Program tv na piątek, 28.12.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, PLAN DNIA

To już ostatni piątek grudnia 2018 roku! Macie ochotę na film, serial czy program rozrywkowy? Z pewnością każdy z was znajdzie coś idealnego dla siebie! Sprawdźcie program TV na piątek, 28.12.2018.

Multimedia

Program tv na piątek, 28 grudnia 2018 r.:

Miś panda o imieniu Po jest dużym i niezgrabnym, ale sympatycznym łakomczuchem. Pracuje w gospodzie serwującej kluski, które robi jego ojciec, Ping. Miś nie tylko uwielbia pierożki i ciasteczka z wróżbą - jest też największym w okolicy fanem wschodnich sztuk walki. Pewnego dnia Po zostaje wskazany przez sędziwego mistrza Oogwaya jako ten, który wypełni starożytną przepowiednię. Jako Smoczy Wojownik ma uratować mieszkańców doliny przed nadciągającym niebezpieczeństwem. Miś wstępuje do grupy, której nauczycielem jest Mistrz Shifu.
"Kung Fu Panda" - TVN 7, godz. 20:00

Od pamiętnej bitwy o Nowy Jork minęły dwa lata. Steve Rogers, który jako bohaterski Kapitan Ameryka bronił miasta, mieszka teraz spokojnie w Waszyngtonie i próbuje odnaleźć się we współczesnym świecie. Steve nadal współpracuje z szefem agencji T.A.R.C.Z.A., Nickiem Furym, i razem z agentką Natashą Romanoff uczestniczy w niebezpiecznych misjach. Gdy Fury zostaje wplątany w złowrogą intrygę i pada ofiarą zamachu, Rogers i Natasha muszą stawić czoła tajemniczemu wrogowi - Zimowemu Żołnierzowi.
"Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz" - TVN, godz. 20:05

Tajny agent, podróżnik i odkrywca Dirk Pitt oraz jego towarzysz Al Giordino wędrują wzdłuż Nilu, by odnaleźć "statek śmierci" - okręt konfederatów, który w czasach wojny secesyjnej przewoził bezcenny ładunek. Dirk nie tylko szuka przygód, ale próbuje też pomóc atrakcyjnej doktor Evie Rojas, która z ramienia Światowej Organizacji Zdrowia prowadzi śledztwo w sprawie skażenia środowiska i dziesiątkującej ludność epidemii. Okazuje się, że zaraza ma związek z interesami, w które zamieszani są przemysłowiec Yves Massarde i afrykański dyktator.
"Sahara" - Polsat, godz. 20:10

Judyta, niespełna 40-letnia rozwódka i matka nastoletniej Tosi, pracuje nadal w redakcji poczytnego pisma dla kobiet, gdzie odpowiada na listy czytelniczek. Jest w związku z Adamem, przystojnym redaktorem radiowym. Córka jednak bardzo się mu naprzykrza. Judyta i Adam zamierzają wziąć ślub na Seszelach. Okazuje się, że jej paszport właśnie stracił ważność. Mężczyzna otrzymuje półroczne stypendium w USA. Judyta nie może z nim jechać. Tosia postanawia wykorzystać ten fakt, by sprowadzić ojca z powrotem do domu.
"Ja wam pokażę!" - TVP2, godz. 22:10

David Packouz oraz Efraim Diveroli są ambitnymi, dwudziestokilkuletnimi znajomymi z Miami, którzy marzą o zrobieniu dużych pieniędzy. Pewnego dnia postanawiają wziąć udział w mało znanym projekcie rządowym pozwalającym niewielkim firmom ubiegać się o kontrakty dla amerykańskiej armii. Zaczynają dość skromnie, ale z czasem udaje im się dorobić majątku. Mężczyźni wpadają jednak w tarapaty, kiedy niespodziewanie zdobywają kontrakt o wartości 300 mln dolarów na uzbrojenie wojska stacjonującego w Afganistanie.
"Rekiny wojny" - HBO, godz. 22:10

Charlie Babbit dostaje wiadomość o śmierci ojca, z którym od dawna się nie kontaktował. Zmarły zapisał majątek nieznajomemu, przebywającemu w zakładzie specjalnym w Wallbrook. Okazuje się, że spadkobierca jest bratem Charliego, który cierpi na autyzm. Charlie, wściekły, że fortuna przypadła w udziale upośledzonemu bratu, postanawia zaopiekować się Raymondem, by wymusić na nim prawo do połowy spadku. Wykrada go z zakładu i razem wyruszają w podróż.
"Rain Man" - TVP1, godz. 22:25

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź pełny program tv na piątek, 28.12.2018 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×