Program tv na piątek, 5.10.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, PLAN DNIA]

Czas rozpocząć weekend! Przed nami piątek, 5 października 2018. Macie dzisiaj ochotę na film, serial czy program rozrywkowy? Z pewnością każdy z Was znajdzie coś idealnego dla siebie! Sprawdźcie, co dzisiaj warto obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na piątek, 5.10.2018.

Multimedia

Program tv na piątek, 5 października 2018 r.:

Poszukiwany przez policję mistrz nielegalnych wyścigów samochodowych, Dominic Toretto, ukrywa się poza granicami Stanów Zjednoczonych. Chcąc chronić swoją dziewczynę, rozstaje się z nią. Wkrótce otrzymuje wiadomość, że Letty nie żyje. Dominic jedzie do Los Angeles, na miejsce wypadku, w którym zginęła dziewczyna. Znajduje resztki substancji wzbogacającej paliwo, dostępnej tylko u jednego dystrybutora. Trafia na ślad króla heroiny rekrutującego kurierów wśród ulicznych rajdowców. Podczas rajdu spotyka znajomego agenta FBI. Obaj mają ten sam cel.
"Szybko i wściekle" - TVN, godz. 20:00

Przełom XVIII i XIX wieku. William Turner jest uznanym brytyjskim malarzem. Uwielbiają go zarówno zwykli obywatele, jak i rodzina królewska. Mężczyzna uchodzi w towarzystwie za ekscentryka. Znany jest z miłości do podróży i kobiet, które stanowią dla niego inspirację. Jego temperament bywa nieposkromiony. Turner sypia z gospodynią, odwiedza domy rozpusty i wdaje się w liczne romanse. Artysta eksperymentuje również z twórczością. Próbuje uchwycić ducha współczesności i zgłębić naturę światła.
"Pan Turner" - TVP Kultura, godz. 20:25

Dwoje obcych ludzi uczestniczy w katastrofie lotniczej. Udaje im się przeżyć, ale zostają uwięzieni w niedostępnych, skutych lodem górach. Gdy uświadamiają sobie, że pomoc nie nadejdzie, postanawiają wyruszyć w liczącą kilkaset kilometrów, wyczerpującą podróż. W drodze zmierzą się z licznymi trudnościami i nieoczekiwaną namiętnością.
"Pomiędzy nami góry" - CANAL+, godz. 21:00

John Crowley ma rodzinę i dobrą pracę. U dwójki najmłodszych dzieci Crowleyów wykryto śmiertelną chorobę. Lekarze nie dają im szans na przeżycie. Ojciec zrobi wszystko, aby zdobyć lek, który pomoże jego najbliższym. Nawiązuje współpracę z błyskotliwym i niekonwencjonalnym lekarzem, doktorem Robertem Stonehillem, który prowadzi zaawansowane badania nad lekiem na genetyczną przypadłość, tzw. chorobę Pompego. Mężczyźni muszą nakłonić firmę farmaceutyczną, aby zainwestowała pieniądze w badania.
"Środki nadzwyczajne" - TVP1, godz. 22:35

Świat zmienił się nie do poznania. Ludzie utrzymują ze sobą kontakt jedynie za pośrednictwem robotów zwanych surogatami. Zostały one stworzone jako doskonalsze wersje ludzi. W tym świecie nie ma miejsca na przemoc. Twórcy robotów długo pracowali, by ją wyeliminować. Niespodziewanie, w tajemniczych okolicznościach ginie dwóch surogatów. Wkrótce zamordowani zostają także ludzie, których zastępowali. W tej sytuacji agent FBI, Tom Greer, zmuszony jest zająć się rozwiązaniem zagadki morderstw. Od niego zależy przyszłość nowego świata.
"Surogaci" - Polsat, godz. 22:50

Zuza i Jadźka zaczynają pracę w wydziale zabójstw. Muszą się zmierzyć z wieloma wyzwaniami. Nowicjuszkom pomogą w pracy doświadczeni funkcjonariusze, Gebels i Majami. Ich pomoc okaże się bezcenna w starciu ze skorumpowanymi przełożonymi oraz brutalnymi przestępcami z mafii paliwowej. Zuza i Jadźka musza także poradzić sobie w życiu prywatnym. Mąż Jadźki, pracownik wywiadu skarbowego, jest powiązany z mafią. Zuza uwikłała się w romans z gangsterem, którego dziewczyna zostaje zwolniona z więzienia.
"Pitbull. Niebezpieczne kobiety" - TVP2, godz. 23:00

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na piątek, 5.10.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×