Program TV na poniedziałek, 15.10.2018. Co obejrzeć dziś, 15 października w telewizji? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w poniedziałek, 15.10.2018? W programie TV na dziś m.in. "M jak miłość", "Szklana pułapka 4.0", "Dekalog", "Syn" i "Top Model". Sprawdź program telewizyjny na poniedziałek, 15 października 2018!

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 15 października 2018 r.:

Mark Kaminsky, były agent FBI, mieszka wraz z żoną w miasteczku, gdzie pełni funkcję szeryfa. Jego były szef, Harry Shannon, który od dawna prowadzi śledztwo przeciwko bossowi mafii Luigiemu Patrovicie, w krwawym starciu z ludźmi wszechmocnego gangstera traci syna, również agenta FBI. Rozprawa z Patrovitą drogą oficjalnych akcji policyjnych nie daje rezultatu, gdyż ktoś z aparatu sprawiedliwości chroni mafiosa i w porę go ostrzega. Pałający żądzą zemsty Shannon proponuje Kaminsky'emu, by na własną rękę zniszczył Patrovitę.
"Jak to się robi w Chicago" - TVN7, godz. 20:00

Podczas obchodów Dnia Niepodległości terroryści atakują główny komputer Stanów Zjednoczonych. Dowodzi nimi były pracownik Departamentu Obrony Thomas Gabriel. Lokalna policja ma wolne, zwierzchnicy zlecają więc odnalezienie hakerów detektywom. Sprawę przejmuje detektyw John McClane. Odnajduje podejrzanego o udział we włamaniu Matta Farrella. W mieszkaniu informatyka obaj zostają zaatakowani i cudem uchodzą z życiem. Farrell nieświadomie pomógł terrorystom w przygotowaniu ataku. Thomas Gabriel postanawia porwać Lucy, córkę Johna.
"Szklana pułapka 4.0" - Polsat, godz. 20:10

Romans między Marią i Rogowskim kwitnie, aż w końcu Artur namawia ukochaną, by na nowo z nim zamieszkała. Michał wraca do hazardu i przed grą pożycza od Asi aż 5 tysięcy złotych. Do tego okłamuje dziewczynę mówiąc, że nie ma pieniędzy, bo zgubił portfel. Wcześniej Chodakowska odwiedza bistro, gdzie poznaje sympatycznego pianistę Eryka. Muzyk namawia ją, by zaśpiewała z jego zespołem wzruszającą piosenkę. Zosia zdaje we Francji maturę i chce po egzaminach przylecieć do Polski na wakacje... czytaj więcej
"M jak miłość" - TVP2, godz. 20:55

Kathryn, mająca obsesję na puncie kontroli, z okazji zbliżających się czterdziestych piątych urodzin swojego męża Walta postanawia zaprosić kilkoro znajomych i najbliższą rodzinę na wspólny wypad na łono natury. Z pozoru sielankowy weekend na kempingu szybko zamienia się jednak w nie lada wyzwanie dla wszystkich uczestników wyprawy. Nowy, ośmioodcinkowy serial komediowy HBO, którego twórczyniami są znane dzięki Dziewczynom - Lena Dunham oraz Jenni Konner.
"Kemping" - HBO, godz. 21:10

Stworzenie spotu reklamowego dla sieci sklepów obuwniczych to nie lada wyzwanie. Najważniejszy będzie tu pomysł, umiejętność improwizacji, ale też dyscyplina oraz dobra współpraca z kamerą. Julia Wieniawa przybywa na pomoc uczestnikom "Top model"! Oprócz stworzenia spotu reklamowego, finaliści będą musieli zmierzyć się z sesją na lodowcu. Wesprze ich w tym Sasha Knezevic.
"Top model" - TVN, godz. 21:30

Kolejny odcinek serialu zrealizowanego na podstawie powieści Philipa Meyera. Akcja rozgrywa się w dwóch płaszczyznach czasowych - w 1849 roku, kiedy bohater, Eli McCullough, zostaje porwany przez Komanczów i sześćdziesiąt lat później, kiedy Eli stara się ochronić swój rodzinny biznes. To wielowątkowa, epicka opowieść o amerykańskim Zachodzie i wielopokoleniowej historii, o władzy, ambicji, przemocy i krwi. To opowieść o losach dumnej i niezłomnej teksańskiej rodziny McCulloughów, od czasów XIX - wiecznych najazdów Komanczów do XX - wiecznego boomu naftowego, rodziny, dla której najważniejszą wartością jest ziemia i honor.
"Syn" - TVP2, godz. 22:00

Ewa, była kochanka Janusza, z niezwykłą przebiegłością zakłóca jego rodzinie wieczór wigilijny. Podstępnie wyciąga go z mieszkania i skazuje na całonocną wędrówkę po mieście. Ich związek się rozpadł, jak wydawało się Januszowi, za obopólną zgodą. Ewa przystała na to, że mężczyzna wróci do rodziny. Okazało się, że jej zgoda była pozorna i wymuszona okolicznościami. Teraz nieszczęśliwa kobieta, ogarnięta rozpaczą i zazdrością, próbuje wskrzesić związek.
"Dekalog" - TVP1, godz. 22:30

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na poniedziałek, 15.10.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×