Program TV na poniedziałek, 14,12.2020. Co obejrzeć w poniedziałek, 14 grudnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w poniedziałek, 14.12.2020 roku? W programie TV na poniedziałek m.in. "M jak miłość", "O mnie się nie martw", "Mój biegun", "Avatar", "Zimna wojna" i "Batman: Początek". Sprawdź program telewizyjny na poniedziałek, 14 grudnia 2020 roku!

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 14 grudnia 2020 r.:

Sparaliżowany były komandos Jake Sully otrzymuje propozycję, która może mu przywrócić sprawność ruchową. Jedzie na Pandorę - księżyc planety Polyphemus w układzie Alfa-Centauri. Celem realizowanego tam programu jest uzyskanie dostępu do pokładów minerału o nazwie Unobtainium. Pierwsi ludzie zjawili się na Pandorze przed 30 laty. Od tego momentu atmosfera między Ziemianami a zamieszkującymi Pandorę Na'vi jest napięta. Gdy księżniczka Neytiri ratuje Jake'owi życie, ten dołącza do Na'vi. Tymczasem wojna między rasami jest nieunikniona...
"Avatar" - Polsat, godz. 20:00

Bruce Wayne, dziedzic ogromnej fortuny, jako mały chłopiec był świadkiem zamordowania rodziców. W tamtej chwili zawładnęły nim gniew i żądza zemsty. Pragnąc przeniknąć naturę zła i nauczyć się sposobów walki z przestępcami, podróżuje po świecie. Trafia do więzienia, gdzie spotyka tajemniczego Ducarda. Wraca do rodzinnego Gotham. Widząc szerzącą się przestępczość i korupcję, Bruce postanawia stawić temu czoła. Przebrany za nietoperza, za pomocą wszelkich dostępnych środków rozpoczyna walkę z siłami zła, które już na dobre opanowały miasto.
"Batman: Początek" - TVN Fabuła, godz. 20:00

Pełen czarnego humoru serialowy thriller opowiadający o tym, jak całe życie może się wywrócić do góry nogami w ciągu raptem jednej nocy. Produkcja przedstawia historię pewnej stewardesy, która budzi się w niewłaściwym hotelu, niewłaściwym łóżku, z martwym mężczyzną u boku i nie ma bladego pojęcia, co wydarzyło się w nocy. Serial powstał na podstawie powieści o tym samym tytule autorstwa Chrisa Bohjaliana - pisarza, którego bestsellery znajdują się na liście New York Timesa. W głównej Kaley Cuoco znana widzom z serialu Teoria wielkiego podrywu.
"Stewardesa" - HBO, godz. 20:10

Historia Jaśka Meli, najmłodszego w historii zdobywcy dwóch biegunów, a zarazem pierwszej niepełnosprawnej osoby, która dokonała takiego wyczynu. Zanim jednak do tego doszło, jego rodzina musiała poradzić sobie z serią tragicznych wydarzeń - śmiercią młodszego syna, a następnie z wypadkiem nastoletniego Jaśka. Mimo przeciwności losu rodzina odnajduje na nowo wiarę i miłość, a chłopiec, walcząc o powrót do normalnego życia, wykazuje niebywałą siłę charakteru, która pozwala mu zrealizować marzenia.
"Mój biegun" - TVN7, godz. 20:35

Piotrek znów pracuje z Kamilą, a to nie wpływa dobrze na jego małżeństwo. Kinga ma w domu wypadek, po którym trafia do szpitala. Ala, Lilka oraz Ewka szykują bistro do kolejnej kontroli i znajdują w lokalu mysz. Basia dzwoni do Pawła i błaga, by jak najszybciej zabrał ją z wakacyjnego obozu, bo przez Damiana znów ma problemy. Franka dostaje kolejne wiadomości od byłego ukochanego - Krzyśka, i coraz bardziej się go obawia.
"M jak miłość" - TVP2, godz. 20:55

Historia namiętnej, lecz niemożliwej do spełnienia miłości dwojga ludzi, którzy nie potrafią być ze sobą i jednocześnie nie mogą bez siebie żyć. Na przeszkodzie ich uczuciu stają nie tylko trudne charaktery, lecz także wydarzenia z okresu zimnej wojny lat 50. XX wieku w Polsce, Berlinie, Jugosławii i Paryżu. Tło dla ludzkich dramatów stanowi poruszająca ścieżka dźwiękowa - polska muzyka ludowa przeniesiona z wiejskich chat do filharmonii, hipnotyzujący ówczesną bohemę jazz oraz szlagiery paryskich barów z połowy XX wieku.
"Zimna wojna" - Polsat Film, godz. 21:00

Andrzej podejmuje kolejną próbę zrealizowania swoich wyimaginowanych zobowiązań wobec Marii. Postawi to całą kancelarię w bardzo delikatnej sytuacji. Aśka niemal wygania Djamala, który kolejny raz próbuje porozmawiać na serio o jej zdrowiu. Djamal, świadomy powagi tej sytuacji, odwołuje się do Marcina, a ten z kolei do Wiktora Zarzyckiego. Aśka zaś musi pomóc Heli dojść do siebie po decyzji Tymona. Paweł nieoczekiwanie staje się świadkiem gwałtownego konfliktu między Arturem a Olgą.
"O mnie się nie martw" - TVP2, godz. 21:50

John Wharton dowodzi specjalną jednostką śledczą, która zajmuje się walką z narkotykami. Niespodziewanie po jednej z akcji ginie 10 milionów dolarów, o których kradzież zostaje oskarżona jednostka Whartona. Do tego jego ludzie zaczynają po kolei ginąć. Wharton postanawia połączyć siły z agentką FBI - Caroliną Brentwood, aby dowiedzieć się kto tak naprawdę odpowiedzialny jest za kradzież i śmierć jego ludzi?
"Sabotaż" - TV Puls, godz. 22:05

Caroline Ellis obejmuje posadę opiekunki przykutego do wózka Bena Devereaux. Sparaliżowany podopieczny mieszka z żoną Violet w posiadłości Terrebonne Parish niedaleko Nowego Orleanu. Caroline dostaje od gospodyni klucz otwierający wszystkie drzwi w domu. Intrygują ją te ukryte na poddaszu, choć Violet ostrzega, że nie wolno tam wchodzić. Caroline lekceważy przestrogi. Wkrótce ma powody, by żałować decyzji. W domu dzieją się dziwne rzeczy. Niemy Ben próbuje ostrzec opiekunkę przed przerażającą siłą.
"Klucz do koszmaru" - TVN7, godz. 22:25

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na poniedziałek, 14.12.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×