Program TV na piątek, 29.03.2019. Co obejrzeć dziś w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w piątek, 29.03.2019? W programie TV na czwartek m.in. "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami", "Naga broń", "O mnie się nie martw", "Wstrząs", "Żyć nie umierać", "U Pana Boga w ogródku". Sprawdź program telewizyjny na piątek, 29 marca 2019!

Multimedia

Program tv na piątek, 29.03.2019 r.:

Pół roku po skoku w Rio Dom, Elena, Brian i Mia mieszkają na Wyspach Kanaryjskich, Han Lue i Gisele Harabo są w Hong Kongu, Tej Parker osiedlił się na Kostaryce, a Roman Pearce podróżuje. Dzięki milionom z Rio żyje im się wygodne, lecz muszą się ukrywać. Tymczasem agent Luke Hobbs jest na tropie działającej w 12 krajach organizacji przestępczej. Prawą ręką jej przywódcy jest Letty, niegdyś ukochana Doma. Jedyny sposób na powstrzymanie gangsterów to pokonanie ich w ulicznych wyścigach. Hobbs zwraca się do Doma z propozycją.
"Szybcy i wściekli VI" - TVN, godz. 20:00

Meksyk. Były agent CIA do zadań specjalnych John Creasy zostaje ochroniarzem 9-letniej córki biznesmena, Pity Ramos. Początkowo traktuje opiekę nad dziewczynką jako zło konieczne, ale z czasem między nim i podopieczną nawiązuje się przyjaźń. Pewnego razu Pita zostaje zaatakowana. Broniący jej Creasy w ciężkim stanie trafia do szpitala. Porywacze żądają 10 milionów dolarów, lecz gotówka nie dociera do sprawców. Creasy jest przekonany, że Pita nie żyje. Celem jego życia staje się zemsta.
"Człowiek w ogniu" - TV Puls, godz. 20:00

Rozwiedziony Francuz zabiera córkę na wakacje na Bahamy. Ojciec z niepokojem śledzi zachowanie nastolatki, usiłuje dawać dobre rady i przestrogi. Ona lekceważy jego lęki. Usiłuje zwrócić na siebie uwagę przystojnego Bena. Opowiada starszemu chłopakowi, że André nie jest jej ojcem, lecz kochankiem. Bulwersująca wiadomość rozchodzi się po kurorcie, wczasowicze nie kryją oburzenia. Tymczasem Nicole wyjawia ojcu kłamstwo, ten zaś zgadza się grać narzuconą rolę. Kolejne konfabulacje beztroskiej nastolatki coraz bardziej komplikują sytuację.
"Tata i małolata" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Na parkiecie "Tańca z gwiazdami" będzie iście bajkowo! Uczestnicy zatańczą w rytm muzycznych motywów przewodnich najpopularniejszych bajek dla dzieci. Zobaczymy m.in. Shreka, Pocahontas i rybkę Nemo. Jak tym razem poradzi sobie Justyna Żyła? Czy nadzieja, która pojawiła się w poprzednim odcinku pozytywnie wpłynie na taniec Justyny w bajkowym otoczeniu? Jak kolejne tańce ocenią jurorzy: Iwona Pavlović, Ola Jordan i Andrzej Grabowski?
"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" - Polsat, godz. 20:05

Sylwia w asyście Kostka staje jako pełnomocnik w sądzie rodzinnym w prostej z pozoru sprawie o zezwolenie na małżeństwo nieletniej, która spodziewa się dziecka. Zgodziła się przyjąć tę sprawę ze względu na swoją matkę. Grażyna z kolei próbuje w ten sposób pomóc swojej córce chrzestnej, której matka, daleka kuzynka Grażyny, nie chce dopuścić do małżeństwa córki z zupełnie irracjonalnych powodów. Tymczasem sprawa, w której Marcin podjął interwencję mimo wątpliwości Kaśki, przyjmuje nieoczekiwany obrót i Marcin jest zmuszony wdać się w bójkę. Również Oliwka bojowo wkracza w nie swoje problemy.
"O mnie się nie martw" - TVP2, godz. 20:45

Porucznik brygady specjalnej Frank Drebin otrzymuje wyjątkowo delikatne zadanie. Ma zapewnić bezpieczeństwo brytyjskiej królowej Elżbiecie II podczas jej wizyty w Stanach Zjednoczonych. Tym samym trafia w centrum przemyślnej intrygi. Królowa, zdana na opiekę niekonwencjonalnie postępującego policjanta, nieuchronnie wpada w poważne tarapaty.
"Naga broń" - TVN7, godz. 21:00

Bennet Omalu jest błyskotliwym neuropatologiem o nigeryjskich korzeniach, który pracuje jako koroner w Pittsburghu. Pewnego dnia lekarz zauważa zależność między urazami mózgu u futbolistów, których przyczyną są mordercze treningi, a skłonnością sportowców do depresji i samobójstw. To odkrycie prowadzi koronera do konfrontacji z National Football League, jedną z najbardziej wpływowych organizacji sportowych na świecie. Prominentni działacze zrobią wszystko, żeby zniszczyć Benneta.
"Wstrząs" - TVP1, godz. 21:30

W małym podlaskim miasteczku Królowy Most czas płynie leniwie, a mieszkańcy żyją w zgodzie z rytmem natury. To idealne miejsce dla aspiranta Cielęckiego, najsłabszego absolwenta szkoły policyjnej. Jego przełożeni są przekonani, że na dalekiej prowincji, gdzie największym przestępstwem jest przekroczenie prędkości, powinien sobie poradzić. Tymczasem funkcjonariusze CBŚ lokują tam świadka koronnego, który zeznaje w procesie mafii z Milanówka. W ramach programu ochrony świadków należy zmienić mu tożsamość i miejsce pobytu.
"U Pana Boga w ogródku" - Polsat, godz. 22:05

Bartek, niegdyś wzięty aktor, obecnie zarabiający na życie chałturami konferansjer programu telewizyjnego nagle dowiaduje się, że zostały mu 3 miesiące życia. Postanawia jak najlepiej wykorzystać ten czas. Wbrew wszystkiemu zachowuje poczucie humoru i imponującą pogodę ducha. Chce uporządkować wszystkie sprawy i pogodzić się z dawno niewidzianą córką.
"Żyć nie umierać" - TVP2, godz. 22:50

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na piątek, 29.03.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • tzg 9 (gość)

    Tym razem są hasztagi przypisane każdej z par, a z tego co dało się zauważyć nie ma stron każdej z par na fb jak to było wcześniej. Szkoda.

    29.03.2019 12:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×