Program TV na poniedziałek, 1.02.2021 roku. Co obejrzeć w poniedziałek, 1 lutego w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w poniedziałek, 1.02.2021 roku? W programie TV na poniedziałek, m.in. "M jak miłość", "Chyłka - Kasacja", "Rambo", "Apocalypto", "Odwet". Sprawdź program telewizyjny na poniedziałek, 1 lutego 2021 roku!

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 1 lutego 2021 r.:

Czasy cywilizacji Majów. Łapa Jaguar mieszka w wiosce, w której czas upływa mu na polowaniach, zabawie oraz troszczeniu się o ciężarną żonę i o synka. Pewnego dnia ich życie niszczy przybycie łowców niewolników, którzy równają wioskę z ziemią, mordują mieszkańców, a pozostałych przy życiu biorą do niewoli. Schwytanemu Łapie Jaguarowi w ostatniej chwili udaje się ukryć żonę i syna w głębokim dole, w którym pozostają niezauważeni, ale nie mogą z niego samodzielnie wyjść. Wojownik wraz z innymi pojmanymi wyrusza w drogę do miasta.
"Apocalypto" - Polsat, godz. 20:05

Po latach służby w marynarce wojennej były amerykański pilot Michael Cochran pragnie spokoju. Przyjmuje propozycję spędzenia kilku tygodni w hacjendzie Tiburona Mendesa. Poznaje tam piękną żonę gospodarza, Miryeę, i zakochuje się w niej. Wiedząc, że Tiburon jest porywczy, Michael stara się zapanować nad uczuciami. Jednak ani on, ani Miryea nie potrafią oprzeć się namiętności. Gdy Mendes dowiaduje się o zdradzie żony, postanawia zabić kochanków.
"Odwet" - Ale kino+, godz. 20:10

Sonia i Janek szykują się do ślubu pod czujnym okiem Kisielowej, która sprawdza ich każdy krok. Tymczasem kościół, w którym młodzi mają zawrzeć małżeństwo, obserwuje podejrzany mężczyzna Z kolei Basia coraz częściej spotyka się z Dawidem, który okazuje się niezłym rozrabiaką. Chłopak namawia nastolatkę, by okłamała rodzinę i zamiast iść na ślub przyjaciół, odwiedziła go w domu pod nieobecność jego rodziców. A później zabiera Basię na przejażdżkę autem, choć nie ma prawa jazdy i doprowadza do wypadku.
"M jak miłość" - TVP2, godz. 20:55

Kapitan linii lotniczych William "Whip" Whitaker jest uzależniony od alkoholu. Ciągłe złe samopoczucie niweluje kokainą, wódką i aspiryną, które dodają mu sił przed kolejnym lotem. Pewnego dnia, po upojnej nocy w towarzystwie stewardesy, maszyna, którą steruje William, ma awarię. Whipowi cudem udaje się wylądować. Ocalił 96 ze 102 osób na pokładzie. Zostaje okrzyknięty bohaterem. Komisja bada przyczyny wypadku. Na podstawie pobranych od Whipa próbek krwi orzeka, że podczas lotu pilot był nietrzeźwy. Niedawnemu bohaterowi grozi więzienie.
"Lot" - Polsat Film, godz. 21:00

John Rambo, weteran wojny w Wietnamie, podróżuje po USA, szukając kolegów z wojska. Unika ludzi i stara się nikomu nie wchodzić w drogę. Mimo to wzbudza bezinteresowną nienawiść prześladującego go na każdym kroku szeryfa Teasle'a. Kiedy na jego żądanie nie chce opuścić miasteczka w stanie Oregon, zostaje aresztowany. Wkrótce ucieka, gotów prowadzić samotną wojnę ze wszystkimi stróżami prawa. Jedyną osobą, która może go powstrzymać, jest dawny dowódca Samuel Trautman. Ten jednak rozwiewa nadzieje na łatwe schwytanie komandosa.
"Rambo" - TVN, godz. 21:30

Kraj elektryzuje wiadomość o aresztowaniu syna znanego biznesmena Piotra Langera Seniora. Jedyny spadkobierca fortuny zostaje oskarżony o brutalne morderstwo dwóch osób. Sprawa wydaje się z góry przesądzona. Zmasakrowane ofiary znaleziono w mieszkaniu oskarżonego, a dochodzenie wykazało, że Langer mieszkał z trupami przez około 10 dni. W obliczu tych wydarzeń Langer Senior zwołuje konferencję prasową. Przed kamerami odcina się od syna i prosi dziennikarzy, by nie łączyli jego firmy z tą sprawą. Jednocześnie wymusza na Żelaznym, by obrońcą Juniora była Chyłka. Już pierwsze spotkanie Chyłki z oskarżonym pokazuje, że w tej sprawie nic proste nie będzie.
"Chyłka - Kasacja" - TVN7, godz. 21:35

Kate w dzieciństwie zachorowała na rzadką odmianę białaczki. Aby ratować dziewczynkę, jej rodzice decydują się na kolejne dziecko. Ingerencja lekarzy sprawia, że Anna może być w przyszłości dawcą materiału genetycznego i organów dla chorej siostry. Kilkanaście lat później Kate wciąż zmaga się z białaczką. Gdy okazuje się, że konieczny będzie przeszczep nerki, rodzice proszą Annę o pomoc. Ta postanawia sama decydować o swoim życiu. Podejmuje kroki, które mogą na zawsze podzielić rodzinę.
"Bez mojej zgody" - TVN Fabuła, godz. 22:10

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na poniedziałek, 1.02.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×