Program tv na poniedziałek, 10.09.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Czas rozpocząć nowy tydzień. Przed nami poniedziałek, 10 września 2018. Macie ochotę na serial, film czy program rozrywkowy? Z pewnością każdy z was znajdzie coś dla siebie! Sprawdźcie program TV na poniedziałek, 10.09.2018.

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 10 września 2018 r.:

Weteran amerykańskich tajnych służb specjalnych, Frank Horrigan - choć wypalony, zmęczony i zrezygnowany - wciąż jednak uchodzi za najlepszego w swym fachu. Od trzydziestu lat obwinia się o śmierć prezydenta Kennedy'ego. Teraz życie innego prezydenta USA jest w niebezpieczeństwie. Horrigan zostaje jednym z jego osobistych ochroniarzy. Przydzielono mu nową partnerkę, atrakcyjną agentkę Lilly Raines, z którą nawiązuje romans. Tymczasem psychopatyczny morderca Mitch Leary przygotowuje zamach, powiadamiając o swoich planach stosowne służby.
"Na linii ognia" - TV Puls, godz. 20:00

Adam Cassidy jest wschodzącą gwiazdą międzynarodowej korporacji technologicznej. Wystarczy jednak jeden błąd, by Adam został zmuszony do zaryzykowania wszystkiego, co udało mu się osiągnąć. Młody mężczyzna staje się korporacyjnym szpiegiem, a jego zadaniem jest zdobycie sekretów handlowych konkurencyjnej firmy. W ten sposób trafia do bezlitosnego świata bogatych ludzi. Dostaje się w środek morderczej, wieloletniej rozgrywki pomiędzy dwoma gigantami branży technologicznej: Nicolasem Wyattem i Jockiem Goddardem.
"Paranoja" - TVN 7, godz. 20:00

Jyn Erso zostaje uwolniona z więzienia przez Rebeliantów, którzy pragną upadku Imperium Galaktycznego. W bazie kobieta otrzymuje niezwykle trudną misję. Musi wykraść plany Gwiazdy Śmierci, najpotężniejszej broni Imperium. Ma jej w tym pomóc zespół złożony z kilku śmiałków, którzy nie powstrzymają się przed niczym, żeby zniweczyć plany wroga.
"Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie" - Polsat, godz. 20:05

Nemo Nobody budzi się w 2092 r. Ma 118 lat, jest ostatnim śmiertelnikiem na Ziemi. Ludzie skolonizowali Marsa i wygrali walkę z chorobami. Starzec wzbudza powszechne zainteresowanie. Tymczasem Nemo twierdzi, że jest rok 2009, a on ma 34 lata i wiedzie życie z żoną Elise oraz trojgiem dzieci. Psychiatra hipnotyzuje mężczyznę, aby wywołać wspomnienia. Okazuje się, że życie Nobody'ego toczyło się w kilku światach, które łączy osoba Anny - jego prawdziwej miłości. Chcąc wrócić do dawnego życia, Nemo musi znaleźć odpowiedzi na kilka pytań.
"Mr Nobody" - ale kino+, godz. 20:10

Serial ukazuje rozwój przemysłu pornograficznego w Nowym Jorku od wczesnych lat siedemdziesiątych do połowy osiemdziesiątych. Opowiada o momencie w historii USA, w których seks przestał być wstydliwie skrywaną sferą życia i stał się dochodową branżą amerykańskiej gospodarki. Śledzi losy prostytutek, alfonsów oraz policjantów w czasach seksu, zbrodni i przemocy. Pomysłodawcami i scenarzystami serialu są: dwukrotnie nominowani do nagrody Emmy George Pelecanos oraz David Simon znani dzięki Prawu ulicy. W głównych rolach występują: laureat dwóch Złotych Globów Jamesem Franco (127 godzin) oraz nominowana do Oscara Maggie Gyllenhaal (Szalone serce).
"Kroniki Times Square" sezon 2, odcinek 1 - HBO, godz. 20:10

Serial "Geniusz" jest zapisem kolejnych etapów życia Einsteina - począwszy od lat młodości, kiedy przyszły noblista jest obdarzonym niezwykłą wyobraźnią zbuntowanym nastolatkiem, poprzez trudne oczątki kariery naukowej, aż po zdobycie światowej sławy, jaką przyniosła mu teoria względności. W kolejnych odcinkach serialu poznamy takżekulisy burzliwego życia uczuciowego Einsteina i jego skomplikowanych prywatnych relacji. Serial powstał na podstawie głośnej biografii autorstwa Waltera Isaacsona pt. "Einstein. Jego życie, jego wszechświat"
"Geniusz" odcinek 1 - TVP Kultura, godz. 20:20

Akcja sztuki rozgrywa się w dwóch planach - historycznym i współczesnym. Po przyjeździe do Paryża Chopin za wszelką cenę próbuje dostać się na salony muzyczne, lecz długo pozostaje nieznany. Brak sukcesu podczas pierwszego publicznego koncertu skutkuje głębokim kryzysem, który wkrótce, paradoksalnie, prowadzi do triumfu i opromienia kompozytora sławą. Wątkiem równoległym jest współczesna historia młodej pianistki, która poprzez tropienie losów Chopina odkrywa prawdę o okolicznościach, w jakich objawił się paryskiej elicie jego wielki talent.
"Fryderyk" - TVP1, godz. 21:00

Ingrid Thorburn trafia do kliniki dla chorych psychicznie za nękanie osoby, którą obserwowała w Internecie. Po opuszczeniu placówki dziewczyna natyka się w gazecie na zdjęcie gwiazdy mediów społecznościowych - Taylor Sloane. Zaczyna śledzić jej życie w sieci. Pewnego dnia komentuje jedno z zamieszczonych przez Taylor zdjęć i wkrótce otrzymuje odpowiedź. Pozytywna reakcja zachęca Ingrid do wypłacenia spadku po matce i przeniesienia się do Los Angeles, by móc zaprzyjaźnić się z idolką.
"Ingrid wyrusza na Zachód" - CANAL+, godz. 21:00

Zobacz galerię

Filmy Disneya 2018

Sprawdź pełny program tv na poniedziałek, 10.09.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×