Program tv na piątek, 16.11.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, PLAN DNIA]

Przed nami piątek, 16 listopada 2018 roku. Czas rozpocząć weekend! Macie ochotę na film, serial czy program rozrywkowy? Z pewnością każdy z was znajdzie coś dla siebie! Sprawdźcie, co warto obejrzeć dzisiaj w TV! Oto program telewizyjny na piątek, 16.11.2018.

Multimedia

Program tv na piątek, 16 listopada 2018 r.:

Rok 1926. Newt Scamander kończy wielką, międzynarodową wyprawę badawczą, której celem było odnalezienie i opisanie jak największej liczby fantastycznych zwierząt. W drodze powrotnej mężczyzna zatrzymuje się na chwilę w Nowym Jorku. Jego krótki pobyt mógłby przejść niezauważony, gdyby nie pewien amerykański mugol o imieniu Jakub oraz kilka nieprzewidzianych zdarzeń. Okaże się, co z tego wyniknie.
"Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" - TVN, godz. 20:00

Wychodząc rano od Moniki, Igor natyka się na ulicy przy kancelarii na 6 - letniego Franka, który zgubił mamę. W drodze do pracy Sylwia spotyka spanikowaną Marię, która rozmawiając przez telefon, straciła z oczu synka. Okazuje się, że matka ma problem, który na resztę dnia zaangażuje nie tylko Sylwię, ale i Pawła. Sprawą zainteresuje się również Monika, a Sylwia, którą irytuje jej wtrącanie się w bieg spraw w kancelarii, w końcu wyraźnie da jej to odczuć. Niestety, Monika nie pozostaje jej dłużna, a Paweł nieoczekiwanie staje rycersko w obronie, ale nie żadnej z nich.
"O mnie się nie martw" odcinek 114 - TVP2, godz. 20:45

Daniel kocha żonę, ale fantazjuje na temat innych kobiet. Pewnego dnia poznaje nową partnerkę przyjaciela, Patricka. Kobieta jest bardzo atrakcyjna. Daniel czuje się rozdarty między żoną, z którą łączy go bliski związek, a zachwycającą nową znajomą, która zawładnęła jego wyobraźnią.
"Inna kobieta" - CANAL+, godz. 21:00

Lee Chandler jest zamkniętym w sobie dozorcą, który unika ludzi. Po śmierci starszego brata mężczyzna wraca w rodzinne strony, aby zgodnie z wolą zmarłego zaopiekować się jego synem, Patrickiem. Na miejscu spotyka byłą żonę, Randi. Szybko uświadamia sobie, że będzie musiał zmierzyć się z bolesnymi wydarzeniami z przeszłości, które nadal bardzo głęboko w nim tkwią.
"Manchester by the Sea" - TVP1, godz. 22:35

Koniec II wojny światowej, Mazury. Nowa władza przyjmuje plan odbudowy Polski. Nie ma w nim miejsca dla mieszkańców Mazur pochodzenia niemieckiego, takich jak żona zabitego podczas wojny oficera Wehrmachtu. Do jej gospodarstwa trafia były żołnierz AK, Tadeusz, który podczas wojny stracił wszystko. Róża przyjmuje gościa bardzo chłodno, ale pozwala mu przenocować. Z wdzięczności mężczyzna zaczyna pomagać jej w gospodarstwie.
"Róża" - TVP2, godz. 23:00

Sztorm przynosi ulewne opady deszczu i niszczy znajdujące się na morzu statki. Wśród nich jest tankowiec, który zostaje przełamany na pół. Na pokładzie tonącej jednostki zostaje uwięzionych ponad 30 marynarzy. Jeden z głównodowodzących tankowcem, starszy mechanik Ray Sybert, stara się przejąć kontrolę w dramatycznej sytuacji. Musi przekonać członków załogi, by zapomnieli o wzajemnych uprzedzeniach i połączyli siły w walce o przetrwanie.
"Czas próby" - Polsat, godz. 23:05

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na piątek, 16.11.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×