Program TV na piątek, 3 sierpnia 2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w piątek, 03.08.2018? W piątkowy wieczór czekają na nas "Hobbit", "Terminator" oraz "Ghost Rider". Co oprócz tego na ekranie? Sprawdź nasz program tv na piątek, 3 sierpnia 2018!

Multimedia

Program tv na piątek, 3 sierpnia 2018 r.:

Hobbit Bilbo Baggins jest miłośnikiem dobrego jedzenia i tytoniu. To prawdziwy elegant i domator. Pewnego dnia czarodziej Gandalf namawia Bilba, by dołączył do wyprawy krasnoludów pod wodzą legendarnego Thorina Dębowej Tarczy. Celem misji jest przepędzenie smoka Smauga, który wymordował mieszkańców miasta Dal, u podnóża Samotnej Góry. Gandalf uważa, że krasnoludy potrzebują pomocy Bilba, który jest mały, zwinny i sprytny, a to czyni go wyśmienitym włamywaczem. Baggins wyrusza w podróż, podczas której odkrywa w sobie wielką odwagę. PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Hobbit: niezwykła podróż" - TVN, godz. 20:00

Księżniczka Leia, Han Solo i Luke Skywalker wraz z resztką rebeliantów ukrywają się na lodowej planecie Hoth. Gdy kryjówka zostaje odnaleziona przez wojska Imperium, przyjaciele ratują się ucieczką. Luke postanawia odszukać Yodę, mistrza Jedi, który mieszka na bagnistej planecie Dagobah, i pod jego kierunkiem nauczyć się panowania nad Mocą. Tymczasem Han i Leia przedostają się do Miasta Chmur, gdzie zostają schwytani przez Dartha Vadera. Czując, że przyjaciele cierpią, Luke rusza im na pomoc. Na jego drodze staje Darth Vader.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Gwiezdne wojny V - Imperium kontratakuje" - Polsat, godz. 20:10

W 2029 r. inteligentny system komputerowy Skynet przejmuje władzę nad światem. Rozpoczynają się bezlitosne rządy maszyn. Pozostali przy życiu ludzie organizują ruch oporu, na czele którego staje charyzmatyczny John Connor. Skynet postanawia stłumić bunt w zarodku. Wysyła w przeszłość cyborga, zwanego terminatorem, z misją zabicia Sary Connor, przyszłej matki lidera rewolucji. W ślad za mordercą podąża człowiek z przyszłości, Kyle Reese, który ma ochronić Sarę przed niebezpieczeństwem.
"Terminator" - TVP 2, godz. 20:10

Rick Jarmin od 15 lat jest uczestnikiem programu ochrony świadków. Jego zeznania zaprowadziły do więzienia pewnego gangstera, dlatego od tej pory Rick nieustannie zmienia nazwiska i miejsca pobytu. Kłopoty zaczynają się, gdy przypadkowo spotyka byłą dziewczynę, Marianne Graves, obecnie wziętą prawniczkę. Zachowanie Ricka, który początkowo jej nie poznaje, wydaje się Mariannie podejrzane. Nie wie, że Rick po zeznaniach przeciwko szefowi gangu narkotykowego ukrywa się. Na jego trop wpadają pałający żądzą zemsty Eugene Sorenson i jego ludzie.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Ptaszek na uwięzi" - TVN 7, godz. 21:55

Z dala od rodzinnych stron Johnny Blaze próbuje uciec przed wewnętrznym demonem. Zdążył się przyzwyczaić do swej drugiej natury - Ghost Ridera, lecz pewnego dnia na jego drodze staje mnich Moreau. To człowiek Kościoła, który poszedł własną ścieżką. Składa on Johnny'emu propozycję - jeżeli pomoże odnaleźć pewnego chłopca i ocalić jego duszę, Moreau postara się uratować duszę Blaze'a. Owym chłopcem jest Danny. Jego ojciec, Roarke, opętał człowieka i przejął jego ciało.
"Ghost Rider II" - Super Polsat, godz. 22:50

19-letnią studentkę, Emily Rose, zaczynają prześladować złe moce. W wyniku nasilających się halucynacji, przerażających wizji i towarzyszących im konwulsji dziewczyna trafia do szpitala z podejrzeniem epilepsji. Przepisana przez lekarza terapia okazuje się nieskuteczna. Na prośbę chorej i jej rodziny zaprzyjaźniony ksiądz, Richard Moore, decyduje się odprawić egzorcyzmy, które mają za zadanie uwolnić duszę Emily spod panowania demonów. W trakcie rytuału dziewczyna umiera, a ksiądz zostaje oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Egzorcyzmy Emily Rose" - TV 6, godz. 22:30

Zobacz galerię

Najlepsze seriale młodzieżowe

Sprawdź pełny program tv na piątek, 3.08.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×