Program tv na poniedziałek, 13.06.2016. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Wszystko co dobre, szybko się kończy. Przed nami poniedziałek, ale nie ma co narzekać, bo w telewizji nie zabraknie świetnych filmów, które umilą nam ten wieczór. Sprawdźcie, co warto obejrzeć.

Multimedia

Jesteś kibicem? Chcesz obejrzeć mecze? Sprawdź, gdzie to zrobić! >> EURO 2016. PLAN TRANSMISJI NA ŻYWO WSZYSTKICH MECZÓW [GDZIE OBEJRZEĆ EURO?]

Akcja filmu dzieje się w czasach I wojny światowej. Eddie Beagle (David Ellison), Briggs Lowry (Tyler Labine), Blaine Rawlings (James Franco) oraz Eugene Skinner (Abdul Salis) chcą dołączyć do słynnej francuskiej eskadry myśliwców Lafayette Escadrille. Tylko Eugen chce walczyć o wolność Francji, pozostali pragną przeżyć przygodę życia. Mężczyźni szybko uświadamiają sobie, że służba w Lafayette to nie zabawa, ale krok ku śmierci.
"Flyboys - bohaterska eskadra" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Policjant John Cale marzy o pracy w jednostce specjalnej, której zadaniem jest ochrona prezydenta Jamesa Sawyera. Niestety, jego podanie zostaje odrzucone. Nie chcąc zawieść córeczki, John zabiera ją na wycieczkę po Białym Domu. Miejsce to zostaje nieoczekiwanie zaatakowane przez dobrze zorganizowanych, bezwzględnych terrorystów. Atak wywołuje ogromne zamieszanie, a służby nie są w stanie zapewnić bezpieczeństwa głowie państwa. Cale musi zachować zimną krew i ocalić nie tylko życie córki, ale i prezydenta USA.
"Świat w płomieniach" - Polsat, godz. 20:10

Przed nami 8. odcinek "Gry o Tron". Tym razem wątek w Królewskiej Przystani znowu nabierze tempa. Cersei (Lena Heady) "wybierze przemoc", ale czy walka z zakonem Synów Wojownika ma sens? Do gry powrócą również Daenerys i Tyrion. W 8. odcinku będziemy także świadkami spotkania Brienne z Jamiem. Czy lady Rycerz przystanie na propozycje Lannistera? czytaj więcej...
"Gra o tron" odcinek 8 - HBO, godz. 20:10

Rusty Sabich, ojciec rodziny i szanowany prokurator, wdaje się w krótki romans z Caroline Polhemus, koleżanką z pracy. Nieoczekiwanie kobieta pada ofiarą morderstwa. Przełożony Rusty'ego, Raymond Horgan, powierza mu dochodzenie w tej sprawie. Zdumiony mężczyzna odkrywa, że wszystkie zgromadzone w śledztwie dowody obciążają jego samego. Z dnia na dzień mężczyzna traci wszystko. Kończy się jego błyskotliwa kariera i zostaje postawiony w stan oskarżenia.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Uznany za niewinnego" - Ale kino+, godz. 20:10

"Ludzie duchy" Martyny Wojciechowskiej to przejmujący dokument mówiący o tragedii albinosów w Tanzanii. Mówi się o nich Zeroo zeroo _ ludzie duchy. Jednak we własnym kraju nie są traktowani jak ludzie. Tanzania jest najgorszym miejscem, gdzie może urodzić się Albinos. Zagrożeniem jest dla nich nie tylko ostre afrykańskie słońce, ale przede wszystkim… inni ludzie. Tu bowiem wierzy się w magiczną moc albinosów. Z fragmentów ich ciał szamani przygotowują eliksiry, które mają zapewnić szczęście oraz dobrobyt. I płacą za to krocie. Dlatego chorzy na bielactwo stają się w Tanzanii zwierzyną łowną. Najbardziej zagrożone są kobiety, a także dzieci. Jedynym pomysłem rządu na zapewnienie ochrony narażonym na ataki ludziom jest umieszczanie ich w specjalnych ośrodkach zamkniętych. Tylko tu za grubym murem i drutem kolczastym, mogą czuć się bezpiecznie. W dokumencie poznamy historię Kabuli- dziewczynki, która urodziła się jako albinoska. Gdy miała 12 lat stała się ofiarą nielegalnego biznesu. We własnym domu została napadnięta przez nieznanych sprawców, którzy odrąbali jej prawą rękę. Ale zdołano uratować jej życie. Dziewczyna jest zdeterminowana, aby pójść na studia, zostać prawnikiem i w przyszłości bronić praw albinosów.
"Ludzie duchy" - TVN, godz. 20:55

Znana we Francji dziennikarka Elsa Casanova sprzeciwia się obecności zachodnich sił zbrojnych w Afganistanie. Kobieta jest zaangażowana w sprawę emancypacji afgańskich kobiet. W Kabulu przeprowadza wywiad z jedną z nich. Maina odsłania twarz przed kamerą, opowiada swoją historię. Twierdzi, że widzą się ostatni raz, ostrzega też rozmówczynię przed grożącym jej niebezpieczeństwem. Wkrótce Elsa oraz jej afgański przewodnik zostają uprowadzeni przez talibów. Aby uwolnić dziennikarkę, francuski rząd wysyła do Afganistanu oddział sił specjalnych.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Terytorium wroga" - TV6, godz. 21:00

Peter Devereaux jako szpieg zyskał przydomek November Man _ ten, który zwiastuje zimę. Był nieprzejednany i okrutny, ale teraz, na emeryturze, cieszy się spokojnym życiem w Lozannie. Do czasu, gdy zostaje wysłany do Moskwy z poleceniem wydostania kobiety zamieszanej w międzynarodowy spisek. Piękna Alice Fournier posiada cenne informacje na temat rosyjskiego prezydenta elekta. Misję utrudnia mu dawny przyjaciel, którego szkolił na agenta. Mason próbuje wyeliminować Petera. Pojedynek między nimi jest śmiertelnie niebezpieczny.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"November Man" - Canal+Film, godz. 21:35

John Rambo, weteran wojny w Wietnamie, podróżuje po Stanach, szukając kolegów z wojska. Unika ludzi i stara się nikomu nie wchodzić w drogę. Mimo tego wzbudza bezinteresowną nienawiść prześladującego go na każdym kroku szeryfa Teasle'a. Kiedy na jego żądanie nie chce opuścić miasteczka w stanie Oregon, zostaje aresztowany. Wkrótce ucieka, gotów prowadzić samotną wojnę ze wszystkimi stróżami prawa. Jedyną osobą, która może go powstrzymać, jest dawny dowódca Samuel Trautman. Ten jednak rozwiewa nadzieje na łatwe schwytanie komandosa.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Rambo: pierwsza krew" - TV Puls, godz. 22:50

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×