Program TV na poniedziałek, 15.03.2021. Co obejrzeć w poniedziałek, 15 marca w telewizji? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

W poniedziałek, 15 marca w telewizji zobaczymy, jak Marcin z "M jak miłość" zostawia żonę i ucieka do Grabiny. Program tv na poniedziałek to także hit z Grzegorzem Damięckim i kultowy "Podziemny krąg". Sprawdź, co jeszcze. Oto nasz program telewizyjny na 15 marca!

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 15 marca 2021 r.:

Jack jest młodym biznesmenem. Dręczy go uczucie pustki. Mężczyzna zapada na chroniczną bezsenność. Pomocy szuka w terapeutycznych grupach wsparcia. Poznaje tam cyniczną Marlę, która zbiorową psychoterapię traktuje jak darmową rozrywkę. Pewnego dnia w samolocie mężczyzna poznaje tajemniczego Tylera Durdena. Gdy mieszkanie Jacka wylatuje w powietrze, Tyler proponuje, aby zamieszkał u niego. Obaj zaczynają toczyć między sobą walki bokserskie, w których z czasem bierze udział coraz więcej uczestników. Powstaje elitarny, tajny klub walk.
"Podziemny krąg" - TVP Kultura, godz. 20:00

John Rambo mieszka w Tajlandii. Utrzymuje się z naprawy starych łodzi i przewożenia ludzi przez rzekę. Pewnego dnia zjawiają się u niego chrześcijańscy misjonarze. Proszą, by pomógł im przeprawić się do nękanej wojną Birmy, w której zamierzają nieść pomoc miejscowej ludności. Rambo ulega ich namowom. Wkrótce misjonarze trafiają w ręce żołnierzy, dowodzonych przez sadystycznego majora Pa Tee Tinta. Na wieść o tym Rambo postanawia podjąć się niebezpiecznej misji i uwolnić jeńców.
"John Rambo" - Polsat, godz. 20:05

Marcin nie jest w stanie zdobyć się na szczerą rozmowę z żoną. Odchodzi od Izy i wyjeżdża do Grabiny. Olek, na prośbę Soni, konsultuje w pracy przypadek Janka. Lekarz dochodzi do wniosku, że chłopak ma szansę znów stanąć na nogi. Łukasz kolejny raz spotyka się z Patrycją. Gdy spędza z nią namiętne chwile, Ania zagląda do mieszkania brata.
"M jak miłość" odcinek 1574. - TVP2, godz. 20:55

Marian może być postrzegany jako pan do towarzystwa, ale także jako sprytny oszust uwodzący kobiety. Atrakcyjna inspektor podatkowa, Klara, zamierza zdemaskować nieuczciwe postępowanie mężczyzny. Jednak urok osobisty przeciwnika wprowadzi chaos w uporządkowane życie Klary.
"Podatek od miłości" - TVN7, godz. 21:30

Prześladowany przez demony przeszłości Max Rockatansky wierzy, że najlepszym sposobem na przeżycie jest samotna wędrówka. Pewnego dnia mężczyzna zostaje wciągnięty do grupy uciekinierek z Cytadeli, które ściga mściwy tyran Wieczny Joe. Kobiety prowadzi piękna i pełna charyzmy Furiosa. Rozwścieczony władca zrobi wszystko, żeby dopaść buntowników i wymierzyć im karę.
"Mad Max: Na drodze gniewu" - TV Puls, godz. 22:00

Alicja zaginęła. Po dwóch latach zostaje odnaleziona przez rodzinę. Kobieta doświadczyła zjawiska "fugi", nie pamięta przeszłości. Nie wie, kim jest ani skąd pochodzi. Już nie jest tą samą osobą, którą była, zanim straciła wspomnienia. Nie pamięta męża ani synka i nie chce wracać do poprzedniego życia. Z czasem do Alicji zaczynają wracać urywki wspomnień, tworząc niewyraźny i niepokojący obraz zdarzeń z przeszłości.
"Fuga" - TVP2, godz. 23:45

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na poniedziałek, 15.03.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×