Program tv na piątek, 20.07.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, PLAN DNIA]

Przed nami piątek, 20 lipca 2018 roku. Dzisiaj w telewizji czeka na was duża dawka dobrych filmów! Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie! Sprawdźcie program TV na piątek, 20.07.2018.

Multimedia

Program telewizyjny na piątek, 20 lipca 2018 r.:

Clark Kent przez większość życia mieszkał wraz z rodzicami - Marthą i Jonathanem - na farmie w Smallville. Już w dzieciństwie odkrył, że ma nadprzyrodzone moce, jest adoptowany, a co więcej, pochodzi z odległej planety o nazwie Krypton. Jako dorosły mężczyzna wiedzie podwójne życie w wielkim Metropolis. Jest reporterem gazety Daily Planet i skrycie kocha się w redakcyjnej koleżance, Lois Lane. Kiedy mieszkańcy miasta są w niebezpieczeństwie, niepozorny Kent zmienia się w bohaterskiego Supermana.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Człowiek ze stali" - TVN, godz. 20:00

Ruś Kijowska, X wiek n.e. Młody wiking, Włodzimierz Nowogrodzki, po śmierci ojca, kniazia Światosława I, ucieka przed podstępnym bratem - Jaropełkiem, który zamordował ich brata Olega i podbił ziemie wikingów. Sweneld, możny i doświadczony wojownik, przekonuje Włodzimierza, by zebrał wareskie oddziały i odbił Nowogród, a następnie ruszył ku słynącemu z bogactw Bizancjum.
"Wiking" - TV4, godz. 20:00

Chiny, połowa XIX wieku. Krajem Środka targają kolejne wojny, mieszkańcy zaczynają mieć dość rozlewu krwi, głodu i rządów skorumpowanej dynastii Qing. W centrum niepokojów znajduje się generał Pang, dowódca jednej z armii cesarzowej. Po doświadczeniu zdrady, w wyniku której zginęli jego ludzie, oficer postanawia przyłączyć się do ukrywających się w górach bandytów. Tam poznaje Cao Er-Hu oraz Zhang Wen-Xianga. Mężczyźni zawierają braterstwo krwi, obiecując sobie dozgonną wierność.
"Władcy wojny" - TVP Kultura, godz. 20:00

Zbliża się koniec wojny klonów. Separatyści, dowodzeni przez lorda Sithów, Dooku, porywają kanclerza Palpatine'a. Na pomoc dostojnikowi ruszają rycerze Jedi - mistrz Obi-Wan Kenobi i Anakin Skywalker, który, wbrew zasadom zakonu, zabija bezbronnego Dooku. Ocalony kanclerz rośnie w siłę, domaga się dalszych uprawnień. Postanawia też, że Anakin będzie go reprezentować w Radzie Jedi. W końcu Skywalker domyśla się, że to on jest wielkim lordem Sithów. Zwiedziony mocą Palpatine'a, postanawia przejść na jego stronę, by uratować życie ukochanej.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Gwiezdne wojny III - Zemsta Sithów" - Polsat, godz. 20:05

25 lat temu Paul i jego żona zostali zamordowani na zlecenie biznesowego partnera Wagnera, Nigela Griffitha. Dwóm synom, bliźniakom, udało się przeżyć. Alex wychował się w chińskim sierocińcu, a Chad dorastał w Kalifornii jako przybrany syn przyjaciela rodziny, Franka Avery'ego. Przez wiele lat chłopcy nie wiedzieli o swoim istnieniu. Któregoś dnia prywatny detektyw wynajęty przez Franka odnajduje Aleksa. Bracia, których rozdzielił tragiczny los, postanawiają wyrównać rachunki z bandytami, którzy zamordowali ich rodziców.
"Podwójne uderzenie" - TVP 2, godz. 20:10

Evan i Seth podczas nauki w liceum byli nierozłączni. Mimo iż Evan ma naturę spokojnego, ułożonego nastolatka, zawsze świetnie dogadywał się z aroganckim, nieprzewidywalnym i wulgarnym Sethem. Teraz każdy pójdzie w inną stronę, bowiem zdecydowali się na studiowanie w dwóch różnych college'ach. Czeka ich jednak jeszcze szalona impreza, na której trzeba będzie poderwać dziewczyny i wypić dużo alkoholu.
"Supersamiec" - HBO, godz. 21:50

Zobacz galerię

TOP5 filmów o superbohaterach

Sprawdź aktualny program telewizyjny na piątek, 20.07.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brawo! (gość)

    nie ma to jak streścić fabułę filmu w kilku zdaniach. Wielkie brawa xD

    21.07.2018 09:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×