Program tv na piątek, 30.11.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, PLAN DNIA]

Czas rozpocząć weekend i jednocześnie zakończyć listopad. Przed nami piątek, 30 listopada 2018 roku. Macie dzisiaj ochotę na film, serial czy program rozrywkowy? Z pewnością każdy z Was znajdzie coś dla siebie! Oto program TV na piątek, 30.11.2018.

Multimedia

Program tv na piątek, 30 listopada 2018 r.:

Lenny przeżył szczęśliwe dzieciństwo na prowincji. Po latach postanawia wrócić do miasteczka, by podarować dzieciom takie same beztroskie chwile. Nie bez znaczenia jest też to, że sam tęskni za kolegami z młodości. Początkowy entuzjazm powoli ustępuje miejsca przerażeniu. Lenny nie spodziewa się, że jego koledzy są aż tak szaleni. Na szczęście dzieciaki wykazują się dużo większym rozsądkiem. Tym razem to one czegoś ojców nauczą.
"Jeszcze większe dzieci" - Polsat, godz. 20:00

Na skutek przesunięcia uskoku San Andreas w Kalifornii dochodzi do ogromnej tragedii. Region zostaje dotknięty trzęsieniem ziemi o sile 9 stopni w skali Richtera. Doświadczony pilot helikoptera ratunkowego i jego żona próbują za wszelką cenę dostać się z Los Angeles do San Francisco. Zrobią wszystko, aby uratować przed śmiercią jedyną córkę. Szybko okaże się, że nie będzie to łatwe zadanie.
"San Andreas" - TVN, godz. 20:00

D.C. jest szalonym właścicielem niskobudżetowego parku rozrywki, w którym wszystko zdaje być się zaprojektowane zgodnie z zasadą: minimum bezpieczeństwa, maksimum dobrej zabawy. Wszystko komplikuje się, kiedy pewnego dnia Boogie - córka, z którą mężczyzna nie ma najlepszego kontaktu, postanawia go odwiedzić. Życie D.C. jeszcze bardziej się zmienia, kiedy okazuje się, że w okolicy wielka korporacja otwiera konkurencyjny park. Mężczyzna w osobliwy sposób będzie starał się ocalić zarówno swoją relację z córką, jak i biznes.
"Action Point: Park rozrywki" - HBO, godz. 22:05

Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia właścicieli świetnie prosperującej spółki. Bohaterowie zostają zatrzymani pod zarzutem działania w zorganizowanej grupie przestępczej i prania brudnych pieniędzy. Dzieje się tak na skutek zmowy skorumpowanych urzędników - prokuratora i naczelnika urzędu skarbowego.
"Układ zamknięty" - TVP2, godz. 22:20

Dziesięć historii miłosnych rozgrywających się w Londynie w okresie poprzedzającym święta Bożego Narodzenia. Bohaterów łączą związki rodzinne i towarzyskie, a każdy wątek ukazuje inny odcień miłości. Karen i Harry są małżeństwem z kilkunastoletnim stażem. Pewnego dnia żona dowiaduje się, że w życiu męża jest inna kobieta. Odkrywszy zdradę małżeńską, autor kryminałów wyjeżdża do Francji, gdzie spotyka wielką miłość. Wdowiec usiłuje nawiązać kontakt z pasierbem. A premier Wielkiej Brytanii zakochuje się w sekretarce pierwszego dnia urzędowania.
"To właśnie miłość" - TVN 7, godz. 22:25

Dokument o Amy Winehouse, zmontowany z filmów nagrywanych przez artystkę, jej wypowiedzi oraz rozmów z najbliższymi. Jest to przejmująca opowieść o inteligentnej i skomplikowanej kobiecie, która zyskała sławę. Miłość do niewłaściwego mężczyzny zniszczyła jej życie. Amy Winehouse zmarła w wieku 27 lat.
"Amy" - TVP1, godz. 22:35

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na piątek 30.11.2018 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×