Program tv na piątek, 18.05.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, PLAN DNIA]

Przed nami piątek, 18 maja 2018 roku. Serial, film czy program rozrywkowy? Wiemy, wybór jest ciężki, ale na szczęście macie nas - Telemagazyn.pl! Zobaczcie, co warto dzisiaj obejrzeć w telewizji! Sprawdźcie program TV na 18.05.2018.

Multimedia

Program tv na piątek, 18 maja 2018 r.:

Historia związku księcia Harry'ego z Meghan Markle, od ich pierwszego spotkania z inicjatywy znajomych, przez romans, który udało im się utrzymać w tajemnicy, po oficjalne ogłoszenie zaręczyn księcia z rozwiedzioną amerykańską aktorką.
"Książę Harry i Meghan: miłość wbrew regułom" - Lifetime, godz. 19:00

Pisarka Joan Wilder i obieżyświat Jack T. Colton wyruszają w rejs dookoła świata. Podczas wypoczynku na francuskiej Riwierze spotykają Ralpha, poszukiwacza skarbów, który właśnie wyszedł z kolumbijskiego więzienia. Tymczasem do Joan zgłasza się niejaki Omar, który prosi ją, by spisała jego biografię. Szejk porywa pisarkę i omal nie zabija Jacka, wysadzając w powietrze jego łódź. Jack i Ralph ruszają w ślad za nim do Afryki, gdzie według legend ukryto drogocenny klejnot Nilu.
"Klejnot Nilu" - TVN 7, godz. 20:00

Młoda i nieśmiała Margarete bardzo chciałaby pracować w policji. Mimo dużego poświęcenia i wielu prób, nie udaje jej się jednak spełnić tego marzenia. W końcu decyduje się zrobić kurs na pracownika ochrony. Pewnego wieczoru dziewczyna zostaje niespodziewanie zaatakowana przez byłego współpracownika, a z trudnej sytuacji pomaga jej wyjść Tiger - zbuntowana dziewczyna, która pracuje jako taksówkarz.
"Tiger Girl" - Cinemax, godz. 20:00

Klasyka kina. Sir Wilfrid Robarts właśnie opuścił szpital po ciężkiej chorobie serca. Lekarze zalecają mu spokój i trzymanie się z dala od sali sądowej. Ledwie Wilfrid znalazł się w domu, a już Leonard Vole, oskarżony o zamordowanie bogatej wdowy, która zapisała mu cały majątek, zdołał zainteresować go swoją sprawą. Vole trafił do aresztu, a sir Wilfrid - do sądu. Linia obrony opiera się na zeznaniu żony Vole'a, Christine, która dostarcza mężowi alibi. Nieoczekiwanie w dniu rozprawy kobieta składa zeznania obciążające męża.
"Świadek oskarżenia" - TVP Kultura, godz. 20:05

Kolejne konflikty i miłosny trójkąt! Kamil wybrał Anię czy Martę? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Klasyk Juliusza Machulskiego. W sierpniu 1991 roku telewizja transmituje relację z epokowego eksperymentu. Maks i Albert dobrowolnie poddają się hibernacji. Budzą się w 2044 r. Od opiekującej się nimi doktor Lamii dowiadują się, że w czasie ich snu na Ziemi wybuchła wojna nuklearna. Jednym z jej skutków było zniszczenie genów męskich, w związku z czym są oni obecnie jedynymi mężczyznami na planecie. Kobiety, które zamieszkały pod ziemią, dzięki partenogenezie od dawna rodzą same dziewczynki. Maks i Albert stają przed dziejową misją.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Seksmisja" - Polsat, godz. 20:10

Tym razem detektyw John McClane musi zmierzyć się z szaleńcem, który terroryzuje Nowy Jork, podkładając bomby w różnych punktach miasta. Terrorysta o imieniu Simon grozi, że zdetonuje kolejne ładunki, jeżeli McClane nie spełni jego żądań. Z pomocą Johnowi przychodzi nieoczekiwanie Zeus, właściciel małego sklepu elektronicznego. Wspólnie tropią psychopatę, który okazuje się być bratem terrorysty, którego McClane zabił w wieżowcu Nakatomi Plaza.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Szklana pułapka III" - Polsat, godz. 22:45

Czarna komedia Aleksieja Bałabanowa. Bracia Simon (Dmitrij Djużew) i Siergiej (Aleksiej Panin) to płatni zabójcy pracujący dla mafiosa Michajłowicza (Nikita Michałkow). Pewnego dnia gubią walizkę pełną heroiny. Jeśli jej nie odzyskają zanim dowie się o tym ich szef, mogą pożegnać się z życiem.
"Ciuciubabka" - TV6, godz. 20:00

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na piątek, 18.05.2018! >>

Mikołaj Krawczyk o swojej roli w filmie "Sobibór":

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×