Program TV na poniedziałek, 16.07.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, PLAN DNIA]

Program telewizyjny na poniedziałek - co dziś w tv? Przyszłe damy czeka kolejne wyzwanie, a były agent FBI stawi czoła ludziom odpowiedzialnym za śmierć jego bliskich. Sprawdź nasze hity dnia na poniedziałek, 16 lipca! Zobaczysz, że jest co oglądać!

Multimedia

Program tv na niedzielę, 15 lipca 2018 r.:

Frank Castle jest tajnym agentem FBI i byłym członkiem sił specjalnych. Jako agent brał udział w wielu niebezpiecznych akcjach. Nadszedł czas, by popracować za biurkiem, z dala od przestępców. Wydaje się, że nareszcie będzie mógł nadrobić stracone lata i poświęcić się rodzinie. Nieoczekiwanie świat Franka wali się w gruzy. Jego żona i syn zostają zamordowani w wyniku gangsterskich porachunków. On sam cudem uchodzi z życiem. Od tego momentu jego celem jest zemsta. Pod pseudonimem Punisher Frank rozpoczyna prywatną wojnę z bezprawiem.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Punisher" - Polsat, godz. 20:10

Znana we Francji dziennikarka Elsa Casanova sprzeciwia się obecności zachodnich sił zbrojnych w Afganistanie. Kobieta jest zaangażowana w sprawę emancypacji afgańskich kobiet. W Kabulu przeprowadza wywiad z jedną z nich. Maina odsłania twarz przed kamerą, opowiada swoją historię. Twierdzi, że widzą się ostatni raz, ostrzega też rozmówczynię przed grożącym jej niebezpieczeństwem. Wkrótce Elsa oraz jej afgański przewodnik zostają uprowadzeni przez talibów. Aby uwolnić dziennikarkę, francuski rząd wysyła do Afganistanu oddział sił specjalnych.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Terytorium wroga" - TV Puls, godz. 20:00

Robert nadal ukrywa się ze Stasiem. Do Roztockiej przychodzi roztrzęsiona Olga. Żąda, by Roztocka zadzwoniła do Tadeusiaka i kazała mu wrócić do Warszawy. Kiedy Weronika protestuje, Olga rzuca się na nią i zaczyna bić! Kamil pyta Martę, dlaczego grzebie w swojej przeszłości. Przecież od gwałtu na niej minęło kilkanaście lat! Ale Konarska nie może stłumić w sobie nienawiści do Marcina. Tymczasem ten zwalnia z pracy jej partnera! Hebel załatwia Sandrze pracę - będzie śpiewać w nocnym klubie. Jeśli oczywiście spodoba się właścicielowi. Tymczasem Michel z Nataszą kręcą erotyczny teledysk!
"Na Wspólnej" odc. 2713 - TVN, godz. 20:15

W grudniu 1981 r. Ryszard Ochódzki otrzymuje od pułkownika SB zadanie przeniknięcia do struktur "Solidarności" w Suwałkach. Wyposażony we wspólne zdjęcie z Lechem Wałęsą Ochódzki udaje się do Suwałk. Zostaje ogłoszony stan wojenny. Po spowodowaniu wypadku samochodowego Ochódzki pożyczonym autem wraca do stolicy. Zostaje zatrzymany przez patrol. W bagażniku samochodu znajdują się solidarnościowe ulotki. Bojąc się aresztowania, Ochódzki rzuca się do ucieczki. Przez przypadek unieszkodliwia ścigający go czołg i staje się bohaterem podziemia.
"Rozmowy kontrolowane" - TVP2, godz. 20:45

W każdym tygodniu uczestniczki odkrywają świat, który do tej pory był im zupełnie obcy. Tym razem zmierzą się ze sztuką, a konkretnie z takimi dziedzinami jak street art, rzeźba i teatr. Dziewczęta będą miały okazję wyrazić siebie, dać ujście własnym emocjom oraz pokonać obawy przed uzewnętrznieniem stanu swojego ducha. Mentorka Irena zarządza także tydzień bez przeklinania. Wiele wyzwań, trudne chwile i tęsknota za bliskimi sprawiają, że niektóre z uczestniczek zaczynają myśleć o dobrowolnym opuszczeniu programu.
"Projekt Lady" odc. 9 - TVN, godz. 21:30

W przeddzień setnej rocznicy powstania małego miasteczka na wybrzeżu stary rybak opowiada grupie dzieci historię Antonio Bay, która mówi, że miejscowość powstała przez przelanie krwi niewinnych ludzi, którzy zginęli w katastrofie statku. Sprawcami tej zbrodni byli pierwsi osadnicy. W noc rocznicy na horyzoncie pojawia się tajemnicza gęsta mgła. Na morzu giną rybacy jednego z kutrów. Sprzęty elektryczne w miasteczku zaczynają wariować. Mgła zbliża się do Antonio Bay. Strach ogarnia wszystkich mieszkańców.
"Mgła" - TVN7, godz. 22:45

Uzależniony od zabijania żołnierz amerykańskich oddziałów specjalnych, Aaron Hallam, znajduje schronienie w lasach Oregonu. Wkrótce na tym terenie zostaje zamordowanych czterech myśliwych. Sprawę przejmuje FBI, ale pracownicy agencji są bezradni w pojedynku z wyszkolonym mordercą. Jedyną osobą mogącą go powstrzymać jest jego były przełożony L.T. Bonham. Emerytowanemu trenerowi żołnierzy sił specjalnych i prowadzącej sprawę agentce Abby Durrell udaje się złapać przestępcę, lecz ten ucieka w trakcie transportu. Bonham wraca do lasu, by go złapać.
"Nożownik" - Polsat, godz. 22:50

Zobacz galerię

Najgorsze seriale Netfliksa

Sprawdź program tv na poniedziałek, 16.07.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×