Program tv na poniedziałek, 11.06.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Przed nami poniedziałek, 11 czerwca 2018. Macie ochotę na film, serial czy program rozrywkowy? Dzisiaj czeka na was nowy Woody Allen, kolejna odsłona "Projekt Lady", a także ostatni dzień festiwalu w Opolu! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Prezentujemy program telewizyjny na 11.06.2018.

Multimedia

Program telewizyjny na poniedziałek, 11 czerwca 2018 r.:

Kate w dzieciństwie zachorowała na rzadką odmianę białaczki. Aby ratować dziewczynkę, jej rodzice decydują się na kolejne dziecko. Ingerencja lekarzy sprawia, że Anna może być w przyszłości dawcą materiału genetycznego i organów dla chorej siostry. Kilkanaście lat później Kate wciąż zmaga się z białaczką. Gdy okazuje się, że konieczny będzie przeszczep nerki, rodzice proszą Annę o pomoc. Ta postanawia sama decydować o swoim życiu. Podejmuje kroki, które mogą na zawsze podzielić rodzinę.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Bez mojej zgody" - TVN7, godz. 20:00

W zamku Marguerite Dumont zbierają się miłośnicy muzyki. Niewielu z nich osobiście zna bogatą właścicielkę posiadłości. Mówi się tylko, że życie poświęciła największej pasji - muzyce. Najsłynniejsze arie w interpretacji pozbawionej słuchu muzycznego Marguerite wprawiają w osłupienie zebranych melomanów. Aspirująca do miana divy kobieta staje się obiektem zakulisowych żartów. W ramach prowokacji młody dziennikarz pisze pełną zachwytów recenzję jej występu. Bohaterka jeszcze mocniej zaczyna wierzyć w talent i postanawia spełnić marzenie życia.
"Niesamowita Marguerite" - Ale kino+, godz. 20:10

Zleceniodawca wynajmuje czwórkę iluzjonistów - mentalistę i hipnotyzera, magika i drobnego kieszonkowca, eskapistkę oraz specjalistę od trików karcianych. Po roku grupa zadziwia publiczność serią rabunków, które odbywają się w trakcie przedstawień. Zostaje obrabowany bank, a skradzione pieniądze spadają z nieba na widzów. Magicy zostają aresztowani. Do sprawy przydzielono agenta FBI Dylana Rhodesa i agentkę Interpolu Almę Dray. Z powodu braku dowodów policja musi uwolnić podejrzanych. Były iluzjonista podejmuje się wyjaśnienia triku.
"PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Iluzja" - Polsat, godz. 20:10

Hande Erçel to prawdziwa piękność! Była Miss Turcji zachwyca urodą!Zobacz więcej

Pelé urodził się w 1940 roku w biednej brazylijskiej rodzinie. Bystry i rezolutny chłopak wychował się w slumsach São Paulo. Od najmłodszych lat musiał pracować. Jego rodziców nie było stać nawet na to, żeby kupić synowi piłkę. Okazało się, że Pelé ma wielki talent do gry w futbol. W wieku piętnastu lat został piłkarzem drużyny Santos FC. Jako siedemnastolatek zadebiutował w reprezentacji narodowej, z którą rok później zdobył mistrzostwo świata.
"Pelé: Narodziny legendy" - TVP1, godz. 20:35

Historia czterech postaci, których losy splatają się w słynnym parku rozrywki na Coney Island w latach 50. XX wieku. Rozchwiana emocjonalnie była aktorka Ginny pracuje w lunaparku jako kelnerka. Jej mąż Humpty jest operatorem karuzeli. Mickey to przystojny ratownik, który marzy o karierze dramatopisarza. Carolina - córka Humpty'ego - w domu ojca szuka schronienia przed gangsterami.
"Na karuzeli życia" - CANAL+, godz. 21:00

Specjalny koncert festiwalu opolskiego, podczas którego na deskach Amfiteatru wystąpią artyści zaproszeni przez TVP Kultura. Jak przed dwoma laty, zostaną zebrani w jednym miejscu artyści, którzy mimo zróżnicowanego dorobku artystycznego, różnego podejścia do formy czy gatunków muzycznych starają się wciąż poszukiwać nowych inspiracji i nieustannie przekraczać granice. Na Scenie Alternatywnej znajdzie się miejsce zarówno dla twórców na początku drogi artystycznej, jak i dla uznanych nazwisk. Na jednej scenie zabrzmią rock, jazz, ambitny pop i elektronika. Koncert można oglądać na żywo na antenie TVP Kultura o godzinie 21:00. Wystąpią: Jazzband Masecki / Młynarski, Apteka, Król, Julia Marcell, Daria Zawiałow, Krzysztof Zalewski, Pink Freud, Maciek Sienkiewicz, Kasia Lins.
55. KFPP w Opolu - Scena alternatywna - TVP Kultura, godz. 21:00

Zobacz galerię

Aktorzy jednej roli

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×