Program tv na piątek, 4.12.2020. Co obejrzeć 4 grudnia w telewizji? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program tv na piątek. 4 grudnia w telewizji m.in. "Gladiator", 5. odcinek serialu "Król" Canal+ i "Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski". To jeszcze nie wszystko. Sprawdź program tv na 4 grudnia 2020r.

Multimedia

Program tv na piątek, 4 grudnia 2020 r.:

Postapokaliptyczna rzeczywistość. Ostatni żyjący rewolwerowiec, Roland Deschain, przemierza pustkowia w poszukiwaniu tajemniczej Mrocznej Wieży. Jest to mityczne, spajające ze sobą światy miejsce będące istotą istnienia. Mężczyzna prowadzi odwieczną walkę z Walterem O'Dimem, znanym również jako Człowiek w czerni, który chciałby doprowadzić do zburzenia budowli. W końcu dochodzi do ostatecznego pojedynku dobra ze złem.
"Mroczna Wieża" - Super Polsat, godz. 20:00

W całej wiosce Łasuch, Ważniak, Papa Smerf, Laluś mają jakieś zadania. Co jednak ma robić Smerfetka? Jedyna dziewczyna w całej grupie niebieskich smerfów? Wraz z przyjaciółmi - Mądralą, Osiłkiem i Ciamajdą wyrusza w pełną przygód wyprawę do Zakazanego Lasu. A miejsce to pełne jest magicznych stworzeń, kolorów i przygód. Tak Smerfetka i jej przyjaciele, wyprzedzając Gargamela, docierają do tajemniczej zaginionej wioski, poznając największą tajemnicę w historii Smerfów.
"Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski" - Polsat, godz. 20:05

Umierający cesarz Marek Aureliusz chce uczynić generała Maksimusa następcą. Nie podoba się to prawowitemu dziedzicowi Kommodusowi, który postanawia pozbyć się rywala, skazując generała i jego rodzinę na zagładę. Maksimusowi cudem udaje się uciec. Jednak wojownik trafia do niewoli, gdzie zostaje wyszkolony na gladiatora. Powraca do Rzymu, by pomścić zamordowanych bliskich.
"Gladiator" - TVN, godz. 20:05

Prowokacja Radziwiłka się udaje. Warszawiacy są wściekli po zabójstwie weterana. Gang Kaplicy jest zagrożony. Narodowcy przystępują do ataku, organizują pogrom. Kum zostaje aresztowany. Anna Ziembińska odwiedza burdel Ryfki Kij i informuje Szapirę o losie Kuma. Radziwiłek przejmuje władzę w gangu. Mimo sprzeciwu Mosze Szapiro zgadza się na współpracę.
"Król" odcinek 5. - Canal+, godz. 21:00

Ethan Hunt, agent Impossible Missions Force, zamierza się ustatkować. Gdy w dniu zaręczyn otrzymuje wiadomość o zaginięciu agentki Lindsey Farris, w tajemnicy przed ukochaną Julią dołącza do misji ratunkowej. Choć udaje się odbić dziewczynę, ta ginie, gdy eksploduje wszczepiony w jej głowę ładunek wybuchowy. Hunt, dręczony poczuciem winy, rusza do Watykanu. Ma przejąć broń chemiczną o nazwie "królicza łapka", a przy okazji schwytać przestępcę, Owena Daviana, odpowiedzialnego za śmierć Lindsey.
"Mission: Impossible 3" - Polsat, godz. 22:00

Szesnastoletnia Hanna dorastała w pustkowiach Arktyki, a jej ojciec, były komandos i agent CIA, od najmłodszych lat szkolił ją w sztuce walki i samoobrony. Mężczyzna robił wszystko, żeby uczynić z córki perfekcyjną zabójczynię, która wymierzy sprawiedliwość za krzywdy wyrządzone w przeszłości jej bliskim. Gdy Hanna wyrusza wykonać powierzoną przez ojca misję, jej tropem podąża Marrisa - tajemnicza i bezwzględna agentka CIA. Hanna odkrywa nieznane fakty ze swojej przeszłości.
"Hanna" - TV Puls, godz. 23:55

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na piątek 4.12.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • dziś też trzeci odc. specjalny TzG - jak dotąd zapowiada się na najładniejszy i najlepszy (gość)

    Poprzedni też był fajny. Imprezowe odc. tzg to żywioł Rafała Maseraka. Był to najbardziej rozrywkowy odc. specjalny. Dużo tańców grupowych. Dobór występów zgodny z moimi typami, a nawet jeszcze więcej. Jedyne co to ja bym jeszcze dorzuciła hip hop Agi Sienkiewicz i Stefano Terrazzino. To była rozrywkowa para. Super, że były 2 rozmowy ze Stefano i filmik jak on i Iwona Cichosz tańczą razem na jego koncercie. Nie widziałam tego wcześniej. A gdyby brano pod uwagę i 11 edycję to idealnie wpisuje się w ten temat imprezowy odc. weselny z tego sezonu- z konkursem na najgorszy taniec weselny i z filmikiem o tym jakie są typy tancerzy na weselach.

    04.12.2020 14:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×