Program tv na piątek, 9.04.2021. Co obejrzeć 9 kwietnia w TV? [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Co mamy w piątek w telewizji? Program TV na 9 kwietnia zapowiada się bardzo ciekawie. Przed nami nowe odcinki programów "Dance Dance Dance" i "Twoja twarz brzmi znajomo", a także ciekawe filmy i seriale! Co jeszcze? Sprawdź program TV na na piątek, 9.04.2021.

Multimedia

Program telewizyjny na piątek, 9 kwietnia 2021 r.:

To już półmetek 14. sezonu muzycznego programu Polsatu. W najbliższym odcinku uczestnicy wcielą się w takie postaci jak Michał Wiśniewski, Neil Tennant z zespołu Pet Shop Boys, 50 Cent czy Daria Zawiałow. Kto tym razem najbardziej zbliży się do oryginału i zgarnie 10 tysięcy na cele charytatywne?
"Twoja twarz brzmi znajomo 14" odc. 5 - godz. 20:05 w Polsacie

Krypton jest na krawędzi zagłady. Naukowiec Jor-El kradnie bezcenne informacje genetyczne na temat rasy zamieszkującej Kryptona i wraz ze swoim nowonarodzonym synem Kal-Elem wysyła je w specjalnej rakiecie na Ziemię. Niedługo potem ginie z rąk generała Zoda. Po latach Kal-El musi zmierzyć się z mordercą swojego ojca i ochronić Ziemię przed najeźdźcami z kosmosu.
"Człowiek ze stali" - godz. 20:10 w TVN

Gwiazdy po raz kolejny będą musiały zmierzyć się z wymagającymi choreografiami i surowymi ocenami jury. Agustin Egurrola po raz kolejny doprowadzi Roksanę Węgiel do łez. Pozostali uczestnicy też nie będą mogli liczyć na ulgowe traktowanie. Na koniec co najmniej jedna para będzie musiała pożegnać się z show.
"Dance, Dance, Dance 3" odc. 3 - godz. 20:35 w TVP2

W tym odcinku będziemy towarzyszyć Młodym Parom w ich podróżach poślubnych. Uczestnicy odwiedzą najpiękniejsze miejsca z całego świata. Ale to nie krajobrazy będą największą atrakcją tego odcinka! Podróże poślubne to przecież pierwsze chwile, które pary będą miały tylko dla siebie. Dla niektórych to chwile cudowne, dla innych wręcz przeciwnie. "Ślub od pierwszego wejrzenia 5" odc. 7 - godz. 20:35 w TVN7

Biskup chce porozmawiać z księdzem Mateuszem o delikatnej sprawie spadku. Parafianka zapisała w testamencie dom na rzecz Kościoła, jednak prawa do posesji rości sobie również kuzyn kobiety, Robert Wagner, który prowadzi tam klub nocny. Sprawą w imieniu biskupa zajmuje się ksiądz Jacek. W willi dochodzi do brutalnej napaści, interweniuje policja.
"Ojciec Mateusz" odc. 230 - godz. 21:00 w TVP1

Bezwzględny inwestor budowlany George Wade zatrudnia na stanowisko doradcy młodą prawniczkę Lucy Kelson, której powołaniem jest obrona uciśnionych. Zmęczona kaprysami przełożonego Lucy postanawia w końcu złożyć wymówienie. Gdy do końca umowy pozostają dwa tygodnie, oboje uświadamiają sobie że łączy ich coś więcej niż tylko praca.
"Dwa tygodnie na miłość" - godz. 21:40 w TVN7

Czarek, drobny oszust i złodziejaszek, chcąc uciec przed ścigającą go mafią, zgłasza się do programu typu reality show. Uczestnicy programu zostają zamknięciu na odizolowanej wyspie, gdzie każdy ich krok śledzony jest przez kamery. Gdy w tajemniczych okolicznościach ginie kilku z nich, pozostali uświadamiają sobie, że nie mają dokąd uciec.
"Show" - godz. 21:55 w TVP1

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na piątek, 9.04.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×