Program tv na poniedziałek, 11.03.2019. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Przed nami poniedziałek, 11 marca 2019 roku. Macie dzisiaj ochotę na film, serial, a może postawicie na Teatr Telewizji? Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program na poniedziałek, 11.03.2019.

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 11.03.2019 r.:

Historia policjanta, który wygrywa na loterii, ale zamiast otrzymać 17 milionów złotych, zostaje oskarżony o wyłudzenie. Kuba rozpoczyna śledztwo, aby rozwikłać zagadkę. Jest zdeterminowany, bo liczył, że wygrana rozwiąże jego problemy. Bohater stracił właśnie pracę w elitarnej jednostce i pół miliona złotych z policyjnej kasy. Jego sąsiadka, początkująca dziennikarka Ania, pomaga mu w sprawie.
"Los numeros" - TVN 7, godz. 20:00

Mechanik samochodowy Tobey Marshall jest miłośnikiem ulicznych wyścigów. Aby uratować rodzinny biznes, przystaje na propozycję bogatego znajomego, Dino Brewstera. Tobey i Dino znają się od lat. Brewster spotyka się z byłą dziewczyną Marshalla, lecz Tobey zawsze był lepszym kierowcą, co budzi gniew i zazdrość Dina. Wplątany przez rywala w przestępstwo Tobey po dwóch latach wychodzi z więzienia. Wie, że istnieje tylko jeden sposób na doprowadzenie Dina do upadku - pokonanie go w wyścigu samochodowym De Leon.
"Need for Speed" - Polsat, godz. 20:10

George i Victoria są od 30 lat szczęśliwym małżeństwem. Rozumieją się bez słów. On jest pisarzem, ona poetką, która poświęciła karierę artystyczną na rzecz rodziny. Victoria redaguje książki męża i wychowuje córkę, Sophie. Pewnego dnia do domu Victorii i George 'a przychodzi młoda dziennikarka Claudia, by przeprowadzić wywiad z pisarzem. To wydarzenie zmusi małżonków do przemyślenia swojego życia i dokonanych wyborów.
"Victoria" - TVP1, godz. 21:00

Po śmierci Kowala (Andrzej Grabowski), Blacha (Robert Więckiewicz) staje się głównym podejrzanym. Wskazuje na niego część dowodów, ma jednak alibi, podobnie jak inni starzy pruszkowscy. Prokurator Gołąbek (Olaf Lubaszenko) jest przekonany o winie Blachy. Sikora (Artur Żmijewski) uważa, że ktoś Blachę wrabia. Prosi Lidkę (Joanna Balasz), która z Lato (Tomasz Schuchardt) prowadzi śledztwo w tej sprawie, żeby na jakiś czas przetrzymała w tajemnicy dowody obciążające Blachę...
"Odwróceni. Ojcowie i córki" odcinek 3 - TVN, godz. 21:30

Kyle oraz Peter są dorosłymi braćmi, których wychowała ekscentryczna Helen. Kobieta całe życie utrzymywała, że ich ojciec umarł, kiedy byli jeszcze dziećmi. Pewnego dnia wychodzi jednak na jaw, że było to kłamstwo. Kyle oraz Peter postanawiają wyruszyć na poszukiwania ojca. Podczas podróży odkrywają fakty z życia matki, których woleliby nigdy nie poznać.
"Bękarty" - HBO, godz. 22:15

W Kopenhadze pociąg metra zostaje porwany przez trzech uzbrojonych mężczyzn w kominiarkach, a piętnastu pasażerów na pokładzie zostaje zakładnikami. Napastnicy żądają czterech milionów euro okupu w zamian za uwolnienie zakładników. Philip Norgaard, który sam kiedyś był zakładnikiem, staje na czele specjalnej jednostki policyjnej służby wywiadowczej. Porywacze proponują znanej dziennikarce telewizyjnej wywiad na żywo z jedną z zakładniczek. Policja próbuje przemycić na dół kamerę, ale akcja się nie udaje.
"Terror w podziemiach" - TVP2, godz. 23:00

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź pełny program tv na poniedziałek, 11.03.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×