkość przed skąpanym we krwi Armageddonem. Tym razem Blade musi zawrzeć sojusz z dawnym wrogiem, królem wampirów Damaskinosem, ponieważ światu zagrażają zmutowane superwampiry, których celem jest eksterminacja obu ras.
"Blade: Wieczny łowca II" - TVN, godz. 23:10

Mitch McDeere, młody i zdolny prawnik z Harvardu, otrzymuje atrakcyjną ofertę pracy w znanej kancelarii prawniczej w Memphis, na wspaniałych warunkach - wysoka pensja, luksusowy sportowy samochód, nisko oprocentowana pożyczka na dom. To wszystko w zamian za talent, długie godziny pracy i lojalność. Niebawem zwraca się do niego agent FBI z propozycją współpracy. Od niego prawnik dowiaduje się, że za firmą stoi mafia. Mitch musi dokonać trudnego wyboru: jeżeli będzie milczeć, czeka go więzienie, jeżeli zdradzi, wyda na siebie wyrok śmierci.
"Firma" - TVP2, godz. 23:40

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na piątek, 16.10.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • przed the four oczywiście TZG (gość)

    I tu pewne spostrzeżenie- czemu wyemitowane wiosną odcinki The four powtarzają na głównym Polsacie zanim dadzą pozostałe, a z TZG tak nie było... Też tak powinno być, a tymczasem powtórka dwóch wiosennych odcinków TZG była tylko na SuperPolsacie. Tak jakby na odczepnego. Szkoda, że nie wszystkie produkcje są traktowane jednakowo. Albo powtórki obu pr. powinny być na głównej stacji, albo innym kanale z grupy, ale powinno być tak samo dla każdego programu.

    15.10.2020 23:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×